Skocz do zawartości

Zdjęcie

Interactive Micronized Creatine

- - - - - interactive micronized creatine

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
plonacastodola

plonacastodola

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 135 postów
Kup >> Interactive Micronized Creatine
<< NAJTANIEJ W POLSCE


Rewelacyjny monohydrat kreatyny. Micronized Creatine firmy InterActive to produkt przeznaczony dla osób chcących w krótkim czasie znacząco zwiększyć swoją masę mięśniową i siłę.

W skład Micronized Creatine wchodzi:

Mikronizowany Monowodzian Kreatyny - Kreatyna wpływa na szereg czynników dotyczących naszego organizmu:

Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w Fosfokreatynę) uczestniczy, we wspomnianych, transporcie i odbudowie ATP.

Zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska.

Hamuje katabolizm – dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku.

Wykazuje właściwości antyoksydacyjne – pomaga zwalczyć, niebezpieczne dla zdrowia, wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczaswysiłkowego.

Pomaga chronić serce – zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu znajduje się duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.

Skład:
Rozmiar porcji: 5 gram
Ilość porcji w opakowaniu: 120
Zawartość opakowania: 600 gram
Skład w jednej porcji (5 gram - 1 łyżeczka):
Mikronizowany monohydrat kreatyny 5 gram
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko