Skocz do zawartości

Zdjęcie

Myogenix Hyper Shock

* * * - - 28 głosów myogenix hyper shock myogenix hyper shock

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Myogenix Hyper Shock (0 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
sid12

sid12

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 151 postów
Dodany obrazek
Kup >> Myogenix Hyper Shock << Najtaniej w Polsce
Hyper Shock – to jeden z najbardziej zaawansowanych suplementów przedtreningowych jaki w chwili obecnej jest dostępny na rynku światowych suplementów.
- Wspomaga wzrost siły, ułatwia regenerację ATP
- Utrzymuje pompę mięśniową do 8h po spożyciu
- Usprawnia krążenie obwodowe w mięśniach, krążenie mózgowe oraz kapilarne – podwyższa tolerancję na wysiłek aerobowy.
- Powoduje efektywną oksygenację tkanki mięśniowej
- Dodaje energii oraz zwiększa agresję treningową
- Wspomaga rozrost mięśni oraz wyraźnie zwiększa waskulyryzację
- Przyspiesza czas reakcji, ułatwia regenerację

Hyper Shock – Zawiera 4 różne mieszanki wpływające na zwiększenie energii oraz agresji treningowej. Ułatwia koncentrację dodaje motywacji, której tak często właśnie Ci brakuje. Już po 20 min od momentu przyjęcia, poczujesz jak Twoje mięśnie pompują się dodatkową ilością krwi, poczujesz rozpierającą siłę. Jesteś najważniejszą osobą, dla której słabość nie istnieje! Inżynierowie z MYOGENIX™ spędzili aż 8 miesięcy, aby stworzyć suplement skupiający 2 najważniejsze priorytety przedtreningowe w jedną całość. Teoretycznie połączenie stymulantów wraz z prekursorami tlenku azotu jest sprawą banalnie prostą. Jednak praktyka weryfikuje wszelkie dywagacje oraz domniemania, jeśli tworzysz jeden z najpotężniejszych suplementów – musi działać! Oto spis faktów, które pozwolą Ci się bardziej zorientować w fenomenie tego produktu:
NOShock™ - 3000mg opatentowanej mieszanki prekursorów tlenku azotu o udokumentowanym 8-mio godzinnym oddziaływaniu. Najważniejszą częścią tej struktury jest opatentowany w Stanach Kre-Alkalyn® (forma kreatyny nie ulegająca konwersji do bezużytecznej kreatyniny). Dzięki niej Twój organizm ma odpowiednią ilość czasu, aby niemal w 100% zagospodarować jej beneficjalne właściwości, które wykorzystasz na ciężkim treningu. Jak wskazują badania, niewielka ilość Kre-Alkalyn® jest o wiele bardziej skuteczna niż najnowsze formy: jabłczan oraz ester, które w szybszym tempie rozkładane są do nieaktywnej kreatyniny w kwaśnym środowisku żołądka. Ponadto Kre-Alkalyn® lepiej sprawdza się jako dawka kreatyny przed treningiem – szybciej penetruje tkankę mięśniową, umożliwiając pełne wykorzystanie jego możliwości już po kilkunastu minutach od momentu przyjęcia! Dodatek magnezowego chelatu kreatyny (opatentowana wersja Albion® Research Notes) zdecydowanie zwiększa możliwości produktu. Zagadnienie przedstawione w 1999r przez firmę Albion® Research Notes wskazuje, iż magnez oraz Kreatyna są ściśle ze sobą powiązane w reakcji katalizowanej przez CPK (kinazę kreatynową) i prowadzącą do wytworzenia energii mięśniowej. Większa część energii anaerobowej, niezbędnej do utrzymywania wysiłku o dużej intensywności jest rezultatem reakcji katalizowanych przez CPK oraz miokinazę. Miokinaza ATP (MK), to bezpośredni donor energii swobodnej. Tworzenie się ATP (adenozynotrójfosforanu) poprzez reakcje miokinazy (MK) jest nieodzownie związane z odpowiednią ilością jonów magnezu. Magnez katalizuje proces tworzenie się ATP. Podobnie w obecności kreatyny oraz magnezu, kinaza kreatynowa (CPK) umożliwia zapoczątkowanie skurczu mięśniowego. Tylko i wyłącznie Albion® przeprowadził badania i stworzył jako pierwszy, opatentowany związek w postaci jednej molekuły, łączący kreatynę wraz z jonami magnezu. Ponadto forma chelatu kreatyny z magnezem, chroni kreatynę przed niekorzystną konwersją do kreatyniny oraz tworzy lepszą, aktywną fizjologicznie formę, dostępną dla aktywności metabolicznej komórek mięśniowych oraz przynosi większe korzyści energetyczne dla naszego organizmu. Magnezowy chelat kreatyny dostarcza, z punktu widzenia biochemii, najbardziej biodostępną formę jonów magnezu dla naszego organizmu, co pozwala na zwiększenie intensywności treningu, lepszą regenerację (szybsza resynteza ATP) i prawidłowe funkcjonowanie mięśni (brak występowania bolesnych skurczów). Zatem prosta konkluzja –uwierzcie w naukę nie marketing...
ElectroShock™ - 735mg mieszanki wpływającej na poprawę koncentracji oraz polepszenia przedtreningowej energii mentalnej. Nawet wtedy, kiedy masz gorszy dzień Hyper Shock jest w stanie wyciągnąć Cię z dołka. Odpowiednia dawka Acetyl-L-Tyrozyny, L-Tyrozyny w połączeniu z Methylxanthines (zawiera kofeinę) daje odczucie radykalnego pobudzenia. Ponadto Methylxanthines wpływając na relaksację mięśniówki gładkiej oskrzeli ułatwiają wentylację płuc. Winpocetyna, Winkamina, Winburnina oraz Hiperycyna A (wyciąg z dziurawca) efektywnie zwiększają przepływ krwi w mózgu, co w konsekwencji wpływa na lepsze dotlenienie kory szarej odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie mięśni poprzecznie prążkowanych.
Rhodiola Rosea – to znany od dawna adaptogen, wpływający na poprawę możliwości organizmu do przezwyciężania stresu fizycznego jak i psychicznego. Glukuronolakton oraz Naryngina stymulują efekt pobudzenia, działając synergistycznie z innymi składnikami mieszanki.
AlphaShock™ - 150mg mieszanki wpływającej na optymalizację metabolizmu węglowodanów, Kwas R-ALA (R-Alfa-Liponowy) oraz 4-Hydroksyizoleucyna, to doskonałe transportery aktywnych składników do tkanki mięśniowej. Ich synergistyczne oddziaływanie znacząco poprawia możliwości wykorzystania kreatyny oraz węglowodanów, zawartych w Hyper Shock.
Węglowodany + Witaminy – 15g odpowiednich optymalizatorów stanu anabolicznego organizmu. 13 gram węglowodanów o różnym czasie wchłaniania (6 gram cukru) oraz duże dawki energetycznych witamin z grupy B wraz z mikroelementami biorącymi udział w wykonaniu prawidłowego skurczu mięśniowego.

SKŁAD:

Porcja: 1 miarka (19.5 gram)
Ilość porcji w opakowaniu: 40
Opakowanie: 780 gram

Zawartość w porcji %DZ

Kalorie 50 k/cal **
Tłuszcz całkowity 0g **
Węglowodany całkowite 13g **
Błonnik 0g **
Cukry 6g **
Białko 0g **
Witamina C 500mg 833%*
Witamina B-6 25mg 2000%*
Kwas Foliowy 400mcg 100%*
Witamina B-12 75mcg 1257%*
Wapń 78mg 8%*
Fosfor 100mg 10%*
Magnez 200mg 50%*

* % dziennego zapotrzebowania opracowany dla diety 2000 k/cal.
** dzienne zapotrzebowanie nieokreślone

HyperShockTM 19.500mg**
Mieszanka firmowa bazująca na składnikach działających w sposób synergistyczny. Opracowana jako efektywny suplement przedtreningowy.
Zawiera:

NOShockTM 3000mg**
Opatentowany system uwalniający L-Agininę przez 8 godz.
Kre-AlkalynTM
Magnezowy Chelat Kreatyny [Albion Research®]

ElectroShockTM 735mg**
Acetyl L-Tyrozyna, L-Tyrozyna,
Syberyjski Różniec Górski (5% rozawin, 3% salidrozydów),
Glukuronolakton, Naringina,
Miłorząb 24/6, Methylksantyny (kofeina),
Winpocetyna 99%, Winkamina 99%, Winburnina 99%,
Hiperycyna A, Idebenone.

AlphaShockTM 150mg**
Alpha-PureTM
Unikalny matriks posiadający polilipidowe osłonki zwiększające absorpcję:
ALA (Kwas Alfa Liponowy)
Mieszanka ALA
4-Hydroksyizoleucyna

Pozostałe składniki: Fruktoza, Maltodekstryny, Kwas Cytrynowy, Naturalne oraz Sztuczne Smaki, Kwas Jabłkowy, Tlenek Magnezu, Fosforan Potasu, Fosforan Wapnia, Fosforan Sodu, Sukraloza, Acesulfam Potasu.


Zalecane dzienne dawkowanie: 1 miarka 1 raz dziennie.
Stosuj 20 min przed treningiem. Podczas treningu przyjmuj dużo wody.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania suplementu.
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko