Skocz do zawartości

Zdjęcie

Leki sterydowe alkohol

- - - - - leki sterydowe alkohol leki sterydowe alkohol

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
kolorowejarmarki

kolorowejarmarki

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 140 postów
Cześć. Ostatnio poszłam na impreze i siedział tam mój chłopak z jakąs dziewczyną. Ona jak mnie zobaczyła szybko uciekła.Obawiam się,że wypił za dużo i na drugi dzień czuł się bardzo źle i słabo. Nie chciał nawet mnie widzieć, wiem tez od jego siostry, że cały czas wymiotował. Jest chory i bierze leki sterydowe w zmieszaniu z alkoholem, powoduje róznego rodzaju skutki. Chyba źle robi mieszając to?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
korporacja

korporacja

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 137 postów
Nie można mieszać leków sterydowych z nadmiarem alkoholu. Wywołuje to bardzo różne objawy. Czasami nawet może wywołac śpiączkę. Twój chłopak jak ma zamiar pic tak ostro to niech przynajmniej na ten wieczór nie bierze leków. To może nie zaszkodzi swojej watrobie.
  • 0

#3
Sasiwa

Sasiwa

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 97 postów
Może to nie od leków sterydowych. Mój chłopak na takich imprezach bierze koks. I dopiero jak sama zobaczyłam na własne oczy to dotarło do mnie jak długo żyłam w nieświadomości. Czytałam ,ze jak koks pomiesza się z alkoholem to niektórzy cały następny dzień wymiotują i wyglądają na bardzo zmęczonych. Zbadaj to lepiej!
  • 0

#4
frank21

frank21

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 152 postów
Cześć. Bardzo czesto stresuje się kiedy mam iśc na impreze i dlatego unikam takich akcji. Nie chce brac narkotyków, ponieważ biore już leki na padaczke nikt o tym nie wie. Alkohol czy narkotyki powodują pogłebianie się objawów. Tak samo jest pewnie w przypadku leków sterydowych. Pozdrawiam!
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko