Skocz do zawartości

Zdjęcie

Megabol BULK 4U

* * * * - 31 głosów bulk megabol

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Megabol BULK 4U - Ocena i opinia (2 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (2 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (2 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Sila (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
Megabol_BULK_4U.jpg

BULK 4U™ to preparat prebiotyczny, jest preparatem anaboliczno-budulcowym przeznaczonym dla sportowców dyscyplin siłowych i anareobowych.

Co czyni BULK 4U™ odżywka najnowszej generacji?

Rzadko już stosuje się niewzbogacone odżywki białkowe. Znacznie lepsze efekty przynoszą preparaty wieloskładnikowe. Zawierają one skuteczne związki chemiczne identyczne z naturalnymi, takie jak kreatyna, inozytol, witaminy i wiele innych, biorące udział jako substraty przemian chemicznych w organizmie, w procesie trawienia. Nowocześniejszym dodatkiem stały się prócz tego tzw. probiotyki - są to żywe kultury bakteryjne najczęsciej ze szczepu Bifidobacterium bifidum oraz Lactobacillus acidophilus, które poprawiają funkcjonowanie przewodu pokarmowego, działają bakteriostatycznie i bakteriobójczo w stosunku do bakterii szkodliwych. Natomiast najnowszym trendem w biochemii żywienia są PREBIOTYKI, czyli substancje, które nie dostarczają egzogennie nowych bakterii, lecz powodują wzmożony proces produkcji przyjaznych bakterii już obecnych w organizmie.

Bulk 4U™ jest zalecany w sytuacji kiedy inne odżywki nie dają już widocznych efektów. Bulk 4U™ należy wtedy zastosować w miejsce innego źródła białkowo-węglowodanowego, pamiętając by ilość protein i kalorii utrzymać na zalecanym poziomie. Bulk 4U™ dostarcza białka w najlepszej - hydrolizowanej formie, przez co jest ono lepiej przyswajalne od innych (nie wymaga od organizmu wstępnego trawienia).

Fitosterole są prekurosrami hormonów sterydowych w organizmie, hamują syntezę prostaglandyn, polepszają samopoczucie.

Bulk 4U™ jest skuteczną odżywką w sytuacji braku postępów lub bardzo powolnych postępów mimo podjętych ćwiczeń siłowych. Dostarcza najwyższej jakości protein pochodzących głównie z hydrolizatów białek. Jest to forma najlepiej absorbowana przez organizm, dostępna zwykle jedynie w postaci tabletek jako tzw. \"aminokwasy\". Dodatkowa ilość najwyższej jakości protein podanych w formie kompleksowego, \"samowchłanialnego\" biologicznie suplementu - nie wymagającego od organizmu złożonych przemian metabolicznych, może spowodować widoczne efekty zwiększania objętości mięśni.
Powodem braku postępów może być także mało wydajny system trawienno-metaboliczny (odpowiedzialny za przyswajanie dostarczanych składników pokarmowych), którego nie można rozwinąć ani udoskonalić poprzez wysiłek treningowy. Skutkować to może wspomnianym wcześniej zastojem. Bulk 4U™ dostarcza prebiotyczną oligofruktozę, która jest naturalną substancją wzmacnającą rozwój bakterii stymulujących system immunologiczny, poprawiających przyswajanie składników mineralnych (szczególnie wapnia i magnezu) oraz regulujących gospodarkę lipidową. Przełamanie bariery rozwoju tych cennych dla metabolizmu drobnoustrojów, skutkuje często przełamaniem bariery spowolnionego anabolizmu białka. Działanie Bulk 4U™ to już nie tylko dostarczanie materiałów do budowy mięśni, ale umożliwienie organizmowi wykorzystania swoich naturalnych możliwości.

Bulk 4U™ jest pełnowartościowym preparatem wspomagającym wzrost mięśni, dostarcza wysokiej jakości białek wraz z kompleksem substancji stymulujących, w tym fitosterole. Powoduje wzrost mięśni. Może być stosowany jako jedyne, codzienne uzupałnienie diety sportowca.

Składniki odżywcze w 100g:
Białko - 37 g
Węglowodany - 50 g
Tłuszcze - 1,8 g

Sposób spożycia:

Porcję 20-40 g preparatu rozmieszać, w zamkniętym naczyniu, z 0.3 l wody lub mleka. Preparat szczególnie zaleca się stosować w pierwszych 3 godz. po treningu i (lub) między posiłkami. Stosować porcję do 3 razy dziennie.

Edytowany przez Leksykon, 16 sierpień 2008 - 09:33 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
osoba691

osoba691

  Chyba zostanę tu na dłużej

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 893 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Gdynia
  • Staż [mies.]: 39
  Straszna w smaku wzielem mala puszke na prube ale nie dalem rady tego wypic i wyrzuciłem
  nie polecam
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko