#1
Napisany 08 październik 2007 - 13:20

Doradca KFD
Siemka, sprawdź ofertę specjalną:

Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:
#2
Napisany 10 październik 2007 - 12:42

Cena
biodra 700 - 1000 PLN
brzuch 1100 - 1500 PLN
dół podkolanowy 300 - 450 PLN
łydki 500 - 700 PLN
piersi 800 - 1200 PLN
pośladki 1000 - 1300PLN
ramiona 500 - 800 PLN
uda 1000 - 1400 PLN
Obecnie stosowane technologie pozwalają w sposób zdecydowanie bardziej skuteczny korygować powstałe rozstępy oraz blizny , bez względu na ich pochodzenie , a więc blizny: pooparzeniowe powypadkowe cięte rozstępy pociążowe oraz wzrostowe. W zależności od jakości powstałej blizny , korekcję u części pacjentów można rozpocząć już po upływie 1 miesiąca od urazu. Opracowana przez Studio metoda korekcji blizn i rozstępów łączy zdobytą wiedzę oraz dostępne technologie. W celu korekcji blizn i rozstępów wykorzystujemy światło lasera Nd –Yag,Lasera Diodowego , IPL RF oraz masażu metodą Endermologie. Stosowanie każdej z metod oddzielnie przynosi zdecydowanie gorsze efekty , niż w terapii skojarzonej. Zabiegi korekcji blizn i rozstępów są ambulatoryjnymi procedurami wykonywanymi przez lekarzy , podczas których nie musimy używać igieł lub chirurgii.
W jaki sposób korygowane są blizny i rozstępy ?
Dzięki odpowiedniej energii emitowanej przez laser dochodzi do odparowania pewnej grubości korygowanej blizny oraz do takiego jej podgrzania , aby doszło do ponownego jej modelowania. Światło IPL RF wyrównuje kolorystykę korygowanej blizny lub rozstępu. Masaże metodą endermologie działają zaś wspomagająco w procesie regeneracyjnym.W jaki sposób korygowane są blizny i rozstępy ?
Ryzyko zabiegów korekcji blizn i rozstępów
Wszystkie laserowe zabiegi kosmetyczne związane są z pewnym stopniem ryzyka , aczkolwiek zdarzają się incydencjalnie , ważne jest aby zrozumieli Państwo ryzyko płynące z zabiegów oraz zaakceptowali je. Indywidualnie podjęta decyzja wykonania jakiegokolwiek zabiegu kosmetycznego jest podstawą wyważenia niewielkiego ryzyka z korzyściami płynącymi z zabiegów, zabiegów alternatywnych jak i kosztów zabiegów.
Komplikacje mogące wynikać z zabiegów:
Dyskomfort- zabieg korekcji blizn i rozstępów wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym oraz przy użyciu chłodziarki w związku z tym nie stwarza znacznego dyskomfortu podczas zabiegu.
Zmiana kolorytu skóry- zabieg korekcji blizn i rozstępów obarczony jest ryzykiem poniżej 1% wystąpienia czasowej hyperpigmentacji ( zwiększenie nasycenia kolorystycznego plam) lub pojawienie się brązowego zabarwienia. Zazwyczaj powstałe zmiany barwnikowe są czasowe i schodzą w przeciągu kilku tygodni lub miesięcy. Stała hyperpigmentacja lub hypopigmentacja jest bardzo rzadka i pojawia się nie częściej niż u 0,1% pacjentów. Po zabiegu nie można opalać leczonej powierzchni przez okres 4 tygodni, gdyż może to spowodować zwiększenie ryzyka powstania zmian kolorystycznych skóry.
Zasinienie – niezwykle rzadko może pojawić się siniak po zabiegu. Jeżeli coś takiego wystąpi ustępuje on zazwyczaj w przeciągu 10-14 dni.
Infekcja- aby nie doszło do infekcji skóry po zabiegu korekcji blizn i rozstępów stosowany jest chemioterapeutyk , który należy stosować wg zaleceń lekarza prowadzącego.
#3
Napisany 10 październik 2007 - 15:34

#4
Napisany 26 marzec 2014 - 09:26

Wiem, że robią taki zabieg w http://www.laserdelu...anie-rozstepow/ . Jest skuteczny i redukuje rozstępy. Skóra jest o wiele gładsza i ładniejsza.
0 użytkowników czyta ten temat
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników