Skocz do zawartości

Zdjęcie

NAJLEPSZE SUPLEMENTY KTÓRE ZWIĘKSZAJĄ DZIAŁANIE KREATYNY

- - - - -

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
Kamil-Nowakowski

Kamil-Nowakowski

  HI TEC NUTRITION

 • Partner KFD
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 11988 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Giżycko
  • Staż [mies.]: długo
  NAJLEPSZE SUPLEMENTY KTORE ZWIEKSZAJA DZIALANIE KREATYNY


  Tysiące sportowców kupują kreatynę ze względu na jej działanie, jednak w pojedynkę przyjmowana kreatyna nie ma az tak dobrego działania jak w połączeniu z innymi suplementami. Przedstawiamy Państwu najlepsze kombinacje, które zwiększą efektywność kreatyny:

  - WEGLOWODANY

  Większość sportowców jest świadoma ze wysoko glikogemiczne węglowodany jak Maltodextrin ( Carbo Plus i Carbo Pur) poprawiają transport kreatyny do komórek mięśniowych jak i jej efektywność. Dlatego tez w przeszłości dużo produktów kreatynowych było wzbogacane o węglowodany, w tym artykule będzie pokazane ze nie jest konieczne przyjmować az takich dużych dawek węglowodanów, które mogą spowodować wzrost tkanki tłuszczowej.
  - SZYBKIE BIALKA I AMINOKWASY
  Dużo lepiej od łączenia kreatyny z samymi węglowodanami, jest dodanie do tego szybkiego białka ( Whey Fusion, Anbolic Protein). Szybkie białka, szczególnie BCAA – w połączeniu z węglowodanami dużo lepiej stymulują anaboliczny hormontransportu insulinę niż same węglowodany. Dzięki tej metodzie nie musimy przyjmować az tak dużo węglowodanów i dodatkowo dostarczamy organizmowi materiał budulcowy. Dlatego tez nowoczesne preparaty kreatynowe zawierają oprócz węglowodanów, szybkie białka, aminokwasy jak BCAA, Glutamina, Tauryna jak i arginina, co jest nawet częścią endogenej produkcji kreatyny.

  - TRANSPORTBOOSTER

  Nowoczesne preparaty zawierają tak zwane TRANSPORTBOOSTER, sa to substancje, które aktywują insulinę lub insulino podobne mechanizmy w organizmie, bez potrzeby spożywania ogromne ilości kalorii. Bardzo dobre i sprawdzone substancje to sa: D-Pinitol, 4-Hydroxy-Isoleucine (z Fenugreek) i MHCP (z Zynamonu), jak i Alpha Liponkwas, Bitter Melon Extrakt. Dzięki tym substancja możemy wogule obejść się bez węglowodanów, jednak całkowite odstawienie węglowodanów zalecane jest tylko podczas bardzo rygorystycznej diety lub kiedy suplemntacja kreatynowa nie jest stosowana rano lub podczas okresu treningu. Rano jak i w okresie treningu dodatek węglowodanów zwiększa wydolność organizmu.

  - CHROM

  Chrom może również poprawić transport kreatyny do komórek mięśniowych, dlatego jego suplementacja jest również zalecana.

  HI TEC NUTRITION
  0
  • 0

  Doradca KFD

  Doradca KFD
  • KFD pro

  Siemka, sprawdź ofertę specjalną:  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko