Skocz do zawartości

Zdjęcie

Megabol Total Whey

* * * * - 30 głosów total whey megabol

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Megabol Total Whey - Ocena i opinia (0 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Sila (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
Megabol_Total_Whey.jpg

Total Whey™ to preparat dla osób chcących wzbogacić swą dietę w znaczną ilość białka, co stanowi warunek przyrostu masy mięśniowej.Total Whey™ to odżywka w pełni złożona z albuminy białka serwatki. Białko serwatki (WPC) charakteryzujące się bardzo szybkim wchłanianiem, przyśpieszają tym samym transport aminokwasów do krwiobiegu. Zawiera cysteinę, kwas glutaminowy i glicynę w ilościach powodujących powstawanie glutationu, który zwiększa regenerację powysiłkową (wzrost mięśni).
Białko serwatki z uwagi na wymienione cechy stało się bardzo popularnym produktem wysokobiałkowym, obecnie mocno promowanym. Należy jednak pamiętać, że z uwagi na profil aminokwasowy białka serwatki, który różni się od profilu białka idealnego (najbliższego strukturze białek człowieka) produkt ten nie powinien stanowić stałego elementu diety.
Total Whey™ jest wolny od domieszek białka mleka oraz białek roślinnych. Użyty koncentrat białka uzyskiwany jest w procesie ultrafiltracji, dzięki czemu w jego skład wchodzą peptydowe formy aminokwasów, alfa - laktoalbumina, beta - laktoalbumina, immunoglobulina, laktoferryna.

Stosowanie Total Whey™ zalecane jest min. w okresach przerw po długotrwałym przyjmowaniu preparatów białkowych opartych o ovoalbuminę (Egg Pro™), jak również w celu podniesienia jakości protein w diecie zawierającej głównie białka pochodzenia roślinnego.
Total Whey™ dostarcza pełnego zestawu witamin i składników mineralnych. Total Whey™ nie ma tak silnych właściwości anabolicznych jak pozostałe preparaty serii Megabol®, jednak najwyższa jakość koncentratu serwatki oraz wysokie walory smakowe powodują, że staje się ona najpopularniejszą odżywką serwatkową.

Sposób spożycia:
Zalecana dzienna dawka- 30 g preparatu (6 pełnych łyżek). Dawkę można spożyć jednorazowo lub rozdzielić na 2 porcje. Najlepszy okres przyjmowania to 1 godz. po treningu lub, jako uzupełnienie, wraz z posiłkiem. Nie przyjmować w okresie 4 godz. przed treningiem. Porcję rozmieszać w zamkniętym naczyniu z wodą w stosunku 1:10 (np. 30g z 0,3 l wody).

Uwaga: białko serwatki powinno być stosowane równolegle z preparatami zawierającymi inne rodzaje białek (np. Egg Pro™, Pro Star™, Quattro Pro™).

Wartość odżywcza 100 g:
białko - 76 g
węglowodany - 8,7 g
tłuszcz - 7,6 g
wartość energetyczna 1721 kJ/407 kcal

Edytowany przez Leksykon, 16 sierpień 2008 - 09:47 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko