Skocz do zawartości

Zdjęcie

MP bjj Aleksandórw Łódzki

- - - - - mistrzostwa info aleksandorw lodzki

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
Grudge

Grudge

    moderator SW

  • Aktywny użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1449 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:z Biura...
11 listopada w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się Mistrzostwa Polski w Brazylijskim jiu jitsu. Organizatorami imprezy były kluby United Gym i Berserker's Team Łódź.
Impreza podobno na niezłym poziomie aczkolwiek nie obyło się bez organizacyjnych potknięć tym niemniej organizatorom należą się podziękowania a zwycięzcom gratulacje.
Dziwi mnie tylko fakt , ze do startu niedopuszczony został Felipe Costa dwukrotny mistrz świata w bjj który aktualnie przebywa w Polsce(Obecnie w Krakowie) prowadząc seminaria. No ale to sprawa organizatorów.

A oto wyniki :

ABSOLUTO KOLOROWYCH PASÓW.
1. LESZEK ZIELIŃSKI
ZŁOMIARZ SOPOT

2. PIOTR BAGIŃSKI
BERSERKERS TEAM

3. KAROL BEDORF
BERSERKERS TEAM

3. ŁUKASZ BAGIŃSKI
ZŁOMIARZ SOPOT


ABSOLUTO BIAŁYCH PASÓW.

1. KAROL MIGO
GRAPPLING KRAKÓW

2. PIOTR DUDKIEWICZ
GRACIE BARRA ŁÓDŹ

3. MARCIN WIELGOSZ
BERSERKERS TEAM

3. MACIEJ RÓŻAŃSKI
BERSERKERS TEAM


KOLOROWE PASY:
WAGA -55.

1. ROMAN CUPRYŚ
GRAPPLING KRAKÓW

2. MIŁOSZ ROLIŃSKI
GRAPPLING KRAKÓW

3. DANIEL KACZMAREK
UNITED GYM ALEKS. ŁÓDZKI

WAGA-61.


1. WOJCIECH MOSKALEWICZ
GRAPPLING KRAKÓW

2. RAFAŁ ŁACH
GRAPPLING KRAKÓW

3. MARCEL FALKIEWICZ
GRAPPLING KRAKÓW


WAGA-67.


1. SŁAWOMIR SZAMOTA
GRACIE BARRA TYCHY

2. JAROSŁAW ZJEŻDŻAŁKA
STREFA WALKI POZNAŃ

3. RAFAŁ LASOTA
GRAPPLING KRAKÓW

3. KRYSTIAN GRZEJSZCZAK
BERSEKERS TEAM


WAGA-73.


1. GRZEGORZ KLOC
BERSEKERS TEAM

2. ROBERT TRZCIONKA
GRACIE BARRA TYCHY

3. IRENEUSZ MILA
BJJ KONIN

3. JAKUB ZAWADZKI
COPACABANA WARSZAWA

WAGA-79.


1. ROBERT SIEDZIAKO
BERSEKERS TEAM

2. JĘDRZEJ KUBSKI
STREFA WALKI POZNAŃ

3. ŁUKASZ LENART
UNITED GYM ALEKS. ŁÓDZKI

3. ŁUKASZ BAGIŃSKI
ZŁOMIARZ SOPOT

WAGA-85.


1. PIOTR BAGIŃSKI
BERSEKERS TEAM

2. MICHAŁ KICIŃSKI
GRAPPLING KRAKÓW

3. KRZYSZTOF SZMIT
RONIN GOLD TEAM KOSZALIN

3. TOMASZ STASIAK
BERSEKERS TEAM

WAGA-91.


1. MICHAŁ MATERLA
BERSEKERS TEAM

2. MICHAŁ TOMASZEWSKI
BERSEKERS TEAM

3. LESZEK ZIELIŃSKI
ZŁOMIARZ SOPOT

3. SEBASTIAN OLCHAWA
ZŁOMIARZ SOPOT


WAGA-97.

1. KORNEL ZAPADKA
BERSEKERS TEAM

2. TOMASZ MAJKA
BERSEKERS TEAM

3. MICHAŁ BOBROWSKI
ZŁOMIARZ SOPOT

3. GRZEGORZ KOŚCIELNIAK
GRAPPLING KRAKÓW


WAGA+97.

1. KAROL BEDORF
BERSEKERS TEAM

2. PRZEMYSŁAW BISKUP
STREFA WALKI POZNAŃ

3. GRZEGORZ SZYMCZAK
WALKA GNIEZNO

3. SAS ADRIAN
UNITED GYM ALEKS. ŁÓDZKI

BIAŁE PASY:WAGA-61.


1. ROBERT ŻMUDA
GRACIE BARRA GDYNIA

2. ROBERT PIOTROWSKI
UNITED GYM ALEKS. ŁÓDZKI

3. PAWEŁ JASZCZAK
UNITED GYM ALEKS. ŁÓDZKI

3. JAKUB BIJON
GRAPPLING KRAKÓW

WAGA-67.



1. ZBIGNIEW KURPIK
BERSERKERS TEAM

2. SZYMON KOSTUREK
GRAPPLING KRAKÓW

3. ŁUKASZ GRATKOWSKI
BERSERKERS TEAM

3. BARTOSZ BĄK
ŁAMATOR RACIBÓRZ

WAGA-73.


1. SYLWESTER GNIADEK
GRACIE BARRA ŁÓDŹ

2. MAREK DROŻDŻYŃSKI
COPACABANA WARSZAWA

3. MACIEJ JANISZEWSKI
COPACABANA WARSZAWA

3. RAFAŁ ŻYŁA
GRAPPLING KRAKÓW


WAGA-79.


1. KRZYSZTOF KUCIŃSKI
GRAPPLING KRAKÓW

2. ŁUKASZ ORMANIEC
GRACIE BARRA TYCHY

3. DANIEL KUZIŃSKI
COPACABANA WARSZAWA

3. MARCIN ŚREBNICKI
GRAPPLING KRAKÓW


WAGA-85.


1. PATRYK WABERSKI
WALKA GNIEZNO

2. ŁUKASZ PACEK
COPACABANA WARSZAWA

3. TOMASZ MICHAŁOWSKI
BERSERKERS TEAM

3. DAWID ŁUCZAK
WALKA GNIEZNO


WAGA-91.


1. MARCIN KARASIEWICZ
MMA PŁOCK

2. MICHAŁ SZWARC
BJJ WROCŁAW

3. JAKUB KOMOROWSKI
FIGHT CLUB ŁÓDŹ

3. BŁAŻEJ STATECZYŃSKI
MMA POZNAŃ

WAGA-97.


1. MARCIN WIELGOSZ
BERSERKERS TEAM

2. TOMASZ CISZEWSKI
UNITED GYM ALEKS. ŁÓDZKI

3. KAROL KUŁAJ
COPACABANA WARSZAWA

3. ARTUR BROŃCZYK
GRAPPLING KRAKÓW

WAGA+ 97.

1. ADAM KAMIŃSKI
WALKA GNIEZNO

2. PAWEŁ KUREK
COPACABANA WARSZAWA


KOBIETY:
WAGA-51.


1. BEATA JOŃCZYK
LUTADORES OPOLE

2. JUSTYNA ŁUKASIAK
MMA PŁOCK

3. MARTA WRÓBLEWSKA
FIGHT CLUB ŁÓDŹ

3. URSZULA KUREK
COPACABANA WARSZAWA


WAGA-61.


1. AGNIESZKA GDULA
GRAPPLING KRAKÓW

2. KAMILA KOBYLIŃSKA
COPACABANA WARSZAWA

3. LUCYNA KISZCZAK
GRAPPLING KRAKÓW

3. DOROTA GRZYBOWSKA
COPACABANA WARSZAWA


WAGA Pow. 61.


1. IRENA PREISS
BERSEKERS TEAM

2. MARTA JANUSZEWSKA
BERSEKERS TEAM

3. MAGDA OGÓREK
BERSEKERS TEAM

3. KATARZYNA KSIĄŻEK
GRAPPLING KRAKÓW


JUNIORZY:WAGA-61.


1. MARCIN HELD
GRACIE BARRA TYCHY

2. FILIP ŚWIĄTEK
BJJ KONIN

3. TOMASZ DOBRZYŃSKI
GRACIE BARRA TYCHY

3. DAMIAN TYLEK
GRAPPLING KRAKÓW


WAGA-66.


1. DAMIAN STASIAK
UNITED GYM ALEKS. ŁÓDZKI

2. KASPER KAWECKI
KLUB 44 ŁÓDŹ

3. TOBIASZ NOWAK
BERSEKERS TEAM

3. SEBASTIAN OLIWA
GRAPPLING KRAKÓW

WAGA-71.


1. JAN SZCZUDRAWA
GRAPPLING KRAKÓW

2. SALIM TOUAHRI
GRAPPLING KRAKÓW

3. FILIP MARKIEWICZ
BERSEKERS TEAM

3. MARIUSZ PABICH
BERSEKERS TEAM


WAGA-76.


1. MICHAŁ PAWLIKOWSKI
WALKA GNIEZNO

2. GRZEGORZ DUDEK
DAN TARNÓW

3. BARTOSZ TRZEPIAŁOWSKI
BERSEKERS TEAM

3. NORBERT POBIKROWSKI
BERSEKERS TEAM


WAGA-81.


1. ŁUKASZ MARKIEWICZ
BERSEKERS TEAM

2. PIOTR WOJTKOWSKI
COPACABANA WARSZAWA

3. MIKOŁAJ SABELA
BERSEKERS TEAM

3. MIKOŁAJ MATAŚKA
UNITED GYM ALEKS. ŁÓDZKI


WAGA+81.

1. MACIEJ RÓŻAŃSKI
BERSEKERS TEAM

2. MACIEJ WALISIAK
UNITED GYM ALEKS. ŁÓDZKI

3. ALBERT KRAWCZYK
GRAPPLING KRAKÓW

3. ŁUKASZ DŻBIK
BJJ WROCŁAW
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
bużumbura

bużumbura

    Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Wiek: 32
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:wrocław
    • Staż [mies.]: dużo
    ogólnie walki przebiegały sprawne, poza opóznieniem i badaniami lekarskimi wszystko bylo wporzo. mnie nie dziwi fakt ze nie zostal dopuszczony do walki Felipe Costa, gdyz byly to MP bjj, nie otwarte MP, pozatym nalezy zwroric uwage, ze byl system pucharowy, i ktos mogl dlugo sie przygotowywac i do pierwszej walki wyjsc z mistrzem swiata. gratulacje dla medalistow
    • 0

    #3
    damiano874

    damiano874

      Wczuwa się w forum

    • Użytkownicy
    • PipPip
    • 148 postów
  • Wiek: 31
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Gainerowo
    • Staż [mies.]: ok. 40
    LINKE GOLD TEAM NIE BRAłO UDZIAłU?
    • 0

    #4
    bużumbura

    bużumbura

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 318 postów
  • Wiek: 32
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:wrocław
    • Staż [mies.]: dużo
    LGT nie brało udziału
    • 0

    #5
    Grudge

    Grudge

      moderator SW

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPipPipPip
    • 1449 postów
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:z Biura...
    nieoficjalna drózynówka to

    We wszystkich kategoriach
    1 Berserker's Team
    2 Grappling Kraków

    3 Złomiarz w seniorach
    3 Lutadores Opole w rywalizacji Kobiet
    3 United Gym Aleks. Łódzki w juniorach

    mnie nie dziwi fakt ze nie zostal dopuszczony do walki Felipe Costa, gdyz byly to MP bjj, nie otwarte MP, pozatym nalezy zwroric uwage, ze byl system pucharowy, i ktos mogl dlugo sie przygotowywac i do pierwszej walki wyjsc z mistrzem swiata.

    logiczne to co piszesz, ale nie jestem pewien, czy regulamin zawodów zawierał punk regulujący start obcokrajowców. Myślę, ze Felipek się nie pogniewał, a z tego co wiem, to przydał się do sędziowania %)
    no a jak już jesteśmy przy Felipe to w Krakowie sypnął kolorami :-D
    Marcin "Dudu" Dudek trener Grapplingu Kraków otrzymał Brązowy pas, a Maciek "Animek" Szczudrawa purpurę. Ogromne gratulacje jak by nie było już od dawna zasłużone pasy.
    Nominacji było jeszcze kilka, kilka niebieskich i deszcz belek
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko