Skocz do zawartości

Temat pomocy: Kontaktowanie się z grupš moderujšca oraz raportowanie postów


Kontaktowanie się z grupš moderujšcš

Jeœli potrzebujesz skontaktować się z moderatorem, lub po prostu chcesz zobaczyć pełnš listę administratorów, możesz to zrobić klikajšc odnoœnik Zespół moderujšcy, który znajdziesz na dole strony głównej forum (pierwszej stronie, którš widzisz odwiedzajšc forum), lub z Mój Asystent.

Ta lista wyœwietla administratorów (tych, którzy majš dostęp do panelu administracyjnego), ogólnych moderatorów (tych, którzy mogš moderować wszystkie fora) oraz moderatorów poszczególnych forów.

Jeœli chcesz skontaktować się w sprawie Twojego konta, skontaktuj się z administratorem, natomiast, jeœli chcesz skontaktować się z kim w sprawie postu lub tematu, skontaktuj się z moderatorem ogólnym lub moderatorem poszczególnych forów.

Raportowanie postów

Jeœli administrator udostępni tš funkcję na forum, zobaczysz przycisk Raportuj w pocie, obok przycisku Cytuj Ta funkcja pozwoli Ci powiadomić o pocie moderatora forum (lub administratora, w przypadku, gdy nie ma dostępnego moderatora danego forum). Możesz użyć tej funkcji, jeœli uważasz, że moderator/moderatorzy powinni być poinformowani o danym pocie, jednak, nie używaj tej funkcji, aby rozmawiać z moderatorem/moderatorami! W tym celu możesz użyć funkcji wysłania e-maila w osobistym posłańcu (PM)

 Zamknij okienko