Skocz do zawartości

Zdjęcie

Leki hormonalne a tycie

- - - - - leki hormonalne a tycie leki hormonalne tycie

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
usa76

usa76

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 141 postów
Cześc. Mam 32 lata i w ciagu dwóch lat przytyłam 12 kilogramów. Od tych dwóch lat mam taką sama diet, tak samo czesto uprawiam sporty i nic nie mieniłam w stylu życia. Poza jednym! Zaczęłam więcej uprawiać seksu i biore leki hormonalne antykoncepcyjne. Możliwe, że tyje tak dużo od tych tabletek? Co mam teraz zrobic ?Zapisać się na kuracje odchudzające?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
mir_and

mir_and

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 126 postów
Cześć. Mam na sumieniu używanie wszelkiego rodzaju środków antykoncepcyjnych. Leki hormonalne moga tylko zaburzyć działanie hormonów w twoim organizmie. Po dwóch latach bez tych hormonów Twoje wyniki będa naprawde zaniżone. Radziłabym tobie je odstawić i skonsultować to z ginekologiem. Tycie może wtedy ustąpi.
  • 0

#3
AlfaOmega

AlfaOmega

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 87 postów
Cześć. Ja brałam leki hormonalne, które miały mi pomóc uregulować okres. Brałam je przez pół roku, ponieważ bez nich nie miałabym miesiączki. Ponadto przytyłam chyba z 7 kilogramów. Kiedy odstawiła tabletki zaczęłam bardzo szybko tracić na wadze. Zaczęłam tez pić mało wody, a biegać więcej. Polecam jogging!
  • 0

#4
magneto33

magneto33

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 156 postów
Kiedy stosujesz leki hormonalne upewnij się, że są one z najwyższej półki. Leki tańsze zwłaszcza antykoncepcyjne powodują właśnie puchnięcie i tycie. Bardziej chyba puchnięcie, ponieważ woda jest zatrzymywana pod skórą.
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko