
Jaki suplement na masę w szkole?
Rozpoczęte przez
uzytkownik_979590
, kwi 22 2011 21:18 (
21 odpowiedzi na ten temat
)
#1
Napisany 22 kwiecień 2011 - 21:18

Witam!
Od 3 miesięcy robię trening na masę ale mam problem, w szkole jestem od 7:00 do 15:00 jedyne co mogę zjeść w tym czasie to kanapki(a jak wiadomo od kanapek masy mi nie przybędzie. Jaki gainer( albo coś podobego) polecacie żebym mógł wypić kiedy jestem w szkole i po którym przybędzie masy. Chodzi mi raczej o jakieś tańsze gainery.
Z góry dzięki za pomoc.
Od 3 miesięcy robię trening na masę ale mam problem, w szkole jestem od 7:00 do 15:00 jedyne co mogę zjeść w tym czasie to kanapki(a jak wiadomo od kanapek masy mi nie przybędzie. Jaki gainer( albo coś podobego) polecacie żebym mógł wypić kiedy jestem w szkole i po którym przybędzie masy. Chodzi mi raczej o jakieś tańsze gainery.
Z góry dzięki za pomoc.
Doradca KFD
Siemka, sprawdź ofertę specjalną:

Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:
Bieganie i trening na masę
,
Dieta na masę - opinie
| pomoc
,
Jakie środki na kolejny cykl?
,
Metanabol + Anavar + Boldenon
| jakiego radzicie boldka ?
,
Suplementy na masę do 400 zł?
#3
Napisany 22 kwiecień 2011 - 22:30

bierz pojemniki z żarciem, chyba że się wstydzisz ;-)
#4
Napisany 22 kwiecień 2011 - 22:39

Ja też mam z tym problem ale biorę 4kanapki do szkoły i pierwsze 2przerwy jem kanapki po 1na przerwę trzecia przerwa woda i znowu 4i5 przerwa kanapki i dzień schodzi jak każdy.
#6
Napisany 23 kwiecień 2011 - 09:21

Raczej nie mam wszystkie suple powinno się spożywać zaraz po przygotowaniu
#7
Napisany 23 kwiecień 2011 - 09:34

co za problem, sypiesz proch do shakera, a potem w ciągu dnia dolewasz wody.

#8
Napisany 23 kwiecień 2011 - 09:47

No właśnie w szkole to jest problem z tym żarciem , pamiętam jak się gapili....wstyd po pachy....czasami czułem się jak biedak który bierze żarcie ze sobą bo nie stać go na bułe ze sklepiku.....środowisko gimnazjalno/licealne to dzieci patologii...dopiero na studiach zobaczysz ile osób lata z pojemnikami na jedzenie...nigdy nie zapomnę wykładów..na których zrobiliśmy sobie rząd na auli przy oknie dla tych co jedzą z pojemników żeby nie waliło kurakiem...haha
Co do tematu....przełam się z jedzeniem...uwierz mi....to jest nawet ekonomiczniej.
Dla przykładu. Jedno jajko z chowu ściółkowego klasy A z oznaczeniem 1 kosztuje 70 groszy. Ty do pojemnika w postaci jajka sadzonego wrzucasz 5 jaj.
5x70=3.50 zł
do tego woreczek ryżu basmati - 4 zł / 6 woreczków
Więc liczymy:
Jajka: 3.50 x 7 dni =24.50 x 3 tygod nie = 74 zł
Ryż 4 zł x 3 tygodnie = 12 zł
74+12 zł = 86 zł
Podaje ci przykład drugie śniadania...bo mam nadzieje że jak wracasz o 15 ze szkoły to już cycka z makaronem zjesz , a rano przed wyjściem ze szkoły zjadasz owsiankę.
Także sam widzisz że wychodzi to taniej i zdrowiej...ja takie komplety codziennie biorę..czasami wrzucam jeszcze marchewkę lub kukurydzę.
Co do tematu....przełam się z jedzeniem...uwierz mi....to jest nawet ekonomiczniej.
Dla przykładu. Jedno jajko z chowu ściółkowego klasy A z oznaczeniem 1 kosztuje 70 groszy. Ty do pojemnika w postaci jajka sadzonego wrzucasz 5 jaj.
5x70=3.50 zł
do tego woreczek ryżu basmati - 4 zł / 6 woreczków
Więc liczymy:
Jajka: 3.50 x 7 dni =24.50 x 3 tygod nie = 74 zł
Ryż 4 zł x 3 tygodnie = 12 zł
74+12 zł = 86 zł
Podaje ci przykład drugie śniadania...bo mam nadzieje że jak wracasz o 15 ze szkoły to już cycka z makaronem zjesz , a rano przed wyjściem ze szkoły zjadasz owsiankę.
Także sam widzisz że wychodzi to taniej i zdrowiej...ja takie komplety codziennie biorę..czasami wrzucam jeszcze marchewkę lub kukurydzę.
Edytowany przez Hardkorowy Marcin, 23 kwiecień 2011 - 09:48 .
#9
Napisany 24 kwiecień 2011 - 10:28

A co powiecie na ten gainer? MEGABOL Gainer
Edytowany przez BornToFight, 24 kwiecień 2011 - 17:37 .
bez linków do innych sklepów niż kfd
#10
Napisany 24 kwiecień 2011 - 10:43

łamiesz regulamin wrzucając link a allegro
bierz puchę z żarciem :)
ja od długiego czasu nosze ryz z kurczakiem albo ryz i jajka
bierz puchę z żarciem :)
ja od długiego czasu nosze ryz z kurczakiem albo ryz i jajka
#11
Napisany 24 kwiecień 2011 - 12:12

Człowiek pisze , stara się doradzić ale jednak sezonowiec uważa że jak kupi 7 kg Megabolu to będzie fajniejszy przed kolegami...brak mi już słów...
#12
Napisany 24 kwiecień 2011 - 17:33

I mam zimne jedzenie jeść?Człowiek pisze , stara się doradzić ale jednak sezonowiec uważa że jak kupi 7 kg Megabolu to będzie fajniejszy przed kolegami...brak mi już słów...
#13
Napisany 24 kwiecień 2011 - 17:36

Choćby nawet.Zakup gainera i wypij go w szkole.
#14
Napisany 24 kwiecień 2011 - 19:59

I mam zimne jedzenie jeść?
No proszę ciebie a gainer jest ciepły ? To nie ma smakować..to ma wchodzić...ty masz hodować swój organizm a nie swoje podniebienie.
Nie pakuj się w gainery jak już musisz przyszpanować że ćwiczysz i zjadasz koks to kup biało UNS a do szkoły zabieraj tylko ryż dla bilansu.
#15
Napisany 24 kwiecień 2011 - 20:13

I mam zimne jedzenie jeść?
To nie jedz wcale i po problemie,albo kuchenka turystyczna do szkoły i sobie gotuj

#16
Napisany 24 kwiecień 2011 - 20:24

Ja do szkoły biorę tak:
Posiłek drugi (w szkole)
- 100g szynki z piersi kurczaka
- 70g pieczywa
- 10g masła
- sałata, pomidor
To daje nam 32g białka, 16g tłuszczów, 80g węglowodanów w sumie 500 kalorie.
Posiłek trzeci (w szkole)
- 100g szynki z piersi kurczaka
- 70g pieczywa
- 10g masła
- sałata, pomidor
To daje nam 32g białka, 16g tłuszczów, 80g węglowodanów w sumie 500 kalorie.
Mam dwie długie przerwy to akurat
Całą dietę masz tutaj: http://www.kfd.pl/di...eny-143072.html
Posiłek drugi (w szkole)
- 100g szynki z piersi kurczaka
- 70g pieczywa
- 10g masła
- sałata, pomidor
To daje nam 32g białka, 16g tłuszczów, 80g węglowodanów w sumie 500 kalorie.
Posiłek trzeci (w szkole)
- 100g szynki z piersi kurczaka
- 70g pieczywa
- 10g masła
- sałata, pomidor
To daje nam 32g białka, 16g tłuszczów, 80g węglowodanów w sumie 500 kalorie.
Mam dwie długie przerwy to akurat

Całą dietę masz tutaj: http://www.kfd.pl/di...eny-143072.html
Edytowany przez skyler, 24 kwiecień 2011 - 20:26 .
#17
Napisany 24 kwiecień 2011 - 21:48

@ skyler - skąd ty w 70g pieczywa masz 80g WW?;D w chlebie razowym w 100g jest ich max 40g. Albo ze 100g kury 32g białka? chyba wartosci ciut pomylone;)
Dla autora tematu, osobiscie biore pojemniki z jedzeniem ale faktycznie nie wiem jak by to wygladalo w gimnazjum/liceum . Tak jak juz wczesniej pisali na studiach duzo osob z tym lata i nic w tym dziwnego a jakie twoje zadowolenie jak sobie jesz makaraon z kurczaczkiem a ludzie tylko okupują automat ze slodyczami i byle przetrwac kolejny wyklad- misiac pozniej slyszysz ze 'przytylem 3 kg' i faktycznie przytyl ale na brzuszku od slodyczy i kupnych gotowych bialych bulek w ktorej 3% to 'mięso gyros'.A Ty sie przejmujesz ze oni kupuja gotowe bułki? to oni powinni sie wstydzic ze nie maja czego zjesc i musza do sklepiku latać
A jesli juz tak bardzo przeszkadza Ci pojemnik z ryzem/makaronem to kupujesz rano bulke razową/grahamke , ładujesz do niej kure/indyka/ rybke na to pomidorek ogoreczek zeby mokre cos bylo i gotowe. 1 bulka za 70 gr to ok 40WW - taka wieksza- jak masz 6 lekcji tj 5 przerw i buła na kazdej bedzie 200WW i pewnie z 200 kury upchniesz - sprawa gainera zalatwiona. Jednak taniej bedzie jesc ryz i makaron niz te buleczki, to juz Twoj wybor.
Dla autora tematu, osobiscie biore pojemniki z jedzeniem ale faktycznie nie wiem jak by to wygladalo w gimnazjum/liceum . Tak jak juz wczesniej pisali na studiach duzo osob z tym lata i nic w tym dziwnego a jakie twoje zadowolenie jak sobie jesz makaraon z kurczaczkiem a ludzie tylko okupują automat ze slodyczami i byle przetrwac kolejny wyklad- misiac pozniej slyszysz ze 'przytylem 3 kg' i faktycznie przytyl ale na brzuszku od slodyczy i kupnych gotowych bialych bulek w ktorej 3% to 'mięso gyros'.A Ty sie przejmujesz ze oni kupuja gotowe bułki? to oni powinni sie wstydzic ze nie maja czego zjesc i musza do sklepiku latać

Edytowany przez felipe07, 24 kwiecień 2011 - 21:49 .
#18
Napisany 24 kwiecień 2011 - 22:06

Stary nie przejmuj się innymi. To Ty i tylko wyłącznie Ty chcesz wyglądać lepiej niż inni i masz do tego pełne prawo i nie pozwól sobie całego zapału i pracy wygasić z powodu tego, że ktoś na Ciebie krzywo spojrzy w czasie konsumpcji kuraka z pojemnika!
Ja zacząłem nosić papu do liceum od połowy pierwszej klasy i już mówię jak to było
Na początku wiadomo, poruszenie - nie było osoby, która by nie wtrąciła swojego grosza albo chociażby zadawała pytania z czystej ciekawości. Po 2 tygodniach nikogo to już nie ruszało, a po miesiącu pytali o przepisy na ryż z kurakiem i warzywami. Swojego czasu musiałem nawet pilnować swojej torby, bo raz się zdarzyło, że chcąc się wziąć za papu pojemnik był pusty.. jak się potem okazało jeden z kumpli "nie wytrzymał tego jak "to" na niego patrzyło" i najnormalniej w świecie mi go zjadł
. Podejrzewam, że za parę lat na solidnej dietce pytania o przepis zamienią się w pytania w stylu "co ty żresz, że tak rośniesz?!" No i ta radość, gdy między lekcjami możesz sobie spokojnie zjeść zajebistego kurczaka, gdy inny mają kanapki z serem... mhhh
!
Zimne? Jak tak podchodzisz do sprawy to po prostu odpuść i nie trać czasu. Chyba, że masz dobre układy w bufecie i załatwisz sobie odgrzewanie w mikrofali
Ale skoro przejmujesz się noszeniem samego pojemnika to tego się nie podejmiesz.
Podsumowując zastanów się po co to robisz, do jakiego celu dążysz i czy taka za przeproszeniem pierdoła jak krzywe spojrzenie jakiegoś leszcza ma Ci w tym przeszkodzić...
Ja zacząłem nosić papu do liceum od połowy pierwszej klasy i już mówię jak to było



Zimne? Jak tak podchodzisz do sprawy to po prostu odpuść i nie trać czasu. Chyba, że masz dobre układy w bufecie i załatwisz sobie odgrzewanie w mikrofali

Podsumowując zastanów się po co to robisz, do jakiego celu dążysz i czy taka za przeproszeniem pierdoła jak krzywe spojrzenie jakiegoś leszcza ma Ci w tym przeszkodzić...
#19
Napisany 24 kwiecień 2011 - 22:12

Tez mialem ten problem po 3 miechach do uzupelnienia diety kup PEAK SUPREME MASS BUILDER - rob go rano przed szkola z mlekiem 7duzych lyzek stolowych + szklanka mleka i wypijaj na 2-3 przerwie do tego pare kanapek i git + 2 porcja 20min po treningu taka sama dawka.
#20
Napisany 24 kwiecień 2011 - 22:12

Tak jak kolega wyżej napisał , miej w dupie suchych leszczów na shota , wcinaj kuraka z kaszą/ryżem a paszę dla świń w postaci gainerów zostaw dla sezonowców , niech obrastają w fat....bo bez wiedzy tylko tego się dorobią.
Nie wiem co się dzieje ale w tym roku jest jakaś masakra...wchodzę na siłkę a tu full sucharów...nie ćwiczą tylko nawzajem oglądają sobie co mają w torbach za prochy....a ja muszę czekać aż patyczaki zwolnią limit miejsc.
Nie wiem co się dzieje ale w tym roku jest jakaś masakra...wchodzę na siłkę a tu full sucharów...nie ćwiczą tylko nawzajem oglądają sobie co mają w torbach za prochy....a ja muszę czekać aż patyczaki zwolnią limit miejsc.