Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsze napoje na upalne lato

- - - - -

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
Kamil-Nowakowski

Kamil-Nowakowski

  HI TEC NUTRITION

 • Partner KFD
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 11988 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Giżycko
  • Staż [mies.]: długo
  Najlepsze napoje na upalne lato

  Podczas upalnego lata pocimy się bardziej i tracimy dużo wody szczególnie podczas treningu, naukowe badania udowodniły że utrata jednego litra wody powoduje spadek wydolności organizmu o 15% czy podczas pracy czy podczas treningu.

  Dlatego tez dużo sportowców dyskutuje jaki jest najlepszy napój podczas treningu ,pracy. Przedstawiamy wam 5 najlepszych napoi treningowych.

  WODA

  Woda jest najprostszym I jednym z najbardziej skutecznym napojem treningowym. Woda jest naturalnym produktem zawierającą minerały, które organizm bez problemu przyswaja. Przy wyborze wody wybierajcie taką, która zawiera dużą ilość minerałów w szczególności wapń i magnes. Można pic wodę z kranu, ale trzeba uważać z jakiego regionu pochodzi aby nie wywołać zatruć.


  Woda + sok pomarańczowy + sól

  Dr. Robert Haas , ekspert w dziedzinie odżywiania i prezydent " American College of Sports Nutrition " poleca prosty ale bardzo skuteczny napój, który optymalnie zaspokoi zapotrzebowanie trenującego.

  Przepis :

  - ¼ litra wody + 2 łyżki stołowe soku pomarańczowego i szczypka soli
  - 1 litr wody 8 łyżek stołowych soku pomarańczowego I 4 szczypki soli


  Woda + Amino Fusion + Carbo Pur

  Sportowcy którzy chcą osiągnąć maksymalny przyrost masy mięśniowej, polecamy HARDCORE kombinacje: 20-30 g Amino Fusion + ca. 35 g Carbo Pur rozpuścić w około 1 1/5 lita wody.

  Szczególnie dobrze sprawdza się ta kombinacja podczas dłuższego treningu, ponieważ organizm nie jest zmuszony do korzystania z rezerw organizmu ponieważ ten drink dostarcza potrzebne aminokwasy jak i węglowodany.

  Woda + BCAA TST/ Leusteron + Glucofast

  Przepis : Kombinacja z 13-26 g BCAA TST/ Leusteron + 35 g Carbo Pur rozmieszać w 1 litrze wody jest kombinacja dla osob trenujących bardzo intensywnie, zawarta w tym drinku BCAA TST lub Leusteron TST obniza zmęczenie organizmu i zwiększa jego wydolność, podczas treningu występuję lepsze ukrwienie mięsni czyli tak zwana pompa treningowa, działa anatykatabolicznie a zawarte Carbo dostarcza niezbędnej energii.

  Woda + BCAA TST

  Przepis : 13 - 26 g BCAA TST rozpuścić w około litrze wody jest idealnym drinkiem podczas diety, BCAA TST chroni muskulaturę przed katabolizmem i przyspiesza spalenie tkanki tłuszczowej.
  Załączone miniatury
  • 1

  Doradca KFD

  Doradca KFD
  • KFD pro

  Siemka, sprawdź ofertę specjalną:  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko