Skocz do zawartości


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
butterfly787

butterfly787

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 151 postów
Witam. Jakiś rok temu robiłam badania tarczycy TSH i inne hormony byly w normie. Pojechalam na 3 miesiace w Alpy do cioci. Przyjechalam i troche chorowałam na gardło. Poszłam do lekarza rodzinnego zrobić kontrolne badania i może ,żeby wypisał mi antybiotyk. Zamiast tego skierował mnie do poradni endokrynologicznej. Tam tez zrobili mi USG tarczycy. Wyszło, że mam powiększone TSH i nadczynność gruczołu tarczycy. W tym wypadku dostałam recepte na leki. Po stosowaniu przez miesiac tych leków czułam sie fatalnie. Codziennie mnie mdliło i bolał mnie brzuch. Pomyslałam, że jest ze mna coraz gorzej. Poszłam do lekarza powtórzyc wszystkie badania. Okazało się, że moja tarczyca byla zdrowa. A to przez leki czułam sie źle. Lekarz prowadzacy pomylił i zapisał moje wyniki w innej karcie. Jestem oburzona!Leczenie na zdrowy gruczoł! A co jeśli przez te tabletki na tarczyce naprawde dostane jakiegoś zapaleniaCzy choroby w żołądku? co o tym myślicie? Czekam na opinie!? Pozdrawiam.
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
kar6

kar6

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 161 postów
Stosowanie leczenia i tabletek, które nie powinny być używane, albo na zdrowe narządy może wywolać infekcje, zapalenie żołądka, zapalenie gruczołu tarczycy, wzmożenie się wydzielania hormonów, a tym samym organizm przestaje funkcjonować odpowiednio.
Podawałaś dla zdrowej tarczycy zbyt dużo hormony...pewnie przez jakiś czas organizm bez leków równiez będzie źle reagował i będziesz się źle czuła. Przykro mi, ale lekarz powinien ci za to za płacic jakoś!
  • 0

#3
szalenie12

szalenie12

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 153 postów
Moim zdaniem dobrze, że tak krótko leczyłaś się na zdrowa tarczycę. Dłuzsze leczenie spowodowałoby naprawde nieodwracalne skutki ,a nawet może trzeba by było wyciać gruczoł. Myslę,ze nie stosuj tych leków i hormony wrócą do prawidłowego stanu ;-)
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko