Skocz do zawartości

Temat pomocy: Mój Asystent


Pierwsza opcja powie ci ile postów ukazało się na forum od twojej ostatniej wizyty, oraz ile z nich było odpowiedziami w tematach rozpoczętych przez ciebie Kliknij na Zobacz a zostaniesz przeniesiony do strony z wynikami.
Następnš opcjš jest 5 linków do ciekawych miejsc:
  • Zespół moderujšcy. Ten link przeniesie cię do listy wszystkich administratorów i moderatorów odpowiedzialnych za forum.
  • Dzisiejsze aktywne tematy. Ta opcja wyœwietli stronę, ze wszystkimi tematami, w których w cišgu ostatnich 24 godzin udzielono przynajmniej jednej odpowiedzi.
  • 10 Największych gaduł dziœ. Tu dowiesz się o 10 najbardziej aktywnych użytkownikach danego dnia. Dowiesz się też, kto napisał danego dnia najwięcej odpowiedzi i jaki jest jego procentowy udział w dzisiejszych odpowiedziach.
  • 10 Największych gaduł w ogóle. Dzięki temu dowiesz się o 10 najbardziej aktywnych użytkownikach forum. Wyniki te dotyczš całego okresu czasu.
  • 10 ostatnich moich postów. To rozszerzenie przeniesie cię do strony z tematami, w których zawarte jest 10 ostatnio udzielonych odpowiedzi przez Ciebie. W celu zaoszczędzenia miejsca na stronie widoczne sš jedynie nagłówki twoich wypowiedzi. Jednak po kliknięciu na wybranym temacie, zostaniesz do niego przeniesiony.
Dwie następne opcje służš do wyszukiwania podanego tekstu w nazwach we wszystkich tematach, forach i w pomocy .

Przeszukiwanie pomocy daje takie same efekty jak normalne oglšdanie pomocy Wyœwietlona zostanie strona z tematami pomocy.

 Zamknij okienko