Skocz do zawartości

Zdjęcie

Megabol Creatine Alkaline

* * - - - 48 głosów megabol creatine alkaline megabol creatine alkaline

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Megabol Creatine Alkaline (3 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (2 głosów [66.67%])

  Procent głosów: 66.67%

 2. Nie Polecam (1 głosów [33.33%])

  Procent głosów: 33.33%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
frukty

frukty

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 146 postów
Dodany obrazek

Kup >> Megabol Creatine Alkaline << Najtaniej w Polsce

CREATINE ALKALINE to pierwsza niezależna realizacja opisu patentowego US Pat. 6,399,661 opracowana przez polskich technologów i produkowana w kraju. Oryginalny produkt o potwierdzonej skuteczności, zarejestrowany przez Głównego Inspektora Sanitarnego, posiadający pozytywną opinię naukową:
- brak cykliczności i fazy nasycania
- brak konieczności robienia przerwy w suplementacji
- brak efektu nadmiernego gromadzenia wody podskórnej
- niski koszt suplementacji

CREATINE ALKALINE to najnowszej generacji suplement kreatynowy, sporządzony w ścisłej zgodności z opisem United States Patent 6399,661. Preparat ułatwia transport związków fosforowych używanych do syntezy białka. Kreatyna utrzymuje odpowiedni poziom ATP (kwas adenozynotrójfosforowy) w mięśniach, co pozwala włóknom mięśniowym pracować na najwyższym poziomie podczas intensywnych treningów. Kreatyna uczestniczy w budowie beztłuszczowej masy ciała sportowca i powoduje wzrost siły mięśni.

CREATINE ALKALINE jest formą kreatyny o wysokim odczynie pH. Według publikacji patentowej cecha ta powoduje redukcję konwersji kreatyny do kreatyniny oraz jej większą trwałość w roztworze. Produkty kreatynowe posiadające alkaliczny odczyn posiadają charakterystyczny człon w nazwie: -Alkaline, -Alkalyn, -Alkatech.

CREATINE ALKALINE produkowana jest w postaci specjalistycznych kapsułek. Kapsułki pełnią istotną rolę transportując składniki aktywne do żołądka w niezmienionej formie. Kapsułki CREATINE ALKALINE powstały na potrzeby wyłącznie tego produktu, posiadają oznaczenie - REACTION BUFFERED, czyli buforowany odczyn pH. W przypadku buforowanej kreatyny takie rozwiązanie wydaje się właściwsze niż użycie standardowej, białej kapsułki.

Skład porcji (2 kapsułki):
buforowany monohydrat kreatyny* 1500 mg
*zgodnie z opisem US Patent #6,399,661

Receptura zgodna z opisem patentu #6,399,661. Patent jest własnością firmy Jeffrey M. Golini (USA). Megabol-Polska nie jest związany i nie prowadzi współpracy z właścicielem patentu.

Sposób użycia:2-3 kapsułki rano, na czczo oraz 2-3 kapsułki przed treningiem, w dniu bez treningu: 2-3 kapsułki rano na czczo. Maksymalna dzienna dawka wynosi 8 kapsułek.
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko