Skocz do zawartości

Zdjęcie

IV Mistrzostwa Polski w BJJ 2008 w Zgierzu

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
Janekbjj

Janekbjj

    Team kfd.pl

  • Aktywny użytkownik
  • PipPipPip
  • 790 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Białystok
    IV MISTRZOSTWA POLSKI W BRAZYLIJSKIM JIU JITSU
    DATA:
    22.11.08
    MIEJSCE: KLUB SPORTOWY "BORUTA" ZGIERZ, UL. WSCHODNIA 2 , 95-100 ZGIERZ ( KOŁO ŁODZI )
    ORGANIZATOR: GRACIE BARRA POLSKA TEAM DRACULINO
    PRZEPISY: CBJJ



    DYWIZJE ORAZ KATEGORIE WAGOWE:

    DYWIZJA BIAŁYCH PASÓW:
    -64 kg, -70 kg, -76 kg , -82.3 kg, -88.3 kg, -94.3 kg, -100.5 kg , +100.5 kg

    DYWIZJA NIEBIESKICH PASÓW:
    -64 kg, -70 kg, -76 kg , -82,3 kg , -88.3 kg , -94.3 kg, -100.5 kg, +100.5 kg
    ELITA:
    - 70 kg, - 76 kg, -82,3 kg, - 88,3 kg, -94,3 kg +94,3 kg

    JUNIORZY :
    -64 kg, -69 kg, -74 kg, -79.3 kg , -84.3 kg, +84.3 kg

    KOBIETY :
    -56 kg, -66 kg, +66 kg

    UWAGA!!!
    ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIAN KATEGORII WAGOWYCH GDYBY W JAKIEJŚ KATEGORII NIE BYŁO WYSTARCZAJĄCEJ LICZBY OSÓB.

    WAGA W KIMONACH PRZED PIERWSZĄ WALKĄ.





    ZGŁOSZENIA:

    ZGŁOSZEŃ DOKONUJE KIEROWNIK EKIPY ( NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE POJEDYNCZE ZGŁOSZENIA )

    ZGŁOSZENIA PROSZĘ WYSYŁAĆ W DNIACH 1 ? 5 LISTOPADA W FORMIE WYPEŁNIONYCH TABELEK, KTÓRE BĘDĄ DO ŚCIĄGNIĘCIA NA NASZEJ STRONIE: www.gracie-barra.pl

    PO WW TERMINIE NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE ZGŁOSZENIA.

    OSTATECZNYM POTWIERDZENIEM ZGŁOSZENIA BĘDZIE WPŁATA NA KONTO.

    UWAGA: W DNIACH 12-15 LISTOPADA ZOSTANĄ PODANE DRABINKI, CZYLI KAŻDY NA TYDZIEŃ PRZED BĘDZIE ZNAŁ SWOJEGO PRZECIWNIKA.

    BADANIA LEKARSKIE I UBEZPIECZENIE:

    KAŻDY UCZESTNIK ZAWODÓW MUSI MIEĆ AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE OD LEKARZA SPORTOWEGO ORAZ UBEZPIECZENIE NNW.
    NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZROBIENIA BADAŃ NA MIEJSCU.


    WPISOWE:

    45 PLN/OSOBA
    WPŁAT DOKONUJE KIEROWNIK EKIPY W NIE PRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 10-GO LISTOPADA.

    KONTO:

    56 1140 2004 0000 3702 4627 0275
    JĘDRZEJ SWATON
    UL. POPIEŁUSZKI 39B/17, 94-053 ŁÓDŹ
    W TYTULE PRZELEWU PROSZĘ WPISYWAĆ NAZWĘ KLUBU I LICZBĘ OSÓB

    INNE INFORMACJE:
    Można startować tylko w jednej dywizji.
    Do klasyfikacji drużynowej będą wliczane wyniki niebieskich pasów oraz elity.
    Ubezpieczenie AZS wystarczy.
    Ostatni rocznik Juniorów to 1990.
    ________________________________________________________________________________
    __________________

    Hala wygląda obiecująco : )
    Dodany obrazek
    Dodany obrazek

    Wybiera się ktoś? Ja już wagę robie ;]
    • 0

    Doradca KFD

    Doradca KFD
    • KFD pro

    Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




    Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:
    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010 | Nasze typy :P , DT 2008...- by Pete88 | TWARDA PSYCHA TO PODSTAWA ŻEBY DIETA NIE ZALALA!! , Trening siłowy pod sztuki walki | trening uzupełniający pod bjj , Mistrzostwa Polski w KickBoxingu Low-Kick | Świebodzice 17-19 września 2010 , potrzebuje polskie napisy do The Unbelievable

    #2
    •error

    •error

      KFD to mój dom ;)

    • Aktywny user KFD
    • PipPipPipPipPipPip
    • 3878 postów
  • Wiek: 29
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Bełchatów
    • Staż [mies.]: ~30
    Przydalo by sie NO-GI :D
    • 0

    #3
    Janekbjj

    Janekbjj

      Team kfd.pl

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPip
    • 790 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Białystok
    ruszyła strona http://www.mpbjj.pl/
    zgłoszenia już zamknięte, jest 668 zawodników ;)

    JUNIORZY

    -64
    Krzysztof Łaszkiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
    Bartłomiej Bartoszewski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Kamil Świstek BERSERKER'S TEAM POLAND
    ŚWIĄTEK FILIP BJJ KONIN
    Łukasz Lipkowski BRASA
    Żmuda Bartek Judo START Częstochowa
    Kurzej Daniel Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
    Andrzej Kamiński Linke Gold Team
    Szymański Mateusz Linke Gold Team
    Cichosz Kamil Linke Gold Team
    Kamiński Adam Linke Gold Team
    Maciej Świętek Linke Gold Team
    Maksymilian Mazur Rio Grappling Club
    Michał Zembroń Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
    małek piotr Strefa Walki
    juszczak mateusz Strefa Walki
    Szczepaniak Kacper Strefa Walki
    Paweł Filocha Strefa Walki
    Piotr Kosiński United Gym
    Filip Kierzkowski United Gym
    Piotr Stieler Jamniuk Gorzów Wlkp.
    Patryk Wojtaszyk Gracie Barra Team Draculino

    -69
    Jaźwa Bartek Gracie Barra Team Draculino
    Michał Feszczak BERSERKER'S TEAM POLAND
    Adam Kozakiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
    Bartosz Kierklo BERSERKER'S TEAM POLAND
    Artur Chachlica BERSERKER'S TEAM POLAND
    UGORSKI ADAM BJJ KONIN
    Adrian Goliński BRASA
    Stefańczuk Cezary Copacabana
    Kapica Łukasz Copacabana
    Krzysztof Kozaczka Fizol Team Błękitni Tarnów
    Filip Sadowski Gameness Team Poznań
    Szymański Roman Gracie Barra Team Draculino
    Kurzej Karol Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
    Serwin Miłosz Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
    Tomek Mohr Linke Gold Team
    Świstak Miłosz Linke Gold Team
    Dybowski Tomek Linke Gold Team
    Damian Bakowski Linke Gold Team
    Miłosz Łukowicz Rio Grappling Club
    Daniel Andrzejewski Rio Grappling Club
    Maciek Czernik Rio Grappling Club
    Krzysztof Flak Rio Grappling Club
    Patryk Jankiewicz Strefa Walki
    Konrad Lewandowski United Gym
    Bartek Kopera United Gym
    Michał Krakowiak United Gym
    Michał Mikołajczyk United Gym
    Szymon Porębski Vataha
    Dawid Ledwoch Lutadores Opole
    Michał Wiącek UKS judo Kontra

    -74
    Marcin Wiśniewski Alliance
    Bartosz Minko BERSERKER'S TEAM POLAND
    Piotr Chrząszcz BERSERKER'S TEAM POLAND
    Mateusz Moskal BERSERKER'S TEAM POLAND
    Tomasz Bartkowiak BRASA
    Wrzos Sebastian Copacabana
    Piotr Myśliwiec Fizol Team Błękitni Tarnów
    Będkowski Michał Judo START Częstochowa
    Karol Nowicki KS Pretorian Gorzów Wlkp
    Damian Gruse Linke Gold Team
    Kwiatek Maciej Linke Gold Team
    Sadoch Mariusz Linke Gold Team
    Ekiert Kamil Linke Gold Team
    Piotr Dziedzic Linke Gold Team
    Świdroń Robin Linke Gold Team
    Mostowski Mariusz Linke Gold Team
    Gwiazdowski Kuba Linke Gold Team
    Łukasz Swatowski Rio Grappling Club
    Paweł Potocki Strefa Walki
    Szymański Paweł Strefa Walki
    Arkadiusz Choiński United Gym
    Tomasz Dębski United Gym
    Adrian Trzcinka United Gym
    Dominik Gruchot United Gym
    Adam Mielczarek Lutadores Opole
    Wojtek Kucharski Lutadores Opole
    Tomasz Rolf UKS judo Kontra

    -79,3
    Łukasz Mielczarek BERSERKER'S TEAM POLAND
    Jakub Dyczka BERSERKER'S TEAM POLAND
    Adam Ramski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Waligóra Grzegorz Gracie Barra Team Draculino
    Meller Rafał Gracie Barra Team Draculino
    Kołodziejczak Marek Gracie Barra Team Draculino
    Wiśniewski Paweł Linke Gold Team
    Kacper Zaorski-Sikora United Gym
    Miłosz Wasiak United Gym
    Jordan Błoch United Gym
    Adrian Ciesielski United Gym
    Michał Lenart United Gym
    Marcin Karol Jamniuk Gorzów Wlkp.

    -84,3
    Jacek Lewicki BRASA
    Michał Wierzbicki
    Dawid Majer BERSERKER'S TEAM POLAND
    Cezary Stańczyk Strefa Walki

    84,3
    Piotr Wszeborowski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Patryk Borbel BERSERKER'S TEAM POLAND
    Przemysław Paluch BERSERKER'S TEAM POLAND
    Mariusz Pieńkowski Fizol Team Błękitni Tarnów
    Adam Ambroży KS Pretorian Gorzów Wlkp
    Daniel Holub Linke Gold Team
    Szewczyk Tomek Linke Gold Team
    Adrian Fesser Linke Gold Team
    Adrian Kremski Rio Grappling Club
    Łukasz Dzbik Rio Grappling Club
    Łukasz Fręchowicz Strefa Walki
    Daniel Domankiewicz Strefa Walki
    Przemysław Wojdat United Gym
    Amadeusz Szyszka Lutadores Opole
    Adrian Grydkiewicz Jamniuk Gorzów Wlkp.
    Konrad Kolenda Gracie Barra Team Draculino

    juniorzy: 112 zgłoszonych
    • 0

    #4
    Janekbjj

    Janekbjj

      Team kfd.pl

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPip
    • 790 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Białystok
    -56
    Kurek Urszula Copacabana
    Kurzej Klaudia Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
    Grabowicz Adriana Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
    Joanna Kalkowska Strefa Walki
    Sandra Gemska Strefa Walki
    Karolina Sołtysiak United Gym
    Magdalena Hnedi United Gym
    Joanna Pieczewska Złomiarz AWF Gdańsk
    Beata Jończyk Lutadores Opole

    -66
    Czech Martyna Gracie Barra Team Draculino
    Sandra Paszkiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
    Karolina Zawodnik BERSERKER'S TEAM POLAND
    Wilanowska Anna Copacabana
    Saroma Monika Copacabana
    Gdula Agnieszka Grappling Kraków
    Szczerba Edyta Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
    Joanna Ogrodnik Łamator Racibórz
    Elżbieta Domagalska United Gym

    66
    Magdalena Jarecka United Gym

    kobiety: 19 zgłoszonych


    białe pasy

    -64
    Maciej Sakowicz Alliance
    Papaj Ludwik Grappling Kraków
    Jarek Zwolan Linke Gold Team
    Tomasz Gaszewski Octagon Rybnik
    Kamil Ciepulis Rio Grappling Club
    Mateusz Szynek Rio Grappling Club
    Maciej Kuzik Strefa Walki
    Jakub Kurp Strefa Walki
    Tomasz Malinowski United Gym
    Jacek Frątczak United Gym
    Bartek Stapowicz Lutadores Opole
    Jędrzej Swaton Gracie Barra Team Draculino

    -70
    Janusz Andrejczuk Alliance
    Krzysztof Wiśniewski AZS UAM Poznań
    Michalak Mateusz Gracie Barra Team Draculino
    Danielak Piotr Gracie Barra Team Draculino
    Jandy Marcin Gracie Barra Team Draculino
    Janusz Staszewski Gracie Barra Team Draculino
    Sławomir Bartosz Czubko BERSERKER'S TEAM POLAND
    Michał Babirecki BERSERKER'S TEAM POLAND
    Dawid Szulta BERSERKER'S TEAM POLAND
    Mateusz Bartosiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
    Krzysztof Ulchurski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Błażej Mielczarek BERSERKER'S TEAM POLAND
    Andrzej Maciaszek BERSERKER'S TEAM POLAND
    Waagn Petrosyan BRASA
    Roman Eichstaedt BRASA
    Piekut Wojciech Copacabana
    Włodarek Piotr Copacabana
    Tomasz Michalski Fizol Team Błękitni Tarnów
    Łach Rafał Grappling Kraków
    Słomiński Piotr Grappling Kraków
    Broński Bartłomiej Grappling Kraków
    Maksym Witkowski Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
    Miłosz Grobelny Linke Gold Team
    Tomasz Ciuksza Linke Gold Team
    Gregorowicz Bartosz Linke Gold Team
    Michał Saroma MMA Warszawa
    Dominik Rajkowski MMA Warszawa
    Mateusz Ratajczak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
    Wiktor Siekierka Rio Grappling Club
    Artur Kuzera Rio Grappling Club
    Rafał Białogoński Rio Grappling Club
    Dawid Rendszmid Strefa Walki
    Emil Krawczyk Strefa Walki
    Łukasz Kaśniewski United Gym
    Dariusz Klat United Gym
    Paweł Błachowicz United Gym
    Artur Gozdalik United Gym
    Filip Krawczyk United Gym
    Arkadiusz Szymański United Gym

    -76
    Jacek Stolarski Alliance
    Paweł Koszela AZS UAM Poznań
    Arek Kwiatkowski Gracie Barra Team Draculino
    Kamil Kubera Gracie Barra Team Draculino
    Przemek Saluda Gracie Barra Team Draculino
    Sławomir Żbik BERSERKER'S TEAM POLAND
    Mariusz Pabich BERSERKER'S TEAM POLAND
    Bartosz Jędrasik BERSERKER'S TEAM POLAND
    Piotr Guzik BERSERKER'S TEAM POLAND
    Michał Kaużyński BERSERKER'S TEAM POLAND
    Michał Buss BERSERKER'S TEAM POLAND
    Błażej Bocheński BERSERKER'S TEAM POLAND
    KACZA ADAM BJJ KONIN
    Kamil Bali BOI-Team Wrocław
    Dariusz Małecki BRASA
    Krzysztof Kożuch BRASA
    Hubert Furtak BRASA
    Kasprzyk Dariusz Copacabana
    Kwiatkowski Marcin Copacabana
    Weroniecki Mirosław Copacabana
    Barański Adrian Copacabana
    Smoliński Piotr Copacabana
    Bednarzak Karol Copacabana
    Włodarczyk Marek Copacabana
    Sebastian Wójcik Copacabana
    Kojder Wojciech Grappling Kraków
    Madej Bolesław Grappling Kraków
    Klasa Arkadiusz Grappling Kraków
    Konarski Michał Judo START Częstochowa
    Leszek Zdrojewski KS Pretorian Gorzów Wlkp
    Grzegorz Klin Linke Gold Team
    Szymon Klimas Linke Gold Team
    Kotarski Sławek Linke Gold Team
    Marek Jakimowicz Linke Gold Team
    Robert Marcol Octagon Rybnik
    Filip Kasperkowiak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
    Patryk Horbatiuk Rio Grappling Club
    Kamil Jagodziński Rio Grappling Club
    Marcin Dąbek Rio Grappling Club
    Krzysztof Rosa Shooters MMA Ostrów Wlkp
    Sebastian Kalina Shooters MMA Ostrów Wlkp
    Krzysztof Rębarz Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
    Zwoliński Mariusz Strefa Walki
    Szymon Figaj Strefa Walki
    Adam Lewandowski Strefa Walki
    Damian Fidala Strefa Walki
    Sebastian Szymczak United Gym
    Maciej Kruszyński United Gym
    Tomasz Hajzler United Gym
    Jarosław Siwek United Gym
    Piotr Pawlik United Gym
    Paweł Gratka United Gym
    Robert Machnik Lutadores Opole
    Łukasz Wargin Lutadores Opole
    Jan Wodnicki

    -82,3
    Damian Lipiński Alliance
    Kamil Jurczuk Alliance
    Klosa Norbert Gracie Barra Team Draculino
    Adam Świderski Gracie Barra Team Draculino
    Bartos Igor Gracie Barra Team Draculino
    Łukasz Liber Gracie Barra Team Draculino
    Artur Pawlak Gracie Barra Team Draculino
    Łukasz Kędzierski Gracie Barra Team Draculino
    Michał Chomicki Gracie Barra Team Draculino
    Maciej Niedziołka BERSERKER'S TEAM POLAND
    Bartosz Węgielnik BERSERKER'S TEAM POLAND
    Sebastian Bugajewski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Damian Szalimow BERSERKER'S TEAM POLAND
    Jacek Skinder BERSERKER'S TEAM POLAND
    Łukasz Warcholiński BERSERKER'S TEAM POLAND
    Mikołaj Lewandowski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Mariusz Rybak BERSERKER'S TEAM POLAND
    Maksymilian Cichocki BRASA
    Krystian Konieczny BRASA
    Grzegorz Chmiel BRASA
    Piotr Radomski BRASA
    Wójcicki Łukasz Copacabana
    Pawłowski Michał Copacabana
    Wołowiec Paweł Copacabana
    Swacik Robert Copacabana
    Żochowski Rafał Copacabana
    Karteczka Tomasz Grappling Kraków
    Kudzia Dariusz Grappling Kraków
    Szczęch Sebastian Grappling Kraków
    Cioch Kamil Grappling Kraków
    Zgliczyński Maciej Grappling Kraków
    Organiściuk Michał Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
    Swornowski Piotr Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
    Swornowski Arkadiusz Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
    Łukasz Przybylski Linke Gold Team
    Mariusz Ilin Linke Gold Team
    Krzysztof Gembski Linke Gold Team
    Damian Kłosek Łamator Racibórz
    Kamil Dasiak Octagon Rybnik
    Wojciech Kasperkowiak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
    Michał Kusyk Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
    Przemysław Majewski Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
    Arkadiusz Durlej Rio Grappling Club
    Jacek Doliński Rio Grappling Club
    Paweł Wilkus Rio Grappling Club
    Paweł Kita Rio Grappling Club
    Radosław Lech. Spartakus Rzeszów Sambo System.
    2. Jan Holizna Spartakus Rzeszów Sambo System.
    ROBERT GŁUCH Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
    kożbiał marcin Strefa Walki
    Damian Jochaniak Strefa Walki
    Jakub Rutkowski Strefa Walki
    Zbyszko Zwibiger Strefa Walki
    Tomasz Leda Strefa Walki
    Maciej Tkaczyk Strefa Walki
    Jakub Mroczkowski Strefa Walki
    Szczepaniak Filip Strefa Walki
    Michał Szczepański Strefa Walki
    Morawski Jan UKS Judo 48 Częstochowa
    Jarosław Niewdach United Gym
    Dorian Styrcz United Gym
    Michał Kernstein United Gym
    Paweł Kałuszka United Gym
    Artur Misiak United Gym
    Przemysław Książczyk United Gym
    Mikołaj Mataśka United Gym
    Tomasz Chmielarski United Gym
    Konrad Dyl Vataha
    Rafał Dawidziuk Vataha
    Paweł Tomalik Lutadores Opole
    Jan Bielawski Lutadores Opole
    Grzegorz Biegański Jamniuk Gorzów Wlkp.
    Piotr Rejtczak MMA Siedlce

    -88,3

    Hubert Lebiedziński Alliance
    Michał Marciniak AZS UAM Poznań
    Milejski Adam Gracie Barra Team Draculino
    Hodor Daniel Gracie Barra Team Draculino
    Krystian Kulig Gracie Barra Team Draculino
    Łukasz Ferenc Gracie Barra Team Draculino
    Michał Morek Gracie Barra Team Draculino
    Grzegorz Kaszuba BERSERKER'S TEAM POLAND
    Rafał Kamiński BERSERKER'S TEAM POLAND
    Michał Wiśniewski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Radosław Juszczak BERSERKER'S TEAM POLAND
    Witold Piotrowski BERSERKER'S TEAM POLAND
    GORZANIAK ROBERT BJJ KONIN
    Adam Tomaszewski BRASA
    Grzempa Mariusz Copacabana
    Ivan Ivanov Copacabana
    Woźniak Michał Copacabana
    Tabaka Paweł Copacabana
    Mysiakowski Marcin Copacabana
    Dzielski Robert Copacabana
    Mariusz Chojnowski Copacabana
    Bartosz Bałut Fizol Team Błękitni Tarnów
    Ratajczak Adrian Gracie Barra Team Draculino
    Kucnerewicz Dominik Gracie Barra Team Draculino
    Gawryłow Tomasz Grappling Kraków
    Kryczka Krzysztof Grappling Kraków
    Olszak Sławomir Grappling Kraków
    Domański Jarosław Grappling Kraków
    Pukalski Pukała Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
    Jarosław Męcfel KS Pretorian Gorzów Wlkp
    Łukasz Zienkiewicz Linke Gold Team
    Jakub Baran Linke Gold Team
    Ludka Michał Linke Gold Team
    Kuba Szymański Linke Gold Team
    Krzysztof Pyclik MMA Warszawa
    Łukasz Zawada Rio Grappling Club
    Tomek Szychowiak Rio Grappling Club
    Jarosław Nadziak Rio Grappling Club
    Piotr Chałuda Rio Grappling Club
    Krzysztof Bonet Rio Grappling Club
    Adam Biega Spartakus Rzeszów Sambo System.
    Piotr Paterek Stefa Walki
    Nikodem Ksycki Stefa Walki
    Bartosz Kwitowski Stefa Walki
    Radosław Mroczkowski Stefa Walki
    Grzegorz Chałubiński United Gym
    Marcin Rychwalski United Gym
    Rafał Siuta United Gym
    Mirek Kośny Lutadores Opole
    Mateusz Filipiak Lutadores Opole
    Adam Dec Lutadores Opole
    Marcin Żełubowski Lutadores Opole

    -94,3
    Łojek Krzysiek Gracie Barra Team Draculino
    Bartek Włodarczyk Gracie Barra Team Draculino
    Tomek Paczesny Gracie Barra Team Draculino
    Paweł Szymański BERSERKER'S TEAM POLAND
    Łukasz Lipiński BERSERKER'S TEAM POLAND
    Dawid Marczyński BOI-Team Wrocław
    Marcin Fraitag BRASA
    Dłuski Patryk Copacabana
    Zagrajek Krzysztof Copacabana
    Dawid Stefański Fizol Team Błękitni Tarnów
    Komarnicki Marek Gracie Barra Team Draculino
    Lepiarz Wojciech Grappling Kraków
    Pachut Dariusz Grappling Kraków
    Wolnowski Szymon Judo START Częstochowa
    Kęsik Damian Linke Gold Team
    Maciek Durzewski MMA Warszawa
    Robert BINEK Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
    WALDEMAR LIJEWSKI Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
    Adrian Mielcarek Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
    prus jakub Strefa Walki
    Rafal Baranowski Strefa Walki
    Daniel Głowacki Strefa Walki
    Krzysztof Majchrzak United Gym
    Marcin Bandel United Gym
    Paweł Jastrzębski Lutadores Opole
    Marcin Zawadzki MMA Siedlce

    -100,5
    Łukasz Wiśniewski AZS UAM Poznań
    Piotr Rutkowski AZS UAM Poznań
    Maciej Sosnowski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Wojciech Raś BERSERKER'S TEAM POLAND
    Łukasz Olszak BERSERKER'S TEAM POLAND
    Marcin Jaciubek BERSERKER'S TEAM POLAND
    Dominik Waluda BERSERKER'S TEAM POLAND
    Zwolski Radosław Copacabana
    Tomasz Mącior Fizol Team Błękitni Tarnów
    Wolak Grzegorz Grappling Kraków
    Grzegorz Kowalczyk MMA Warszawa
    Krzysztof Kołodziejewski Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
    Antkowiak Mateusz Strefa Walki
    Błaszczyk Przemysław UKS Judo 48 Częstochowa
    Mariusz Kruczek United Gym
    Marcin Miśkiewicz United Gym
    Jacek Sosnowski Vataha
    Aleksander Rybarczyk Vataha
    Rafał Domalewski Lutadores Opole

    100,5
    Jacek Ciołkowski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Kamil Kawecki BERSERKER'S TEAM POLAND
    Szymon Warszawski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Krzysztof Runiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
    Marcin Rąbel BERSERKER'S TEAM POLAND
    Kamil Wątróbka BERSERKER'S TEAM POLAND
    Sławomir Możdżeń BRASA
    Kaczyński Mateusz Copacabana
    Rejdych Adam Grappling Kraków
    Filip Kopij Rio Grappling Club
    Hubert Lech Spartakus Rzeszów Sambo System.
    Łukasz Kreskowiak Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
    Piotr Mikołajczyk Strefa Walki
    Łukasz Lepianka United Gym
    Robert Krawczyk United Gym
    Mirosław Kwiatkowski Vataha

    białe pasy: 292 zgłoszonych

    niebieskie pasy

    -64

    Bartek Kurka Gracie Barra Team Draculino
    Łukasz Chilarecki Gracie Barra Team Draculino
    Piotr Podstawczuk BERSERKER'S TEAM POLAND
    Adam Morawiec BOI-Team Wrocław
    Kamil Klunder BRASA
    Karol Salamon Octagon Rybnik
    Michał Bańka Rio Grappling Club
    Tomasz Smierzchalski Strefa Walki

    -70
    Held Marcin Gracie Barra Team Draculino
    Łukasz Goliński Gracie Barra Team Draculino
    Marek Pietrzak Alliance
    Kamil Chudecki BERSERKER'S TEAM POLAND
    Mariusz Sieschuła BRASA
    Paweł Kantowicz BRASA
    Orzełek Iwo Copacabana
    Moskalewicz Wojciech Grappling Kraków
    Zimny Alan Grappling Kraków
    Michał Chełkowski Linke Gold Team
    Marcin Kabat Linke Gold Team
    Kamil Tarnawski Łamator Racibórz
    Bartosz Bąk Łamator Racibórz
    Wojciech Mizerny Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
    Marcin Kowacki Strefa Walki
    Robert Piotrowski United Gym
    Robert Żmuda Vataha
    Paweł Malarz Złomiarz AWF Gdańsk

    -76
    Kamil Koperski AZS UAM Poznań
    Manjura Tomek Gracie Barra Team Draculino
    Łysak Wojtek Gracie Barra Team Draculino
    Darjewski Krzysztof Gracie Barra Team Draculino
    Jan Młynarczyk Gracie Barra Team Draculino
    Sylwester Gniadek Gracie Barra Team Draculino
    Filip Markiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
    Wojciech Lech BERSERKER'S TEAM POLAND
    Michał Plich BERSERKER'S TEAM POLAND
    Piotr Łukaszewski BRASA
    Tomasz Grykałowski BRASA
    Bartosz Zielonka BRASA
    Krzysztof Chełmikowski BRASA
    Drożdżyński Marek Copacabana
    Janiszewski Maciej Copacabana
    Piotr Jarosz Gameness Team Poznań
    Kozak Maciej Grappling Kraków
    Urbaniak Piotr Grappling Kraków
    Kuciński Krzysztof Grappling Kraków
    Piotr Czech Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
    Karol Dzieniszewski Linke Gold Team
    Szymon Pajaczkowski Linke Gold Team
    Tomek Mączka MMA Warszawa
    Grzegorz Stańczuk MMA Warszawa
    Dawid Kura Octagon Rybnik
    Grzegorz Mandzyn Octagon Rybnik
    Filip Horbowski Strefa Walki
    Piotr Pytlas Strefa Walki
    Robert Pysno United Gym
    Maciej Zarzycki Vataha
    Paweł Zarzycki Vataha
    Adam Górny Złomiarz AWF Gdańsk
    Daniel Wrześniewski Złomiarz AWF Gdańsk
    Filip Kasperkowiak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp

    -82,3
    Marcin Błachut Alliance
    Szymkowiak Jacek Gracie Barra Team Draculino
    Paweł Bobnis Gracie Barra Team Draculino
    Kubik Tomasz Gracie Barra Team Draculino
    Piotr Dudkiewicz Gracie Barra Team Draculino
    Paweł Dąbrowski Gracie Barra Team Draculino
    Tomasz Michałowski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Michał Tomaszewski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Marcin Majerski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Kamil Maślij BERSERKER'S TEAM POLAND
    Wojciech Podgórski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Maciej Jewtuszko BERSERKER'S TEAM POLAND
    Paweł Nędzi BERSERKER'S TEAM POLAND
    Maciej Kałuszewski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Bartłomiej Korzeniewicz BOI-Team Wrocław
    Michał Pawlikowski BRASA
    Dawid Majewski BRASA
    Paweł Konieczny BRASA
    Michał Rokita BRASA
    Maciejewski Mieszko Copacabana
    Wikło Ignacy Copacabana
    Wojtkowski Piotr Copacabana
    Tokarski Jan Copacabana
    Flak Maciej Copacabana
    Szczudrawa Jan Grappling Kraków
    Sieradzki Jacek Grappling Kraków
    Więcek Adrian Grappling Kraków
    Ochniowski Krzysztof Grappling Kraków
    Żyła Rafał Grappling Kraków
    Jabłoński Paweł Piotr Husarz Białystok
    Artur Piotrowski Linke Gold Team
    Tom Kornowski Linke Gold Team
    Szymon Tarapata Łamator Racibórz
    Krzysztof Kiliman MMA Warszawa
    Marcin Korbel Octagon Rybnik
    Michał Mankiewicz Octagon Rybnik
    Daniel Wartak Rio Grappling Club
    Tomasz Kręgiel Rio Grappling Club
    Łukasz Jabłoński Rio Grappling Club
    Wojciech Zaradzki Strefa Walki
    Krzysztof Gawliński United Gym
    Łukasz Kopera United Gym
    Marcin Chyliński United Gym
    Paweł Werszynin United Gym
    Wojciech Kasperkowiak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp

    -88,3
    Krzysztof Skarbiński Alliance
    Ficek Jakub Gracie Barra Team Draculino
    Kostarz Przemek Gracie Barra Team Draculino
    Paszek Tomek Gracie Barra Team Draculino
    Adam Zając Gracie Barra Team Draculino
    Tomasz Narkun BERSERKER'S TEAM POLAND
    Łukasz Markiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
    Paweł Iwanowicz BERSERKER'S TEAM POLAND
    Łukasz Michałowski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Piotr Haraburda BERSERKER'S TEAM POLAND
    Mikołaj Sabela BERSERKER'S TEAM POLAND
    Damian Sroga BOI-Team Wrocław
    Robert Izydorek BRASA
    Paweł Hyżewicz BRASA
    Hubert Habas Copacabana
    Wosiek Marcin Copacabana
    Olszewski Kamil Copacabana
    Maciej Kaczówka Fizol Team Błękitni Tarnów
    Ormaniec Łukasz Gracie Barra Team Draculino
    Konieczka Przemysław Gracie Barra Team Draculino
    Kiciński Michał Grappling Kraków
    Touahri Salim Grappling Kraków
    Mateusz Kurylczyk KS Pretorian Gorzów Wlkp
    Adrian Mazur Linke Gold Team
    Tomasz Jopek Linke Gold Team
    Sebastian Protasiewicz Linke Gold Team
    Tomasz Walicki Linke Gold Team
    Leszek Jaremkowski Linke Gold Team
    Dawid Granacki Octagon Rybnik
    Kamil Tarnowski Rio Grappling Club
    Grzegorz Szymański Strefa Walki
    Mariusz Przybylski Strefa Walki
    Kamil Wtorkowski Strefa Walki
    Maciej Glabus Strefa Walki
    Łukasz Fengler United Gym
    Marek Zbróg United Gym

    -94,3
    Krzysztof Młyński BERSERKER'S TEAM POLAND
    Maciej Różański BERSERKER'S TEAM POLAND
    Norbert Pobitrowski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Michał Mocek BRASA
    Kołodziej Sebastian Copacabana
    Pacek Łukasz Copacabana
    Migo Karol Grappling Kraków
    Karasiewicz Marcin Grappling Kraków
    Patryk Kania Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
    Chmiel Dominik Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
    Szymon Wójcie Rio Grappling Club
    Michał Dybowski Rio Grappling Club
    Radosław Senger Strefa Walki
    Filip Czarnota Strefa Walki
    Piotr Patyk Vataha
    Stanisław Talaśka Złomiarz AWF Gdańsk
    Michał Pakuła Gracie Barra Team Draculino
    Kuba Mętel Gracie Barra Team Draculino

    -100,5
    Kamil Uminski Alliance
    Tomasz Molski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Piotr Darmofał BERSERKER'S TEAM POLAND
    Paweł Pepłowski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Adam Nowak BERSERKER'S TEAM POLAND
    Kułaj Karol Copacabana
    Stachera Jarosław Copacabana
    Frydrych Krzysztof Copacabana
    Pilarz Paweł Gracie Barra Team Draculino
    Sławomir Świtała Rio Grappling Club
    Bartosz Ludwiczak Strefa Walki
    Tomasz Dobiński United Gym
    Raul Skała Vataha

    100,5
    Tomasz Janiszewski Alliance
    Warchoł Łukasz Gracie Barra Team Draculino
    Klonek Grzegorz Gracie Barra Team Draculino
    Sebastian Maciejewski Gracie Barra Team Draculino
    Tomasz Wilk BERSERKER'S TEAM POLAND
    Tomasz Majka BERSERKER'S TEAM POLAND
    Wojciech Lach BERSERKER'S TEAM POLAND
    Piotr Węglewski BERSERKER'S TEAM POLAND
    Adam Kamiński BRASA
    Piotr Muss BRASA
    Gąsiński Paweł Copacabana
    Kurek Paweł Copacabana
    Matejko Marek Grappling Kraków
    Ryszard Zdanowicz Linke Gold Team
    Arek Gryglicki Linke Gold Team
    Tomasz Kozuń Vataha

    niebieskie pasy: 188


    elita

    -70
    Szamota Sławek Gracie Barra Team Draculino
    Trzcionka Robert Gracie Barra Team Draculino
    Kujawa Aleksander Copacabana
    Szczudrawa Maciej Grappling Kraków
    Marek Musioł Łamator Racibórz
    Damian Stasiak United Gym
    Dawid Białowąs Złomiarz AWF Gdańsk

    -76
    Polok Maciek Gracie Barra Team Draculino
    Grzegorz Kloc BERSERKER'S TEAM POLAND
    Rafał Skorupa BERSERKER'S TEAM POLAND
    Tobera Marcin Copacabana
    Zawadzki Jakub Copacabana
    Lasota Rafał Grappling Kraków
    Jurga Rafał Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
    Lubomir Grochocki KS Pretorian Gorzów Wlkp
    Patryk Szymanski Linke Gold Team
    Adam Bugla Łamator Racibórz
    Krystian Kwiecień Rio Grappling Club
    Rafał Iwaszkiewicz Rio Grappling Club
    mila ireneusz Strefa Walki
    Łukasz Bartosz Strefa Walki
    Jabłoński Paweł UKS Judo 48 Częstochowa

    -82,3

    Robert Siedziako BERSERKER'S TEAM POLAND
    Michał Materla BERSERKER'S TEAM POLAND
    Maciej Kowalski BRASA
    Łukaszewicz Krzysztof Copacabana
    Tomasz Cholewicki Linke Gold Team
    Dominik Malkowski Linke Gold Team
    Łukasz Bagiński Złomiarz AWF Gdańsk
    Łukasz Liszek Złomiarz AWF Gdańsk
    Mirek Rymarz Lutadores Opole

    -88,3
    Krzysztof Węzka BERSERKER'S TEAM POLAND
    Piotr Bagiński BERSERKER'S TEAM POLAND
    Grzegorz Nowicki BERSERKER'S TEAM POLAND
    Sawicki Jakub Copacabana
    Poźniak Krzysztof Copacabana
    Robert Wardzała Fizol Team Błękitni Tarnów
    Maksymilian Wiśniewski Gameness Team Poznań
    Marcin Malewski Linke Gold Team
    Karol Stasiak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp.
    Krzysztof Sosnowski Złomiarz AWF Gdańsk
    Leszek Zieliński Złomiarz AWF Gdańsk
    Tomasz Jurkiewicz Gracie Barra Team Draculino

    -94,3
    Paweł Kamiński BRASA
    Marek Kowalczyk Linke Gold Team
    Karol Stankiewicz Linke Gold Team
    Szwedowicz Pawel Linke Gold Team
    Michał Margoś Linke Gold Team
    Tomasz Drozdzik Rio Grappling Club

    94,3
    Kornel Zapadka BERSERKER'S TEAM POLAND
    Przemysław Biskup Gameness Team Poznań
    Wojnowski Przemysław Gracie Barra Team Draculino
    Łukasz Zalewski Gracie Barra Team Draculino
    Korycki Paweł Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
    Grzegorz Szatkowski Linke Gold Team
    Błaut Marek UKS Judo 48 Częstochowa
    Adrian Sas United Gym

    elita: 57

    Razem 668 zawodników
    • 0

    #5
    Janekbjj

    Janekbjj

      Team kfd.pl

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPip
    • 790 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Białystok
    No i po zawodach:

    JUNIORZY:

    64 KG:
    1. ŚWIĄTEK FILIP – BJJ KONIN
    2. LIPKOWSKI ŁUKASZ - BRASA
    3. KURZEJ DANIEL – SQRA
    3.JUSZCZAK MATEUSZ- STREFA

    69 KG:
    1. UGORSKI ADAM – BJJ KONIN
    2. SADOWSKI FILIP – GAMENESS
    3. JANKIEWICZ PATRYK – STREFA
    3. SZYMAŃSKI ROMAN – GRACIE BARRA

    74 KG:
    1. CHOINSKI ARKADIUSZ – UNITED GYM
    2. WRZOS SEBASTIAN – COPACABANA
    3. SWATOWSKI ŁUKASZ – RIO GRAPLING
    3. POTOCKI PAWEŁ – STREFA WALKI

    79,3KG:
    1. WALIGÓRA GRZEGORZ – GRACIE BARRA
    2. MELLER RAFAŁ – GRACIE BARRA
    3. DĘBSKI TOMASZ – UNITED GYM
    3. ZAORSKI-SIKORSKI KACPER – UNITED GYM

    84,3 KG:
    1. KOLENDA KONRAD – GRACIE BARRA
    2. HOLUB DANIEL – LINKE GOLD TEAM
    3. MAJER DAWID – BERSERKERS
    3. WIERZBICKI MICHAŁ – UNITED GYM

    + 84,3 KG:
    1. DZBIK ŁUKASZ – RIO GRAPPLING
    2. WSZEBOROWSKI PIOTR – BERSERKERS
    3. KREMSKI ADRIAN – RIO GRAPPLING
    3. PIEŃKOWSKI MARIUSZ – BŁĘKITNI TARNÓW


    KOBIETY:

    56 KG:

    1. KURZEJ KLAUDIA – SQRA
    2. BEATA JOŃCZYK – LUTADORES
    3. SOŁTYSIAK KAROLINA – UNITED GYM
    3. HNEDI MAGDALENA- UNITED GYM

    66 KG:
    1. ZAWODNIK KAROLINA – BERSERKERS
    2. GDULA AGNIESZKA – GRAPPLING
    3. WILANOWSKA ANNA – COPACABANA
    3. DOMAGALSKA ELŻBIETA – UNITED GYM

    + 66 KG:
    1. JARECKA MAGDALENA – UNITED GYM
    2. OGRODNIK JOANNA – ŁAMATOR
    3. STRANZ WERONIKA – GRACIE BARRA


    BIAŁE PASY:

    64 KG:

    1. SZYNEK MATEUSZ – RIO GRAPPLING
    2. CIEPULIS KAMIL – RIO GRAPPLING
    3. SAKOWICZ MACIEJ – ALLIANCE
    3. SWATON JĘDRZEJ – GRACIE BARRA

    70 KG:
    1. BŁACHOWICZ PAWEŁ – UNITED GYM
    2. ANDREJCZUK JANUSZ – ALLIANCE
    3. WITKOWSKI MAKSYM– HUSARIA
    3. SAROMA MICHAŁ – MMA WARSZAWA

    76 KG:
    1. HORBATIUK PATRYK – RIO GRAPPLING
    2. HAJZLER TOMASZ – UNITED GYM
    3. STOLARSKI JACEK – ALLIANCE
    3. WODNICKI JAN

    82,3 KG:
    1. ŚWIDERSKI ADAM – GRACIE BARRA
    2. JURCZUK KAMIL – ALLIANCE
    3. MATAŚKA MIKOŁAJ – UNITED GYM
    3. TOMALIK PAWEŁ – LUTADORES

    88,3 KG:
    1. FERENC ŁUKASZ – GRACIE BARRA
    2. MOREK MICHAŁ – GRACIE BARRA
    3. MILEJSKI ADAM – GRACIE BARRA
    3. WOŹNIAK MICHAŁ – COPACABANA

    94,3 KG:
    1. PACZESNY TOMASZ – GRACIE BARRA
    2. LIJEWSKI WALDEMAR – STREET BOXING
    3. BARANOWSKI RAFAŁ – STREFA WALKI
    3. MAJCHRZAK KRZYSZTOF- UNITED GYM

    100,5 KG:
    1. PACHUT DARIUSZ – GRAPPLING
    2. RAŚ WOJCIECH – BERSERKERS
    3. OLSZAK ŁUKASZ – BERSERKERS
    3. SOSNOWSKI MACIEJ – AZS POZNAŃ

    +100,5 KG:
    1. KAWECKI KAMIL – BERSERKERS
    2. WĄTRÓBKA KAMIL – BERSERKERS
    3. HUBERT LECH – SPARTAKUS RZESZÓW
    3. RUNIEWICZ KRZYSZTOF – BERSERKERS


    NIEBIESKIE PASY:

    64 KG:

    1. PODSTAWCZUK PIOTR – BERSERKERS
    2. SMIERZCHALSKI TOMASZ – STREFA WALKI
    3. CHILARECKI ŁUKASZ – GRACIE BARRA
    3. KLUNDER KAMIL – BRASA

    70 KG:
    1. HELD MARCIN – GRACIE BARRA
    2. MOSKALEWICZ WOJCIECH – GRAPPLING
    3. TARNAWSKI KAMIL – ŁAMATOR
    3. BĄK BARTOSZ – ŁAMATOR

    76 KG:
    1. MARKIEWICZ FILIP – BERSERKERS
    2. URBANIAK PIOTR – GRAPPLING
    3. PLICH MICHAŁ – BERSERKERS
    3. DROŻDŻYŃSKI MAREK – COPACABANA

    82,3 KG:
    1. WIKŁO IGNACY – COPACABANA
    2. MACIEJEWSKI MIESZKO – COPACABANA
    3. WERSZYNIN PAWEŁ – UNITED GYM
    3. WOJTKOWSKI PIOTR – COPACABANA

    88,3 KG:
    1. NARKUN TOMASZ – BERSERKERS
    2. KOSTARZ PRZEMEK – GRACIE BARRA
    3. SALIM TOUAHRI– GRAPPLING
    3. SABELA MIKOŁAJ – BERSERKERS

    94,3 KG:
    1. RÓŻAŃSKI MACIEJ – BERSERKERS
    2. MIGO KAROL – GRAPPLING
    3. KARASIEWICZ MARCIN – GRAPPLING
    3. PRZYBYLSKI MARIUSZ – STREFA WALKI

    100,5 KG:
    1. DOBIŃSKI TOMASZ – UNITED GYM
    2. LUDWICZAK BARTOSZ – STREFA WALKI
    3. ŚWITAŁA SŁAWOMIR – RIO GRAPPLING
    3. UMIŃSKI KAMIL – ALLIANCE

    +100,5 KG:
    1. JANISZEWSKI TOMASZ – ALLIANCE
    2. WARCHOŁ ŁUKASZ – GRACIE BARRA
    3. FRYDRYCH KRZYSZTOF – COPACABANA
    3. MAJKA TOMASZ - BERSERKERS


    ELITA:

    70 KG:

    1. SZAMOTA SŁAWEK – GRACIE BARRA
    2. TRZCIONKA ROBERT – GRACIE BARRA
    3. SZCZUDRAWA MACIEJ – GRAPPLING
    3. MUSIOŁ MAREK – ŁAMATOR

    76 KG:
    1. POLOK MACIEJ – GRACIE BARRA
    2. KLOC GRZEGORZ – BERSERKERS
    3. KWIECIEŃ KRYSTIAN – RIO GRAPPLING
    3. LASOTA RAFAŁ – GRAPPLING

    82,3 KG:
    1. KOWALSKI MACIEJ – BRASA
    2. ŁUKASZEWICZ KRZYSZTOF – COPACABANA
    3. BAGIŃSKI ŁUKASZ – GRACIE BARRA
    3. CHOLEWICKI TOMASZ – LINKE

    88,3 KG:
    1. WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN – GAMENESS
    2. SAWICKI JAKUB – COPACABANA
    3. BAGIŃSKI PIOTR – BERSERKERS
    3. WARDZAŁA ROBERT – BŁĘKITNI

    94,3 KG:
    1. KOWALCZYK MAREK – LINKE
    2. DROZDZIK TOMASZ – RIO GRAPPLING
    3. KAMIŃSKI PAWEŁ – BRASA
    3. STANKIEWICZ KAROL – LINKE

    +94,3 KG:
    1. BISKUP PRZEMYSŁAW – GAMENESS
    2. SAS ADRIAN – UNITED GYM
    3. KORYCKI PAWEŁ – SQRA
    3. WOJNOWSKI PRZEMYSŁAW – GRACIE BARRA


    ABSOLUTO:

    1. BAGIŃSKI ŁUKASZ – ZŁOMIARZ
    2. BAGIŃSKI PIOTR – BERSERKERS
    3. KAMIŃSKI PAWEŁ – BRASA
    3. BISKUP PRZEMYSŁAW – GAMENESS


    DRUŻYNA SENIORÓW:

    1. BERSERKERS TEAM – 46 PKT
    2. GRACIE BARRA – 38 PKT
    3. COPACABANA – 21 PKT


    DRUŻYNA JUNIORÓW:

    1. GRACIE BARRA
    2. BJJ KONIN
    3. UNITED GYM


    DRUŻYNA KOBIET:

    1.UNITED GYM
    2. BERSERKERS TEAM
    2. SQRA GOLD TEAM
    3. LUTADORES OPOLE
    3. GRAPPLING KRAKÓW

    Zdam jakąś relacyjkę jak tylko na koło środowe sie naucze ;)
    • 0

    #6
    Janekbjj

    Janekbjj

      Team kfd.pl

    • Aktywny użytkownik
    • PipPipPip
    • 790 postów
  • Wiek: 34
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Białystok
    No więc od klubu Rosomak Białystok wyjechało od nas 9 osób, 2 niebieskie, 6 białasów seniorów i 1 białas junior.
    Z białegostoku kawał drogi, 6-7 godzin pociągiem. Choć zwykle mamy jakieś rewelacje typu zapomniane ubezpieczenie/badania to tym razem na dworcu wszystko było ok. W pociągu się okazało, że:
    a) wzięty laptop ma zjebany system
    b) wziąłem niedziałające słuchawki do mp3(no później się okazało, że przy określonej głębokości w gnieździe na słuchawki, pod odpowiednim kątem... działały)
    c) jeden z nas miał 2 laptopa o którym nic nie powiedział przez całą drogę hehhe

    No więc droga była cholernie długa, każdy trzymał wagę. Ja zjadłem kilka kęsów tuńczyka z rybą i sałatką z cukinii i jabłko. Jeden z nas wcinał tylko jabłka.
    Nigdy w Zgierzu nie byliśmy i jak dotarliśmy to się okazało, że to zacne... zadupie. Jeden bankomat w mieście, "gdzieś tam przy kościele". %)
    Okolicy nie znaliśmy to i pomaszerowaliśmy do hotelu z buta. Jak się później okazało zrobiliśmy przy tym solidne kółeczko ale zdeterminowani aby osiągnąć cel podróży: hotel->waga :wub:
    Nikt z nas tym razem zbijać nie musiał, trzeba było tylko delikatnie z żarciem, wysrać sie przed walką i będzie pucuś ; D
    Z rańca po zielonej herbacie i kawie na śniadanie spakowaliśmy manatki i jak już chcieliśmy zamawiać taxi to miło zaskoczył nas pan pracujący w hotelu, który właśnie zbierał się do domu i podrzucił część z nas.
    Maszerując zeszłego wieczoru przez błoto ostro zaskoczyła nas oblodzona okolica.
    Po zajechaniu na halę, rozłożeniu się na trybunach i zbadaniu terenu okazał się zonk nr 1:
    w całej hali były 2 kible otwarte hehhe
    Była wczesna pora więc wpakowałem się odrazu w 3 osobową kolejkę, która później przekształciła się w 30 osobowego węża wzdłuż korytarza.
    (część zdjęć moje a część z udostępnionych na mpbjj.pl )
    DSC00012.JPG
    Zonkiem nr 2 okazał się fakt, że na tej hali, na trybunach poprostu ... Piździ! Do trybun na górze były wejścia z zewnątrz po schodkach. Pomysł może fajny ale poza oblodzonymi schodami był mały pikuś: stare drzwi, czyli piździć będzie zawsze.
    Na górze było dużo miejsca więc rozłożyły tam się sklepy z koksami i ciuchami. Ceny nie były na tyle atrakcyjne aby się na coś skusić.
    Siedzieliśmy i zamulaliśmy się, czekając na jakiś komunikat czy coś. Jak wybiła godzina 10 to razem z 2 chłopakami od nas poszliśmy się rozgrzewać na matę rozgrzewkową.
    IMG_0475.jpg
    IMG_0490.jpg
    IMG_0491.jpg
    Obsuwy były i tak makabryczne ale co zrobić.
    Tak wyglądały jeszcze świerze, nie okupowane pola walki.
    DSC00009.JPG DSC00015.JPG
    Ta oczojebna niebieska siatka oddzielała maty walk od maty rozgrzewkowej i oglądać przez nią to była porażka.
    No i jak jesteśmy przy porażkach:
    Po rozgrzewaniu się przez grom cie wie ile czasu(bo nie miałem zegarka) raptem zaczęli coś tam wyczytywać.
    Najpierw przez ...o zgrozo... megafon. Żeby było śmieszniej to jedna z ekip miała lepszy megafon do skandowania swoich zawodników niż organizatorzy ehheheh Coś tam pierdzieli przez ten megafon, później go wyjebali i krzyczeli. Żeby było jeszcze śmieszniej to w międzyczasie główny organizator podawał przez mikrofon(głośniki!!!). Na narzekania zawodników odpowiedzieli, że trzeba poprostu stać bliska i słuchać.
    W końcu przyszedł główny organizator i powiedział, że tak to być nie może no i dał mikrofon... wysuszonemu typowi, z głosem i wyglądem jakby zbijał wagę od urodzenia %)
    Mało tego, mieli w excelu wszystko piknie ładnie porobione, tylko podrukować i jest ale nieeeeee..... przepisali długopisem i czytali z błędem nazwiska. Mnie przekręcili tak, że gość powiedział "ale nie mam tu nikogo takiego" aż musiał pobiec i sprawdzić
    No i generalnie wyglądało to tak, że z raptem zaczęli czytać nazwiska i zapraszali na maty, brali badania do sprawdzenia, sprawdzali długość góry gi. Ciekawe, że ze spodniami nic nie sprawdzali. Zwracali uwagę na jednolitość oraz na naszywki we właściwym miejscu.
    Na pierwszą walkę czekałem w chuj czasu, na macie na której miałem walczyć długo było pusto. Później już ruszyło i działało to dla mnie na zasadzie walka, na trybuny po żarcie, walka, na trybuny po żarcie i tak aż wyszedłem z grupy i wszedłem do finału, tj. po 4 walkach. Jedną tylko z tych 4 wygrałem na punkty, jak zszedłem z maty to trener zafundował mi solidny mindfuck mówiąc, że wygrałem 25-0 %) Ja tam robiłem swoje ale zaskoczyło mnie to niemiłosiernie.
    Po wejściu do finału była 4 godzinna przerw... ekhem.... zmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuła.
    Finały i kategoria absoluto były na sam koniec.
    W międzyczasie jedni zawalczyli i wygrali, inni przegrali a inni dalej czekali %)
    Choć narzekać można to i tak 650 osób w pewnym momencie poszło naprawdę szybko. Machina się rozpędzała i dojechała do celu dość zgrabnie. Jednak niewybaczalny błąd to rozegranie absoluto przed finałami poszczególnych kategorii. Głupszego pomysłu wymyślić się nie dało chyba. Mowa oczywiście o finalistach, którzy startowali w absoluto.
    Ja sobie wystartowałem bo co mi tam, wygrać nie wygram ale powalczyć można. Wpisałem siebie i kumpla, który odpadł w 1 walce. Ja pierwszą walkę wtopiłem szybko bo walczyłem z gościem długaśnym jak anderson silva, z niebieskim paskiem. Wskoczył z trójkątem, nieczystym, poderwał mi rękaw i już weszło.
    Kumpel miał niestety pecha i trafił na judokę z czarnym paskiem hehhe. Jego lot można opisać "widziałem oooorła cień" %)
    Jednak judoka sie nie popisał bo dusił twarz i wymusił klepanie pięścią na oko... ehhh.
    W finale miałem ciekawego zonka bo sędzia ustawił nas po złych stronach i w pewnym momencie grałem na czas bo widziałem wynik z korzyścią dla mnie, jednak w rzeczywistości musiałem nadrabiać. No i ....wtopa na punkty. Bądź co bądź, mój przeciwnik walczył technicznie i mam nauczkę na przyszłość żeby nie cwaniakować z punktami, bo w poprzenich walkach w zasadzie nie brałem ich do głowy. Walki nagrane i błędy wychwycone, teraz poprawić i jechać z koksem dalej B-)

    Po zawodach udaliśmy się do hotelu, nakupiliśmy alkoholu, słodyczy, czipsów i całej masy innych niezdrowych rzeczy, których sobie odmawialiśmy przez ostatnie miesiące ; D Jak w każde zawody, w czasie postoju w Warszawie Centralnej udaliśmy się do Coffee Heaven, czyli naszych prawdziwych medali ; )
    A tak na poważnie to wróciliśmy z 4 medalami z kategorii białych pasów: 2 srebra(-70 i -82) i 2 brązy(-64 i -76)
    Generalnie rzecz biorąc jestem zadowolony z walk ale organizacja była tak zaawansowana jak ten cały Zgierz. Na medalach mogliby chociaż oszczędzić hamskiego napisu "China" bo jeszcze ktoś pomyśli, że z Pekinu przywieźliśmy %)
    Jednak najgorszą porażkę zostawiłem na koniec
    Organizatorzy zapewniali, że będą kamery przy każdej macie. Powstało to przy pytaniu o to czy jeśli trener nie może być przy macie to czy chociaż kręcić można. Jak nie trudno się domyślić kamer nie było.... ci co byli pesymistami wyszli na swoje... nagranie i obejrzenie swojej walki to podstawa, jest to bardzo ważne aby robić postępy i poprawiać błędy.

    No i na koniec film z walki Piotra Bagińskiego z Pawłem Kamińskim gdzie trybuny chuczały jak w Rio ; D
    http://www.sendspace.pl/file/2WLKn9LD/
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko