Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koszulka z Autografem Ronaldo - Aukcja charytatywna

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
uzytkownik_296051

uzytkownik_296051

    Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 1 postów
Szanowni Państwo

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w wypromowaniu AUKCJI CHARYTATYWNEJ na rzecz Sportowego Stowarzyszenia inwalidów START w Poznaniu.
Aukcja wystawiona jest na portalu aukcyjnym Allegro.pl i posiada status aukcji charytatywnej. Ponadto otrzymaliśmy pozwolenie Departamentu Zezwoleń i Koncesji Ministerstwa
Spraw Wewnętrznych na przeprowadzenie zbiórki publicznej.
Przedmiotem aukcji jest koszulka z autografami piłkarzy reprezentacji Portugalii, grających podczas Mistrzostw Euro 2012.
Środki zebrane podczas zbiórki przekazane zostana na cele statutowe naszego stowarzyszenia ( http://www. start.org.pl/statut ).

Będziemy wdzięczni za umieszczenie linka do aukcji na Państwa stronie internetowej, Mile widziana będzie również każda inna forma wsparcia z Państwa strony.
Zależy nam na dotaciu do jaknajszerszego kręgu osób, Ze względu na ograniczony czas trwania zbiórki istotne są dla nas szybkie i skuteczne działania.

Wierzymy że nasza prośba nie pozostanie bez odzewu.

z wyrazami szacunku,
Romuald Schmidt Prezes zarządu

link do aukcji: http://allegro.pl/koszulka-z-autografami-portug-aukcja-charytatywna-i2481693042.html
Kilka słów o nas

Sportowe Stowarzyszenie Inwalidów START w Poznaniu - jest najstarszą w Polsce organizacją zajmującą się sportem osób niepełnosprawnych. Nasza organizacja liczy ponad 50 lat tradycji. Dzięki pomocy wolontariuszy zaangażowanych w obsługę reprezentacji Portugalii mieszkającej w czasie Euro’2012 w Opalenicy udało nam się uzyskać autografy portugalskich piłkarzy ( m.in. Christiano Ronaldo, Pepe, Nani, Rui Patricio, Fabio Coentrao ,Raul Meireles, Bruno Alves) ,którzy podpisali się na naszej jubileuszowej klubowej koszulce.

"Jeżeli Możesz do nas wejść, wjechać lub wczołgać się bdziesz sportowcem"

Te słowa najlepiej oddają naszą misję. Poznański "Start" jest organizacją pozarządową - non profit. Stowarzyszenie posiada status organizacji pożytku publicznego. Pełnimy służbę publiczną koncentrując energię środowiska osób niepełnosprawnych na działaniach zmierzających do poprawy jakości życia. Naszym celem jest wykorzystywanie kultury fizycznej, sportu i turystyki oraz działań socjalnych i edukacyjnych dla rehabilitacji fizycznej, psychicznej i społecznej osób niepełnosprawnych. Nasi sportowcy reprezentowali kraj na wszystkich igrzyskach paraolimpijskich, zdobyli setki medali, tytuły Mistrzów Kraju, Europy i Świata. Jesteśmy także pionierami polskiego systemu turnusów rehabilitacyjnych.

Jeżeli możesz wspomóż nas !!!!

Zapraszamy do licytacjiKoszulka możliwa do odbioru w siedzibie naszego stowarzyszenie

Prezes zarządu Romuald Schmidt


Sportowe Stowarzyszenie Inwalidów "START"

ul. Zacisze 2 60-831 Poznań

tel/fax (61)848-31-89

kom 602-614-892

Facebook.com/startpoznan

http://www. start.org.pl

e-mail start@start.org.pl

numer konta: BZ WBK 57 1090 1359 0000 0000 3501 8573
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego: