Skocz do zawartości


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
zeus56

zeus56

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 128 postów
Heja. Mam 23lata,w styczniu stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy i chorobę hashimoto. przyjmuje eltroxin 50 i czuje sie troche lepiej. ale mój organizm reaguje dziwnie na te leki. Jednym z objawów niedoczynności jest otyłość a w moim oprzypadku jest odwrotnie,jestem bardzo chuda i ciagle trace kilogramy. Czy to może byc związane z moja chorobą? Mam niedowagę, jak sprawdzałam w tabelkach i zestawiałam ze wsrostem.
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
logan11

logan11

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 141 postów
Witam serdecznie. W niedoczynnośći tarczycy tyje się nie tylko ze względu na to, ze hormony szaleją, ale i ze względu na to, że dostaje sie nieodpowiednie leki. Mozliwe, ze dostałas silne leki, które w ten sposób wpływaja na funkcjonowanie Twojego organizmu. Masz przyśpieszony metabolizm. cokolwiek bys nie zjadla to juz jest przemienione na energie. Zmienis zleki to wróci waga, czy też nadwaga. Może zostać przy tym, że masz niedowagę? ;-)
  • 0

#3
wojenka1983

wojenka1983

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 143 postów
W Twoim wieku bardzo często tabletki hormonalne wywołują nadwage czy niedowagę. Nie jest to zależne od tego jaki problem masz z tarczyca, czy niedoczynnośc, czy nadczynność. Każdy organizm inaczej reaguje na dawki hormonów. Możesz spróbować innych leków, ale nie jestem do końca przekonany czy tez nie wywołają skutków, z których będziesz niezadowolona.
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko