Skocz do zawartości

Zdjęcie

MT Creakic

* * * * - 50 głosów creakic

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: MT Creakic - Ocena i opinia (1 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Sila (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
creakic.jpg

Dodany obrazek
Kup >> MUSCLETECH Creakic HARDCORE << NAJTANIEJ W POLSCE

Gdy musisz odkładać pieniądze na suplementy, w szczególności na kreatynę, to oczekujesz niesamowitych rezultatów. Firma MuscleTech? ma to na uwadze. Przypomnij sobie kreatynę w pigułkach, którą brałeś do tej pory. Jakie przyniosła rezultaty? Cóż, na szczęście to już przeszłość. Pora na nowy suplement kreatynowy w pigułkach ? CREAKIC?! Suplement, który na zawsze zmieni Twoje zdanie o kreatynie!

CREAKIC?, szczycący się amerykańskimi patentami #6,136,339 i #6,100,287 to pierwszy i jedyny na świecie hiperaktywator receptorów kreatyny. Aby to osiągnąć skorzystaliśmy z dobrodziejstw inżynierii molekularnej. Cel został osiągnięty: udało się stłumić efekt działania reaktywnych form tlenu (ROS). Pozwala to na gwałtowny wzrost siły, wydolności i obwodów mięśni.

Nigdy nie słyszałeś o ROS? Nie przejmuj się. Nasza praca to między innymi wyszukiwanie takich mało znanych, ale niezwykle ważnych czynników mogących blokować rozwój mięśni oraz znajdowanie sposobów na walkę z takimi czynnikami. ROS to wysokotoksyczne molekuły, które mogą występować w Twoim organizmie w różnych formach. Może to być kwas podchlorawy, aniony ponadtlenku, rodniki hydroksylowe, nadazotany, tlen singletowy czy nadtlenki wodoru. Efekty działania reaktywnych form tlenu na kulturystów oraz innych sportowców ćwiczących siłowo są bardzo silne. Poziom ROS podnosi się w czasie treningu. Jest to niebezpieczne dla ciężko trenującego sportowca, gdyż ROS osłabia membrany mięśniowe zakłócając działanie receptorów komórkowych i powiązanych z nimi ścieżek sygnałowych. Konsekwencją tego jest pogorszenie absorpcji kreatyny i ograniczenie przyrostu mięśni. Właśnie dlatego CREAKIC? jest tak przełomowy. CREAKIC? to jedyna kreatyna w pigułkach dezaktywująca ROS i tworząca optymalne warunki do wchłaniania kreatyny i wzrostu mięśni!

Mówiąc krótko, możesz łykać zwykłą kreatynę garściami, ale jeśli nie zapobiegniesz niszczeniu membran komórkowych i nie umożliwisz większego poboru kreatyny, to nie osiągniesz maksimum swoich możliwości jeśli chodzi o siłę i rozmiar mięśni. Musisz dostarczyć kreatynę do mięśni, a właśnie z tym zwykłe pigułki kreatynowe niezbyt sobie radzą. I to jest właśnie powód, przez który nawet wylewając litry potu na treningach nie jesteś w stanie powiększyć swych mięśni?

Sposób użycia:

W dni treningowe: Jedna porcja (3 kapsułki) po przebudzeniu i jedna bezpośrednio po treningu.
W dni nie treningowe: Jedna porcja po przebudzeniu i jedna w ciągu dnia.
Aby zintensyfikować rezultaty należy wypijać minimum 10 szklanek wody dziennie, aby pomóc Creakic? w transporcie kreatyny do mięśni, oraz aby zapewnić właściwy poziom nawodnienia organizmu

Skład:
Skład Ilość: %RDZ
Creakic? 2700mg
(Ketoizokapronian wapnia kwasu linolowego kreatyny)

Edytowany przez Yaro, 03 wrzesień 2009 - 13:47 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko