Skocz do zawartości

Zdjęcie

MuscleTech Nitro Tech Bar

* * - - - 29 głosów muscletech nitro tech bar muscletech nitro tech

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: MuscleTech Nitro Tech Bar (0 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
osesek

osesek

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 152 postów
Dodany obrazek
Kup >> MuscleTech Nitro Tech Bar << Najtaniej w Polsce
Zwiększa siłę i masę mięśniową
Przyspiesza regenerację po treningu
Uzupełnia dietę w niezbędne makroelementy

W jakim celu jest stosowany?
Nitro-Tech to wyjątkowy baton, który uzupełnia dietę we wszystkie niezbędne składniki budujące masę ciała. Zawiera w składzie białka, tłuszcze i węglowodany, czyli makroelementy, które są źródłem energii i substancji budulcowych dla komórek. Białka to niezbędne składniki, budujące suchą masę ciała, czyli mięśnie. Jeśli sportowiec nie dostarcza odpowiedniej ilości białek w diecie, efekty treningu siłowego będą niewymierne do wkładanego wysiłku. Białko to bardzo ważny składnik prawidłowej diety, gdyż stanowi źródło aminokwasów, które budują wszystkie komórki mięśniowe. Baton Nitro-Tech zawiera w składzie bardzo dobrze przyswajalne źródła białka – koncentraty i izolaty białek serwatki! Węglowodany są z kolei źródłem energii dla organizmu. Aby móc trenować i podejmować intensywny wysiłek fizyczny, konieczne jest dostarczanie odpowiednio wysokiej ilości węglowodanów. Należy również pamiętać o tym, że podczas wysiłku organizm spala bardzo dużo kalorii pochodzących z węglowodanów. Aby uzupełnić te straty i zachować stan równowagi energetycznej (tzw. homeostaza), sportowiec powinien spożywać adekwatną do podejmowanego wysiłku, większą porcję energii, czyli węglowodanów. Ale to jeszcze nie wszystko! Baton Nitro-Tech zawiera również w składzie inne składniki, optymalizujące proces tworzenia energii komórkowej – kreatynę, glutaminę, leucynę i wiele innych! Nitro-Tech to baton, który został stworzony specjalnie po to, abyś mógł uzupełnić dietę w niezbędne składniki pokarmowe.

Najczęściej zadawane pytania

1. Czym jest baton Nitro-Tech ?
Baton Nitro-Techprzestrzega diety wysokobiałkowej/nisko węglowodanowej oraz pragnie zwiększyć mięśnie i siłę. Nitro-Tech został stworzony, by pomóc Ci, w połączeniu z dietą i treningiem, w osiągnięciu wzrostu siły i rozmiarów mięśni.

2. Co zawiera baton Nitro-Tech ?

Każdy 80-gramowy baton Nitro-Tech zawiera 30 gramów białek najwyższej jakości i zaledwie od 1 do 4 gramów cukru. Batony te zawierają też specjalny system transportu aminokwasów, łącznie z trzema wyjątkowymi mieszankami, pomagającymi w poprawie wyników sportowych. Ponadto w składzie można znaleźć również kompleks ważnych witamin i minerałów.
3. Jak pakowane są batony Nitro-Tech ?
Każdy baton Nitro-Tech jest pakowany osobno przy użyciu technologii pozwalającej zachować jego wyjątkowy smak. Opakowanie zbiorcze zawiera 12 batonów. Batony Nitro-Tech występują w wielu pysznych smakach.
4. Kiedy najlepiej spożyć baton Nitro-Tech ?
Najlepiej jeść od 1 do 3 porcji (batonów dziennie). Aby osiągnąć najlepsze rezultatynależy stosować batony jako uzupełnienie diety niskowęglowodanowej.

5. Dla kogo jest przeznaczony baton Nitro-Tech ?
Baton Nitro-Tech został stworzony z myślą o osobach, które dbają o swojądietę. Największe korzyści będą czerpali z niego sportowcy, gdyż zawiera odpowiednie składniki pokarmowe w prawidłowych proporcjach. Suplement Nitro-Tech można stosować jako zamiennik posiłku i zjeść go zawsze wtedy, gdy nie ma możliwości spożycia normalnego dania.
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko