Skocz do zawartości

Zdjęcie

Multipower Super Amino Liquid

* * * - - 50 głosów multipower super amino liquid multipower super amino liquid

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Multipower Super Amino Liquid (1 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
kar9

kar9

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 138 postów
Dodany obrazek
Kup >> Multipower Super Amino Liquid << Najtaniej w Polsce
Rozbudowa masy mięśniowej z jednoczesną utratą tłuszczu, bez konieczności zażywania środków dopingujących, to cel każdego sportowca. Przysadka mózgowa człowieka produkuje hormon wzrostu (somatotropinę, STH), który właśnie to umożliwia. Organizm wytwarza go przede wszystkim podczas dużego stresu, ciężkiego treningu oraz w nocy, w celu lepszej regeneracji organizmu.
W jaki sposób można dodatkowo wzmocnić wyżej opisany, naturalny efekt, który jest szczególnie ważny dla sportowców? Istnieje kilka sposobów pobudzenia przysadki do wydzielania hormonu wzrostu. Szczególny wpływ ma aminokwas - ornityna, którą organizm potrafi produkować z argininy. Od dawna wiadomo, że dożylne podawanie dużych ilości argininy i ornityny pobudza przysadkę mózgową i zwielokrotnia ilość wydzielanego STH. Efekt ten będzie osiągnięty również poprzez doustne podawanie mniejszych ilości aminokwasów. Przy tym powinno się dostarczać równocześnie jedynie niewielkie ilości innych aminokwasów, gdyż np. aminokwasy rozgałęzione mogą zakłócać przedostawanie się argininy i ornityny do mózgu.
SUPERAMINO LIQUID zawiera kompozycje wysokich dawek wolnych aminokwasów : L-Argininy i L-Ornityny, uzupełnioną dodatkiem hydrolizatu białkowego.

Wysokie stężenie tych wolnych aminokwasów w mózgu świadczy o wzmożonym rozpadzie białek w mięśniach szkieletowych. Mózg dla ochrony mięśni wysyła somatotropinę - hormon o działaniu antykatabolicznym i anabolicznym. Podobny efekt uzyskujemy, podając wysoką dawkę argininy i ornityny (aminokwasów wzmagających wzajemnie swoją siłę działania), które oddziałują na odpowiednie struktury mózgu.

Podawanie argininy i ornityny przyspiesza regenerację powysiłkową oraz ułatwia gromadzenie białek ustrojowych. SUPERAMINO LIQUID to preparat przeznaczony do wspomagania głównie w dyscyplinach siłowych, szybkościowo-siłowych i wytrzymałościowo-siłowych, przynosi również znakomite efekty w konkurencjach wytrzymałościowych, stosowany w programach intensywnych przygotowań startowych.

Dzięki płynnej postaci SUPERAMINO LIQUID jest szczególnie dobrze wchłaniany i przyswajany. Zawartość argininy i ornityny (to połączenie jest szczególnie efektywne) została podniesiona do 4,2 g w buteleczce. Zawartość pozostałych aminokwasów i peptydów jest tak dobrana, aby mogły jedynie wspomagać zapoczątkowaną przez hormon wzrostu syntezę białka. Aminokwasy rozgałęzione w wolnej formie nie zostały uwzględnione w zawartości preparatu.
SUPERAMINO LIQUID jest zatem najlepszym wspomaganiem dla budowy masy mięśniowej i rozkładu tłuszczu.

Dawkowanie:

Jedna ampułka dziennie, najlepiej na noc lub na 30 min. przed treningiem
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
~Gieksiarz

~Gieksiarz

  Super spamer

 • Aktywny user KFD
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  bdb regeneruje oraz korzystnie wpływa na wątrobę, cenowo drogo wychodzi natomiast działanie mocno odczuwalne.
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko