Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak brac tescia i sie nie rozchorowac <<artykul>>

- - - - - brac tescia rozchorowac artykul

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
krzysiek123

krzysiek123

  Nowy na pokładzie

 • Użytkownicy
 • Pip
 • 14 postów
 • Wiek: 33
  • Staż [mies.]: 26
  "Jeżeliby zrobić badanie wśród osób biorących sterydy, okazałoby się bez wątpienia, że testosteron plasuje się na 1 miejscu listy prawie każdego z nich. Jest to niezawodne narzędzie służące do zdobycia w minimalnym czasie, maksymalnych osiągów. Odpowiednie dawkowanie testosteronu przełamie twoje bariery genetyczne. Niestety oprócz swej wspaniałości, posiada kilka poważnych efektów ubocznych. Okazuje się, że można ich uniknąć! .Chciałbym zdementować tutaj wierutne kłamstwo, że sterydy skrócą ci penisa. Czy to dowcip?! Śmiałbym się, gdyby nie zastraszająca liczba ludzi w to wierząca. Przepraszam, jak niby sterydy miałyby skrócić twojego ptaszka?? Nie jestem w stanie sobie nawet tego wyobrazić! Prawdopodobnie wszystko zaczęło się, gdy stwierdzono, że nadmiar testosteronu powoduje kurczenie jąder. Jednakże jest temu tak łatwo zapobiedz, że nie powinno to sprawić nikomu problemu. W dalszej części artykułu omówię do kładnie jak to się dzieje i jak temu zapobiedz. Odpowiednie używanie testosteronu może spowodować niesamowite przyrosty.
  W ciągu 3 miesięcy, początkujący amator sterydów może zyskać 10-18 kg. Podczas zaprzestania zażywania sterydów może utracić 3-5 kg. wody, ale nie powinien stracić suchego mięśnia. Pogłoska, że wszelkie przyrosty zyskane dzięki kuracji odejdą po jej zakończeniu jest zupełnie błędna! Jeżeli pozwolisz, aby twoje jądra przestały funkcjonować i zakończysz cykl bez taperingu, to oczywiście - większość pójdzie na marne. Natomiast, jeżeli wiesz jak brać, to zyskasz wielkie ciało i nie zostaniesz narażony na przykre efekty uboczne.
  Po pierwsze powinieneś się zastanowić, czy testosteron da ci zamierzony efekt. Jeżeli planujesz zrobić wspaniałą rzeźbę, to nie jest to środek dla ciebie. Do tego celu służą zupełnie inne środki, które omówiłem w innym artykule. Jeżeli chcesz zyskać jak najwięcej masy i siły jak to tylko możliwe, to testosteron jest dla ciebie idealnym środkiem.
  Kolejnym krokiem, jest decyzja jakiego testosteronu chcesz używać. W sumie testosteron w czystej formie jest niedostępny. Najczęściej któryś z estrów testosteronu jest do niego dodany. Powodem jest zapobiegnięcie zbyt szybkiego wchłaniania do organizmu. Estry umożliwiają absorpcję rozłożoną w pewnym okresie czasu.
  Jest wiele rodzajów testosteronów. Propionat przepuści wszystko do organizmu w ciągu 2-3 dni. Suspension w ciągu jednego dnia. Enenthate w ciągu 10 dni. Sustanon (mieszanina 4 różnych testosteronów) pozostanie aktywny w organiźmnie przez ponad 4 tygodnie. Im szybciej testosteron zostanie wpuszczony do organizmu, tym większe prawdopodobieństwo skutków ubocznych. Celem jest odnalezienie środka, który nie zostanie wpuszczony do organizmu zbyt szybko, narażając cię poprzez aromatyzację na ginekomastię i takiego którego, dzięki odpowiedniej aktywności w organizmie, dało by się kontrolować. Proponuję Enenthate, którego sam używam.
  Kolejnym krokiem, jest odnalezienie właściwej firmy produkującej testosteron. Jest wiele firm. Niemożliwe jest sprawdzenie każdej z nich. Musimy opierać się na doświadczeniach swoich i kolegów. Najgorszym, o którym słyszałem jest T200 produkowany w Meksyku. Zdaje się, że jest gorszy nawet od Tornela. Osoby, które używały T200 skarżą się na uciążliwą opryszczkę i łysienie. Krążą również pogłoski, że do T200 jest dodawany estradiol, czy DTH. T200 jest również zbyt mocny i zanieczyszczony. Znam osobę, która znalazła kawałek włosa (!) w swojej fiolce!!!
  Jeżeli słyszysz jak ktoś mówi, że aby ujrzeć jakieś rezultaty potrzebujesz co najmniej 1000mg tygodniowo, to na pewno bierze T200. Chyba jedynie T200 jest dostępny w dawce 500mg/fiolke. Najlepsze marki to pakistański Sustanon i australijski Enanthate bladders. Ja używam australijskiego.
  Następnie musisz się zdecydować jakie dawki będziesz brał. Dla początkujących polecam 500mg/tydzień. Oto jak wygląda taki cykl:
  Tydzień 1 do 10: 500mg testosterone enanthate
  Tydzień 11: 300mg testosterone enanthate
  Tydzień 12: 200mg testosterone enanthate

  Jeżeli na tym poprzestaniesz, możesz być narażony na przykre skutki uboczne. Skutki uboczne pojawiają się w zależności od tego co twój organizm zrobi z nadmiarem testosteronu.

  Pierwszą rzeczą, jaka może się stać, to przekształcenie testosteronu przez reduktory 5alhpa w DTH. DTH oprócz swej możliwości budowania mięśni jest również bardzo androgenny. Idzie za tym łysienie i powiększenie prostaty. Na pewno wiesz, co oznacza łysizna, więc nie będę tłumaczył, dlaczego jej nie chcesz.
  DTH przyłącza się do torebek włosowych. Zatrzymuje tlen i włosy umierają.
  Powiększona prostata to coś, czego zdecydowanie nie chcesz mieć. DTH powiększa prawdopodobieństwo raka prostaty. Jak zapobiedz temu? Weź finasteride (Proscar, Propecia). Powoduje zahamowanie łysienia i powiększenia prostaty poprzez zatrzymanie działania reduktorów 5alpha.
  Proponuję Fincar. Fincar jest produktem Indyjskim, jednak posiada te same związki chemiczne jak Proscar (5mg finasteride). Najlepiej jest brać 1-1,25mg finasteride dziennie podczas kuracji z 500mg test. tygodniowo. To oznacza ćwiartkę tabletki dziennie. Przedłużone zażywanie nie powoduje efektów ubocznych.
  Również dobrze jest zaopatrzyć się w szampon Nizoral. Zapobiega łysieniu. Jest tego wart. Przedłużone stosowanie powoduje jedynie przesuszenie włosów.
  Testosteron może się również przekształcić estrogen drogą aromatyzacji. Estrogen powoduje ginekomastię. To chyba najpopularniejszy skutek uboczny. Jest to nieodwracalny rozwój biustu u mężczyzn. Niegroźny biologicznie, aczkolwiek powoduje zażenowanie u mężczyzn. Estrogen powoduje również podwyższoną retencję wody, rozedmę, oraz przyrost tkanki tłuszczowej. Zapobieganie powstawania estrogenu jest bardzo łatwe. Proponuję leki anty-aromatyzujące. Arimidex to dla mnie numer jeden. Arimidex to preparat ze środkiem o nazwie anastrozole. 1mg tabletki. Najlepiej jest brać 1/8 do 1/4 tabletki dziennie na 500mg test. tygodniowo. Anastrozole obniża produkcję estrogenu o 90%. Przedłużone stosowanie nie powoduje skutków ubocznych.
  Kolejnym efektem ubocznym brania testosteronu jest zatrzymanie pracy jąder. Organizm decyduje się zaprzestać produkcji własnego testosteronu, gdyż jest go w organizmie zbyt wiele. Efektem ubocznym jest również obniżenie produkcji plemników.
  Użycie clomiphine citrate (clomid) załagodzi działanie obronne. Clomid stymuluje organizm do produkcji testosteronu. Organizm sam rozpocznie produkcję, ale zajmie mu to sporo czasu, przez który stracisz wiele ze swoich osiągów. Proponuję 25mg clomidu dziennie na cykl z 500mg test/tydzień. Clomid jest w 50mg tabletkach, więc można brać 1 tabletkę co dwa dni. Clomid nie powoduje żadnych skutków ubocznych.
  Testosteron niestety powoduje podniesienie poziomu cholesterolu we krwi. Dlatego proponuję nisko-cholesterolową dietę. Może kiedyś słyszałeś o atakach serca, spowodowanych braniem testosteronu. To właśnie z powodu złego jedzenia, które było przyczyną podwyższenia poziomu cholesterolu. Pamiętaj o okresowych badaniach u lekarza i diecie!
  Kuracja testosteronowa ma również wpływ na funkcjonowanie gruczołów łojowych.
  Znajdują się one w skórze i służą do produkcji łoju. Testosteron powoduje nadprodukcję w gruczołach i nadmierna natłuszczenie skóry. Może to być powodem opryszczki, którą łatwo zauważyć na plecach i klatce. Dwa prysznice dziennie powinny załatwić sprawę. Kąpiel w morzu, ewentualnie kąpiel w wannie z dwoma łyżkami soli leczniczej.

  To na tyle. Teraz dokładna rozpiska jak brać testosteron i się nie rozchorować:

  Tydzień 1-10:
  *500mg testosteronu tygodniowo
  *1 ćwiartka Fincar dziennie (1.25mg)
  *1 ćwiartka Arimidex co drugi dzień (0.25mg)
  *1 tabletka Clomidu co drugi dzień (50mg)
  *320mg Saw Palmetto Extract dziennie

  Tydzień 11:
  *300mg testosteronu tygodniowo
  *1 ćwiartka Fincar dziennie (1.25mg)
  *1 ćwiartka Arimidex co drugi dzień (0.25mg)
  *1 tabletka Clomidu co drugi dzień (50mg)
  *320mg Saw Palmetto Extract dziennie

  Tydzień 12:
  *200mg testosteronu tygodniowo
  *1 ćwiartka Fincar dziennie (1.25mg)
  *1 ćwiartka Arimidex co drugi dzień (0.25mg)
  *1 tabletka Clomidu co drugi dzień (50mg)
  *320mg Saw Palmetto Extract dziennie

  Tydzień 13:
  *1 ćwiartka Fincar dziennie (1.25mg)
  *1 ćwiartka Arimidex co drugi dzień (0.25mg)
  *2 tabletki Clomidu dziennie (100mg)

  Tydzień 14:
  *1 ćwiartka Arimidex co trzy dni (0.25mg)
  *1 tabletka Clomidu dziennie (50mg)

  Ludzie często są zawiedzeni działaniem testosteronu. Nie wolno zapomnieć o diecie i treningu! Należy podnieść dzienne spożycie kalorii o 2000 i białka do 3-6 na kg wagi ciała. Sen jest również bardzo ważnym czynnikiem. Śpij co najmniej 8 godzin.
  Jeżeli się dobrze odżywiasz i śpisz wystarczającą ilość czasu, to powinieneś się spodziewać 8-12 kg masy dzięki temu cyklowi. 2-3kg może stanowić woda, więc się nie denerwuj, kiedy zaczniesz chudnąć. Woda stanowi około 10% twojej nowo-przybranej masy. Jeżeli zdecydujesz się nie używać środków przeciw aromatyzacji, to zyskasz więcej wody, która wpłynie na powiększenie zysków z cyklu. Rób przerwy tak długie, jak długo jesteś na cyklu. Jeżeli cykl trwa 12 tygodni, to kolejny powinieneś zacząć po następnych 12 tygodniach."
  • 0

  #2
  albatros

  albatros

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 291 postów
 • Wiek: 35
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Slask
  • Staż [mies.]: ON
  500mg ...duzo %) dla swierzaka moze za duzo, ale to tylko moje zdanie. a piszesz ze clomid nie powoduje zadnych skutkow ubocznych, a ja slyszalem ze goscie mieli sajdy po dluzszym stosowaniu czy w wiekszych dawkach... :-D
  • 0

  #3
  Gywer

  Gywer

   Sex Alkohol Anaboliki

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7948 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Meneli
  • Staż [mies.]: 2003r
  troche bledow jest w tym tekscie...
  heh niby clomid, finasteryd itp nie powoduje zadnych skutkow ubocznych... :-D to dla mnie jest troche dziwne i niezrozumiale...
  • 0

  #4
  krzysiek123

  krzysiek123

   Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
 • Wiek: 33
  • Staż [mies.]: 26
  skutki uboczne clomidu sa sporadyczne, nieporownywalnie mniejszy od skutkow ubocznych koksu
  • 0

  #5
  seth®

  seth®

   House M.D.

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5365 postów
 • Wiek: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:London
  • Staż [mies.]: brak
  Podaj źródło, jak już wklejasz czyjeś wypociny. Zresztą już sobie przypominam gdzie to widziałem. Co na to autor strony z której to skopiowałeś?
  Skoro skutki clomidu wg ciebie są sporadyczne dlaczego tak wielu je odczuwa, w tym np, ja?
  • 0

  #6
  krzysiek123

  krzysiek123

   Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
 • Wiek: 33
  • Staż [mies.]: 26
  ja nigdy ze skutkami ubocznymi clomidu problemu nie mialem, i do dzisiaj nie slyszalem zeby komus cos po nim bylo, zreszta to nie jedyny art w ktorym tak pisze, zrodlo:

  edit new look :widzisz jaki jesteś naiwny, nie dość, że wklejasz cudze teksty to jeszcze łamiesz regulamin.
  • 0

  #7
  Gywer

  Gywer

   Sex Alkohol Anaboliki

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7948 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Meneli
  • Staż [mies.]: 2003r
  widcznie malo wiesz jeszcze, dosc czesto ludzie odczuwaja sajdy po clomifenie...
  jedeny bardziej drugi slabiej, a jeszcze inny wogole.
  to ze ty nie slyszales wcale nie znaczy ze nie wystepuja.

  Edytowany przez 1910, 18 październik 2006 - 17:09 .

  • 0

  #8
  krzysiek123

  krzysiek123

   Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
 • Wiek: 33
  • Staż [mies.]: 26
  edit new look :widzisz jaki jesteś naiwny, nie dość, że wklejasz cudze teksty to jeszcze łamiesz regulamin.
  za cienki jestes zebym z toba dyskutowal
  • 0

  #9
  seth®

  seth®

   House M.D.

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5365 postów
 • Wiek: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:London
  • Staż [mies.]: brak
  Nie ma dyskusji BAN
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko