Skocz do zawartości

Zdjęcie

MVP HIGH IMPACT Glutamine

- - - - - MVP HIGH IMPACT Glutamine mvp high impact glutamine

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
Vanitka

Vanitka

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 73 postów
Kup >> MVP HIGH IMPACT Glutamine << NAJTANIEJ W POLSCE

Dla większości ludzi, glutamina jest jednym z 20 aminokwasów, z których składa się białko. Niektórzy nawet nie uważają jej za aminokwas, ponieważ organizm jest zdolny do jej wytwarzania. Jednak glutamina może być jednym z najważniejszych aminokwasów w organizmie tworzących anaboliczne warunki w mięśniach i chroniących nas przed niszczącym przetrenowaniem. Kiedy ciało ludzkie narażone jest na takie czynniki jak stres czy choroba, zapotrzebowanie na glutaminę gwałtownie wzrasta.

Jedną z form stresu jest ciężki i intensywnego trening. Podczas ćwiczeń zapotrzebowanie na glutaminę przez inne organy ciała zwiększa się w odpowiedzi organizmu na stres. Treningu powoduje również produkcję kwasu mlekowego przez mięśnie. W rezultacie wiele tkanek, wykorzystuje glutaminę , powodując jej deficyt w mięśniach..

Co to jest glutamina?
Mówiąc w skrócie, glutamina jest jednym z najważniejszych aminokwasów do budowy mięśni i ochrony przed niszczącym przetrenowania. Słyszałem, że glutamina nie jest łatwo wchłaniany. Czy to prawda? To nie zależy od diety. Jednakże nasz duży wpływ Glutamine ™ jest bardziej przyswajalne niż normalnie glutaminy i oferuje większy zakres wykorzystania.

Dlaczego warto korzystać z HIGH IMPACT GLUTAMINE ™?

Jest więcej niż jeden powód, dla którego powinno się używać tego wspaniałego dodatku. Pierwszy: jest odpowiedzialny za 36% azotu,który dostaje się do komórek mięśniowych, gdzie jest syntetyzowany . Po drugie, ma kluczowe znaczenie dla utrzymania i tworzenia tkanki mięśniowej. Po trzecie, podnosi poziom hormonu wzrostu i zwiększa wchłanianie białka. Zapobiega ona również zespołu przetrenowania. Uczymy się nowych wspaniałych rzeczy na co dzień o tym dodatku i to staje się coraz lepszy i lepszy.

Kiedy jest najlepszy czas na stosowanie HIGH IMPACT GLUTAMINE ™?
Najlepiej stosować 2 miarki 30minut przed treningiem i 2 miarki 30minut po treningu . Aby wzmocnić efekt można również brać 1/2 do 1 porcja bezpośrednio przed snem.
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko