Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koszt diety

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
peanut

peanut

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 90 postów
  • Wiek: 23
    • Płeć:Mężczyzna
    czy prowadzenie diety wychodzi cenowo drożej niż normalne jedzenie ?
    nie chciałbym naciągać rodziców, bo i tak wyciągam od nich pieniądze.
    • 0

    Doradca KFD

    Doradca KFD
    • KFD pro

    Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




    Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:
    Uzupełnienie diety , Poprawa dwóch posiłków - urozmaicenie diety | prośba o dodanie do posiłków urozmaicenia , Dieta do sprawdzenia | Sprawdzenie diety , Dieta do konsultacji | Konsultacja w sprawie diety , Dorian Yates + BSN CELLMASS na wakacje | A wybor gainera na teraz do diety

    #2
    początkujący93

    początkujący93

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 206 postów
  • Wiek: 26
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Polska
    • Staż [mies.]: 36
    Zalezy jak teraz sie odzywiacie. Mnie osobiscie kosztuje ona 200zł a i tak ma duzo niedoskonalosci
    • 0

    #3
    grimx

    grimx

      KFD Gold

    • KFD pro
    • PipPip
    • 183 postów
  • Wiek: 38
    • Płeć:Mężczyzna
    Zależy co masz na mysli pisząc "normalne jedzenie".. kanapka z pasztetem wyjdzie taniej niż np: pierś z kurczaka z ryżem..
    Nie są to jakieś wielkie koszta, ale parę złotych musisz na to przeznaczyć.
    Jajka, ryby, twarożek nie są zbytnio drogie..
    • 0

    #4
    Pumbiak

    Pumbiak

      Chyba zostanę tu na dłużej

    • Użytkownicy
    • PipPipPipPip
    • 1009 postów
  • Wiek: 26
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Gdańsk
    Prowadzenie diety wychodzi o wiele drożej. Ale mowa o diecie, jedzeniu dziennie 600-800gr miesa, ze 4-6 jajek, kostki twarogu, kilku paczek ryżu i od groma warzyw.. takie coś miesięcznie kosztuje koło 6 stów. (i więcej)
    Ale taka dieta ma sens jak już swoje ćwiczysz, masz już kawał mięsa i się nie opierniczasz tylko ostro ćwiczysz i wiesz co chcesz osiągnąć.

    Jak masz 15 lat, miesiąc stażu, to dieta nie ma sensu - nawet nie tylko dlatego, że kasa, ale dlatego, że jedząc obiad mamy wyjdzie na to samo. Jedz dużo tego na co masz ochotę i ćwicz :p Jeśli jednak bardzo chcesz, to możesz zmieniać niektóre nawyki żywieniowe, ale nie wprowadzać ścisłą dietę. Tzn.. staraj się jeść jak najwięcej mięsa. jak dostaniesz 5zł do szkoły, to lepiej kupić serek wiejski i żytnie bułki, niż pączka i snickersy.. na noc zamiast kanapek zjeść kawałek twarogu, rano zamiast ciniminis to owsianke i tak dalej..
    • 0

    #5
    DamiosL

    DamiosL

      KFD Premium

    • KFD pro
    • PipPipPipPipPipPip
    • 4295 postów
  • Wiek: 26
    • Płeć:Mężczyzna
    Jeśli pod pojęciem "normalne jedzenie" kryją się 3 posiłki dziennie ( śniadanie, obiad, kolacja ) i gotowanie na raz dla całej rodziny to oczywiście wyjdzie drożej.
    • 0

    #6
    MateuszeQ

    MateuszeQ

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 775 postów
  • Wiek: 27
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 26
    Hmm. Policzmy tak mniej więcej :

    2 Piersi z kurczaka (porcja)-7zł
    2 torebki ryżu- 1zł
    Parę jaj- 3zł
    Kostka twarogu-2zł
    Oliwa z Oliwek-około 20zł ale starczy Ci na długo
    Chleb Pełnoziarnisty-3zł (starczy Ci na 2 dni )czyli 1,50zł
    trochę polędwicy z indyka na chleb do szkoły -2zł

    Więc około na dzień wyjdzie Cie Dieta:20zł max\dzień

    Edytowany przez MateuszeQ, 14 kwiecień 2011 - 16:46 .

    • 0

    #7
    grimx

    grimx

      KFD Gold

    • KFD pro
    • PipPip
    • 183 postów
  • Wiek: 38
    • Płeć:Mężczyzna

    staraj się jeść jak najwięcej mięsa. jak dostaniesz 5zł do szkoły, to lepiej kupić serek wiejski i żytnie bułki, niż pączka i snickersy.. na noc zamiast kanapek zjeść kawałek twarogu, rano zamiast ciniminis to owsianke i tak dalej..

    AMEN !!
    • 0

    #8
    kaspa1988

    kaspa1988

      Wczuwa się w forum

    • Użytkownicy
    • PipPip
    • 142 postów
  • Wiek: 31
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Lublin
    • Staż [mies.]: 4lata

    Zalezy jak teraz sie odzywiacie. Mnie osobiscie kosztuje ona 200zł a i tak ma duzo niedoskonalosci


    200zł? to raczej same dodatki do mamusinego jedzenia ;)

    nie dawno przeliczyłem ile mnie kosztuje miesięczna dieta ok 700zł, do tego należy doliczyć białko jako jej uzupełnienie czyli przeszlo 2kg ostrowii (60zł)
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko