Skocz do zawartości

Zdjęcie

Man Primal male

* * - - - 32 głosów man primal male primal male

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Man Primal male (0 użytkowników głosowało)

Opinie o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
kin0

kin0

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 158 postów
Dodany obrazek
Kup >> Man Primal male << Najtaniej w Polsce
Vaporize zapewnia tak nadzwyczajne doznania, że aby uwierzyć musisz ich doświadczyć. Składając się z rewolucyjnego i przełomowego odkrycia - sezaminy znajdującej się w łupinach nasion sezamu i w korze i owocach pewnych rodzajów roślin.
Vaporize błyskawicznie redukuje tkankę tłuszczową!

Znajdująca się w Vaporize sezamina jest lignanem, pomagającym w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i nerek, stymulującym prawidłowy poziom cholesterolu i posiadającym działanie antyoksydacyjne, dzięki zwiększaniu absorpcji, wykorzystywaniu i recyrkulacji Witaminy E. Niezwykły fenomen utleniania tłuszczy przypisywany jest usprawnionemu uwalnianiu termogennych enzymów, dzięki prawidłowemu funkcjonowaniu wątroby. Fascynujący jest fakt, że sezamina w połączeniu z niezbędnymi kwasami tłuszczowymi posiada jeszcze silniejsze właściwości pro-zdrowotne. Dlatego do suplementu diety marki MAN dodano olej z nasion lnu o dużej zawartości lignan. Jako dodatkowe źródło EFA i lignan w stosunku do sezaminy, olej z nasion lnu współgra z sezaminą w Vaporize w celu zainicjowania spalania tłuszczu na popiół i promowania zdrowia jak żaden inny suplement do tej pory.
Sezamina

Sezamina jest lignanem (lignan jest związkiem chemicznym znanym jako fitoestrogen) i aktywuje Peroksysomowego Proliferatora Aktywatora Receptorów Alfa (PPAR alfa).

* Istnieją 3 różne klasy PPAR: Alfa - znajdujące się w nerkach, sercu, mięśniach, tkance tłuszczowej i innych.
* Gamma - pomimo, że transkrybowane przez ten sam gen, ten rodzaj PPAR występuje w 3 formach (y-1 (znajdujące się praktycznie we wszystkich tkankach), y-2 (głównie w tkance tłuszczowej), y-3 (w makrofagach, jelitach i białej tkance tłuszczowej).
* Delta - znajdujące się w wielu tkankach, jednak w znaczących ilościach w mózgu, tkance tłuszczowej i skórze.

PPAR są receptorami jądrowymi odgrywającymi główną rolę w metabolizmie tłuszczu, balansowaniu poziomu energii i wrażliwości na insulinę. Mówiąc prościej są one małymi kompleksami mającymi główny wpływ wiele układów w naszym organizmie i na wiele systemów przyczyniających się do utraty tłuszczu i wykorzystywania / wydatkowania / gromadzenia składników odżywczych. Receptory PPAR alfa mogą być wytwarzane w mięśniach, wątrobie i nerkach, są one również zaangażowane w transkrypcję genów związanych z beta-oksydacją (spalaniem) kwasów tłuszczowych i lipogenezą (gromadzeniem tłuszczu). Jako taka, sezamina wykonuje dwa znaczące zadania odnośnie kontrolowania / utraty wagi.

Wywołuje ona fenomenalne działanie, czyli oksydację tłuszczu dzięki sprawniejszemu uwalnianiu silnych termogennych enzymów i zoptymalizowanej pracy wątroby. W ten sposób pomaga ona zwiększyć tempo, w jakim tłuszcz zamieniany jest w energię. Zapobiega to odkładaniu się tłuszczu dzięki tłumieniu funkcji enzymów odpowiedzialnych za jego gromadzenie. Sezamina może wpływać na metabolizm, aby ten wykorzystywał tłuszcz jako preferencyjne źródło energii jak również zapobiegał jego odkładaniu. Oprócz blokowania odkładania się tłuszczu, korzystny wpływ sezaminy na poziom cholesterolu i zmniejszona synteza lipidów mogą przyczyniać się do czegoś nawet bardziej istotnego w odniesieniu do otyłości tj. utrzymać odpowiednią wrażliwość na insulinę.

Kolejna ważną rzeczą w walce z otyłością jest aktywacja PPAR alfa (w czym sezamina jest bardzo skuteczna) jak również zwiększenie ilości białek rozprzęgających (UCPs). Zwiększona ilość UCP powoduje zwiększone zapotrzebowanie na kalorie wykorzystane do produkcji takiej samej ilości energii. Innymi słowy, sezamina zwiększa tempo i zdolność komórek do pozbywania się tłuszczu.

Jeszcze jedną rzeczą godną odnotowania jest przeciw-zapalne działanie sezaminy. W jednym z badań wykazano, że olej z nasion snu i sezamina obniżają we krwi poziom czynnik alfa martwicy nowotworu i PGE-2, dwóch pośredników zapalnych.
Olej z nasion lnu o dużej zawartości lignan

Olej z nasion lnu bogaty jest w niezbędne kwasy tłuszczowe, Omega-3, 6 które posiadają liczne korzyści zdrowotne. Niektóre z potwierdzonych promujących zdrowie właściwości oleju z nasion lnu to; prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, obniżanie poziomu cholesterolu we krwi, zmniejszanie krzepnięcia krwi, pozytywny wpływ na zapalenia i bóle stawów i redukcje tkanki tłuszczowej. Olej z nasion lnu zawiera również lignany, które według badań pomagają utrzymać prawidłowy poziom estrogenów, co zapobiega najgorszej formie raka prostaty, dzięki blokowaniu działania enzymu odpowiedzialnego za konwersję testosteronu w DHT. Jako bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i lignan, olej z nasion lnu może współgrać z sezaminą w aktywowaniu PPAR alfa i potęgując pomagające spalić tłuszcz i promujące dobre zdrowie właściwości sezaminy.
Dawkowanie:

Stosuj 1 kapsułkę żelową 3 razy dziennie z posiłkami. Przyjmowanie 2 kapsułek 3 razy dziennie może dostarczyć więcej korzyści dla tych, którzy mają tendencję do tycia, lub dla tych, którzy chcą zwiększyć kaloryczność swojej diety bez zamiany dodatkowych kalorii w tłuszcz. dobrze działa ze SCORCH i innymi odżywkami serii S2 u osób chcących pozbyć się tłuszczu.

Ilość w 1 porcji (1 kapsułka):
SesaThin Olej z nasion Sezamu (minimum 50% sezaminy)* 500 mg
Lignany Sezaminy* 250 mg
BIG-FISH* 500 mg
EPA 150 mg
DHA 100 mg

* Dzienne Zapotrzebowanie nie zostało ustalone

* Inne składniki fat burnera : żelatyna,
* gliceryna,
* woda oczyszczona,
* dwutlenek tytanu,
* FD&C Red #40,
* FD&C Yellow #6,
* FD&C Blue #1.
 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko