Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ilość czy jakość

- - - - -

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
LIL'

LIL'

  BEWARE

 • Aktywny user KFD
 • PipPipPipPipPipPip
 • 3851 postów
 • Wiek: 35
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Bydgoszcz
  • Staż [mies.]: rośnie
  Przed takim pytaniem staje niemal każdy przedstawiciel męskiego gatunku. I bynajmniej nie chodzi o jedzenie... Wielu z was zadaje sobie pytania: Czy warto spotykać się z wieloma kobietami? Czy też lepiej czekać na tą jedyną kobietę, nawet jeśli to potrwa znacznie dłużej?

  Ilość

  Wielu facetów często zmienia partnera. Dzięki takiemu wyborowi masz znaczne szanse na poznanie różnych dostępnych "modeli" kobiet na rynku. Wszystkie możesz sprawdzić i przetestować, nawet w skrajnych warunkach. Taki wybór jest całkowicie zasadny, kiedy hołdujesz postawie hedonistycznej i chcesz czerpać z życia jak najwięcej. Przy okazji sprawdzisz się w łóżku z różnymi kobietami, o różnych osobowościach i temperamentach.
  Podrywanie wielu kobiet ma swoje niewątpliwe zalety. Jednak wiele szybkich, krótkotrwałych związków nie pozwoli ci się poważnie zaangażować. Kobiety, z którymi się prześpisz, nie wydają ci się wyjątkowe i raczej wśród nich nie widzisz tej, z którą mógłbyś spędzić resztę życia. Po prostu były to fajne przygody, a jednocześnie mogłeś się psychicznie i fizycznie rozładować.

  Należy mieć jednak na uwadze fakt, iż większość mężczyzn w końcu pragnie się ustatkować i wtedy szuka tej jedynej. Tymczasem częste zmiany partnera mogą doprowadzić do tego, że nie będziesz w stanie się głęboko zaangażować w związek. W efekcie prawdopodobnie nigdy nie przeżyjesz prawdziwego dreszczyku zakochania się ani stopniowego zbliżania się do siebie. Jeśli więc po pewnym czasie szaleństw poszukasz miłości, będziesz miał z tym poważny problem.

  Jakość

  Jak już wspomniałem większość mężczyzn pragnie znaleźć tą jedyną, wspaniałą kobietę, z którą spędzi resztę życia. Jednak pragnienie to pojawia się wcześniej lub później u danego osobnika. Mimo szczerych chęci nie jest to takie proste. Okazuje się, że kobiety, w których chcą zakochać się mężczyźni i w końcu pojąć je za żony, nie są łatwe do znalezienia. Niektórzy uważają, że szanse na znalezienie odpowiedniej kobiety są mniejsze niż znalezienie czterolistnej koniczyny... Trudne, aczkolwiek nie niemożliwe.

  Kolejny poważny problem, jaki pojawia się, kiedy wybierzesz "podejście jakościowe", dotyczy czasu. Nie dość, że na wymarzoną kobietę trzeba jakiś czas cierpliwie poczekać, to dodatkowo raczej nie można liczyć na skoczenie z nią do łóżka już na pierwszych randkach. Czeka cię więc podwójny wysiłek. Jednak w wielu wypadkach takie czekanie się opłaca i w końcu znajdziesz swoją wspaniałą dziewczynę, z którą będziesz się naprawdę wspaniale czuł.

  Właściwie nie wiadomo, które podejście jest lepsze. Chyba najlepiej zastosować pewną równowagę pomiędzy obydwoma. Ale ostateczna decyzja należy do ciebie.

  Artykuł pochodzi z magazynu Dr.Love, 24 września 2000
  • 0

  Doradca KFD

  Doradca KFD
  • KFD pro

  Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
  Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:
  Czy organizowaliście jakieś zloty? , Masz czy redukcja? , Redukcja czy masa?? | Jak to zgrać? - pomocy , Tuńczyk- w wodzie czy oleju? , Rozpiska ćwiczeń | prosze o sprawdzenie i oczywiscie ocene  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko