Skocz do zawartości

Zdjęcie

Końcówka Redukcji - Powrót po przerwie. Kilka rad i wskazówek.

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
uzytkownik_57608

uzytkownik_57608

    KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPip
  • 623 postów

Siema :)

 

Mam do Was kilka pytań i mam nadzieje że mi pomożecie :)

 

Przez wakacje miałem małą przerwę od siłowni, wyjechałem do pracy. Ale dieta z ujemnym bilansem była utrzymywana. Tak samo jak aeroby do 2-3x w tyg po 60 min. Waga też sobie leciała w dół.

 

Wcześniej ćwiczyłem przez kilka dobrych miesięcy 3x w tyg Split - hmm, być może to głupi pomysł na redukcje, ale to były moje początki.. zresztą efekty były, waga w dół i w lusterku też było mnie co raz mniej :)

 

 

Od jutra / ewentualnie czwartku wracam z powrotem na siłkę. Teraz kilka moich pytań:

 

1. Wcześniej ćwiczyłem split'a - Co wybrać teraz ? P&P czy FBW ? Cel mam taki, żeby pociągnąć jeszcze tą redukcje przez miesiąc i potem powoli chce zacząć masować. Split odpada, chciałbym jednak atakować te mięśnie częściej do 4-5x w tygodniu.

 

2. Zamierzam chodzić z rana przed pracą, więc treningi będą odbywały się na czczo - zawsze miałem rozłożone wszystko na 4 posiłki w tym posiłek przed tr. i po tr. I teraz pytanie: Czy mogę rano 30 min po treningu zjeść tak jak by 2 posiłki ? (100g ryżu + 300g gotowany kurak) Czy jednak rozbić to nadal na 2 posiłki ? zaraz po treningu 50g ryżu + 150g kuraka i za 2h to samo ?

 

3. Ciężko widzę kupno tych piersi, są one drogie i troszkę to zjada finansowo.. Czy białko mi to w pełni zastąpi ? Czy z moim stażem mogę śmiało zacząć się za jakimś rozglądać ? Czy dopiero jak wyjdę z redukcji i będę po woli wchodził  na mase ?


  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego: