Skocz do zawartości

Zdjęcie

III Wojna Światowa 2010-2014?

- - - - -

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
Zbora12

Zbora12

  Się rozkreca

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 254 postów
 • Wiek: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Osw
  • Staż [mies.]: 6
  Artyleria Korei Płn. ostrzelała we wtorek południowokoreańską wyspę Yeonpyeong na Morzu Żółtym. Korea Płd. odpowiedziała ogniem i wysłała swoje myśliwce. Korea Płn. twierdzi, że to południowy sąsiad zaatakował jako pierwszy. Według mediów zginęło dwóch południowokoreańskich żołnierzy, kilkunastu zostało rannych. Wymiana ognia trwała około godziny.

  Armia Korei Południowej potwierdziła, że Korea Północna otworzyła ogień i ostrzelała ok. 60-70 domów na wyspie Yeonpyeong na Morzu Żółtym. Wystrzelono około 200 pocisków artyleryjskich. Domy stanęły w płomieniach, a kilka z nich się zawaliło. Według świadków pożary na zamieszkanej przez około 1200 ludzi wyspie wymknęły się spod kontroli. – Płoną domy i wzgórza. Mieszkańcy są ewakuowani. Niewiele widać z powodu dymu. Ludzie są śmiertelnie przerażeni – mówi jeden ze świadków.

  Mieszkańcy wyspy zostali ewakuowani do bunkrów. Część osób opuściła wyspę na łodziach rybackich. Na wyspie nie ma prądu.

  Media podają, że rannych jest 17 południowokoreańskich żołnierzy i trzech cywilów. Są dwie ofiary śmiertelne ostrzału – żołnierze piechoty morskiej.

  – Północnokoreański oddział wystrzelił pociski artyleryjskie o godzinie 14:34 (6:34 czasu polskiego)i południowokoreańskie wojsko natychmiast odpowiedziało ogniem w samoobronie – powiedział południowokoreański minister obrony.

  Korea Południowa zwołała nadzwyczajne posiedzenie ministrów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Mają się spotkać w podziemnym schronie na terenie rezydencji prezydenta Li Miung Baka.

  Południowokoreańskie wojsko ogłosiło najwyższy stopień alarmu, poprzedzający tylko alarm w przypadku wojny i wysłało w rejon ostrzelanej wyspy swoje myśliwce.

  Seul ostrzegł, że jeśli „północnokoreańskie prowokacje" nie ustaną, odpowiedź będzie „mocniejsza".

  Do ataku doszło w czasie, gdy specjalny wysłannik USA ds. Korei Płn. Stephen Bosworth podróżuje po krajach regionu po ujawnieniu przez Phenian prac nad wzbogacaniem uranu. Korea Płn. sygnalizowała też ostatnio, że chce wznowić zawieszone dwa lata temu negocjacje sześciostronne w sprawie jej programu atomowego.

  Wyspa jest obiektem napięć między oboma państwami m.in., dlatego że wody okalające Yeonpyeong są bogate w ryby. Korea Północna uznaje ją za swoją. Na wyspie stacjonuje tysiąc południowokoreańskich żołnierzy.

  Incydenty zbrojne w tym rejonie miały miejsce już w 1999 roku, 2002 roku i 2009 roku.

  Rządy wielu państw, w tym Polski i Chin, wyraziły zaniepokojenie sytuacją. Szefowa dyplomacji Unii Europejskiej potępiła atak Korei Północnej na południowokoreańską wyspę Yeonpyeong. Także minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow, który przebywa w Mińsku, wezwał do podjęcia działań w celu normalizacji stosunków. Także Biały Dom potępił atak.

  źródło: http://tvp.info/info...je/swiat/korea- ... wa/3424928  Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że 23.11.2010r. to jest według kalendarza juliańskiego 10.11.2010 r. Kościół Prawosławny posługuje się kalendarzem juliańskim i takim też posługiwała się Baba Vanga jasnowidzka z Bułgarii.

  http://www.nautilus....artykul&id=2226  PBaba Vanga jest postacią którą o tyle warto przypomnieć, gdyż wskazywała ona bardzo konkretną datę początku III Wojny Światowej. Ma ona rozpocząć się w listopadzie... 2010 roku!

  Kim była ?

  W 1992 r. w Polsce ukazała się książka o Vandze, Krasimiry Stojanowej i w przekładzie Anny Karpińskiej, którą wydało wydawnictwo Nieznany Świat. W sieci krąży także tłumaczenie artykułu z rosyjskiej gazety, który był poświęcony „niewidomej jasnowidzącej”.
  Poniżej przedstawie tekst we fragmentach nadesłanych przez użytkowników Nautilusa do tej strony:

  Jasnowidząca Wanga

  Wangelia Pandowa Guszterowa urodziła się 3 października 1911 roku w macedońskim mieście Strumica. Ojciec był Bułgarem, matka Macedonką. Vanga miała trzy lata, gdy osierociła ją matka. Kiedy straciła wzrok, ojciec wysłał ją do szkoły dla ociemniałych. Gdy umarła jej macocha, miała 17 lat, wtedy wróciła do domu, by zaopiekować się przyrodnim rodzeństwem. Większość życia spędziła w miejscowości Rupite. To było jej "miejsce mocy", stamtąd czerpała energię. Zmarła 11 sierpnia 1996 roku w szpitalu w Sofii.

  Vanga była święcie przekonana, że to Bóg wynagrodził jej ślepotę

  - On pozbawił mnie ludzkiego wzroku, ale dał mi inne oczy, bym zobaczyła świat widzialny i niewidzialny.

  Bo Vanga, słynna bułgarska jasnowidzka, prawie całe życie była niewidoma. W dzieciństwie cudem przeżyła huragan, ale wirujące odłamki skał wybiły jej oczy. Kiedy po wypadku rodzice przenieśli się z dziewczynką do innej wsi, poruszała się tam bez trudu, jakby znała na pamięć każdy zakątek. Ale tak naprawdę dar jasnowidzenia objawił się u niej dopiero podczas drugiej wojny światowej. Sława prorokini podającej nazwiska żołnierzy, którzy przeżyją bądź polegną, błyskawicznie rozeszła się w Bułgarii. Pod jej domem gromadziły się tłumy chcących poznać przyszłość, odnaleźć zaginionych, zwalczyć chorobę. Przychodzili zwykli ludzie, politycy, nawet głowy państw.
  Wróżka dygnitarzy

  Była "etatową" wieszczką Todora Żiwkowa, choć on oficjalnie temu zaprzeczał. Podejmowała za niego ważne politycznie decyzje, gdy telefonował do niej bez względu na porę lub kazał przywozić do siebie. To Wanga doradziła Żiwkowowi wymianę pieniędzy w Bułgarii w 1962 roku. - Przestańcie mędrkować! Jeśli nie chcecie, by państwo popadło w ruinę, wymiana pieniędzy jest konieczna - powiedziała mu wtedy.

  Kiedy indziej pomogła władzom odnaleźć bezcenną ikonę, skradzioną z sofijskiej cerkwi. - Czy podejrzewacie kogoś? - spytała Vanga Żiwkowa. - Jeśli tak, przyprowadźcie go do mnie.

  Przed jej obliczem stanęło trzech duchownych.

  - Precz z tymi brudnymi łapami, które trzymasz skrzyżowane na piersiach! - krzyknęła gniewnie jasnowidzka do stojącego w środku. - To ty zabrałeś ikonę i dałeś ją temu, który stoi po twojej prawej stronie, a on przekazał ją temu, który stoi po lewej. Schowaliście ją razem! Po czym szczegółowo opisała miejsce, w którym ukryty był obraz.

  Władze komunistycznej Bułgarii zrobiły na Vandze doskonały interes. Milicja dzień i noc strzegła jej domu i rejestrowała chętnych do spotkania ze słynną wizjonerką. Bułgarzy płacili 5 lewa, cudzoziemcy czterokrotnie więcej. Vanga dostawała z tego niewiele.

  Może właśnie dlatego, że była żyłą złota, władze nigdy nie dały jej paszportu? Marzyła o wyjeździe do Paryża, do katedry Notre Dame, by tam spotkać się z matką, a właściwie - z jej nowym wcieleniem. Kiedyś we śnie Matka Boska opowiedziała Vandze, że jej matka - niegdyś żona faraona - odrodziła się w Paryżu. Prorokini opisywała potem szczegółowo Paryż, jego ulice, place, choć przecież nigdy ich nie widziała...


  Polecam zapoznanie się z całym tematem, tutaj napisze tylko, rzeczy które przepowiedziała i się sprawdziły. Przeczytałem to jakies 2 tygodnie temu i po 10 listopada, mówiłem kumplowi, że to jednak pic ale się fajnie czytało. Po dzisiejszym dniu zmieniam zdanie. Nawet jeśli nie wszystko sie sprawdzi to jej historia jest tak niesamowita, że nie można jej pominąć. A przepowiednie na kolejne setki i tysiące lat przebijają każde science fiction.

  Niektóre jasnowidzenia

  * W 1944 roku Niemcy zabili syna pewnemu wieśniakowi. Znaleziono grób, ale ciała w nim leżące były tak zmasakrowane, że nie sposób było je zidentyfikować. Wanga, poproszona o pomoc powiedziała ojcu, że grób syna znajduje się gdzie indziej, na brzegu potoku, obok dużego krzaka. Gdy wydobyto ciało, w kurtce znaleziono dokumenty i fotografię syna.

  * Po zakończeniu zdjęć do kosztownego, realizowanego w koprodukcji filmu zginęła jedna z taśm. W obawie przed międzynarodowym skandalem i ponownymi wydatkami poproszono o pomoc Wangę.

  - Taśmę przez pomyłkę wyrzucono na śmietnik - powiedziała prorokini, wskazując dokładnie miejsce.

  Taśma tam była.

  * Przez kilka dni szukano zaginionego dziecka. Wanga powiedziała, że żywe i zdrowe przywiozą w sobotę do domu przedstawiciele władzy. Od rana pod domem tłum oczekiwał, czy sprawdzą się słowa wieszczki. Do południa nic się nie działo, część osób odeszła.

  Wytrwali zostali nagrodzeni:

  w samo południe na podwórze wjechał milicyjny radiowóz z dzieckiem.  Te proroctwa się sprawdziły:


  * początek drugiej wojny światowej

  * śmierć cara Bułgarii Borysa III

  * dojście komunistów do władzy w Bułgarii

  * Praska Wiosna w 1968 roku

  * śmierć Indiry Gandhi

  * wojna w Nikaragui oraz Libanie


  http://www.nautilus....artykul&id=2226

  Wszystkie przepowiednie

  Warto poczytać, a Wy co o tym myślicie, spójrzcie też jaka była sytuacja w Egipcie.
  • 0

  Doradca KFD

  Doradca KFD
  • KFD pro

  Siemka, w tym przypadku, mogę polecić Ci takie produkty (dla ułatwienia przygotowałem boks ze zdjęciami):
  Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

  #2
  coma

  coma

   Chyba zostanę tu na dłużej

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1133 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Liverpool
  • Staż [mies.]: dunno
  No to czeka nas falout i post nuklearna apokalipsa %)
  • 0

  #3
  impuls

  impuls

   KFD to mój dom ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2040 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Stolica WM Olsztyn
  • Staż [mies.]: w toku
  ja i bez tych przepowiedni patrzac na to co sie dzieje na swiecie wierze, ze niedlugo bedzie END %) nawet nie chodzi mi o kryzys, ataki terrorystyczne i inne zbrojne potyczki, nasilily sie katastrofy ekologiczne / huragany rozne rzeczy w kosmosie itp.

  koniec jest bliski %) ja sie ciesze bo sie wstydze ze jestem czlowiekiem, przez to co sami robimy z nasza planeta
  • 0

  #4
  Wróć Za Rok

  Wróć Za Rok

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 769 postów
 • Wiek: 22
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 1
  Sądzicie, że akurat nas czeka zaszczyt oglądania końca świata? %)
  • 0

  #5
  Marioxx

  Marioxx

   KFD to mój dom ;)

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3098 postów
 • Wiek: 104
  • Płeć:Mężczyzna
  Trzeba będzie dobrze się upalić, lepsza faza będzie przy końcu świata %)
  • 0

  #6
  -Andrew

  -Andrew

   old school

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8174 postów
 • Wiek: 25
  • Płeć:Mężczyzna
  i trzeba będzie zająć dobre miejsca %)
  • 0

  #7
  CwaniakKOX

  CwaniakKOX

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 487 postów
 • Wiek: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 17+3SW
  I tak Osama wszystkich zapier**** %)

  No to chłopacy jak tak to koksimy żeby jakoś wyglądać i umrzeć z godnością %)
  • 0

  #8
  MISIEEEEKU

  MISIEEEEKU

   Chyba zostanę tu na dłużej

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 870 postów
 • Wiek: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: BD
  2018 - Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy.
  2046 - Każdy ludzki organ może być stworzony od podstaw. Transplantacja organów staję się najbardziej efektywną metodą leczenia.
  2088 - Pojawia się nowa choroba - ludzie starzeją się w ciągu chwili.
  2097 - Ludzie znajdą lekarstwo na wyżej wymienioną chorobę.
  2164 - "Zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi".
  2170 - Wielka susza.
  2201 - Na Słońcu zwalniają procesy termojądrowe. Spada temperatura na Ziemi.
  2221 - W konsekwencji poszukiwań pozaziemskiego życia ludzie natrafią na coś strasznego.
  3005 - Wojna na Marsie. Trajektoria planety zostaje naruszona.
  5076 - Zostaje odkryta granica wszechświata. Co za nią - nikt nie wie.
  5078 - Zostaje podjęta decyzja o przekroczeniu granicy wszechświata mimo, że 40% populacji jest przeciwko.
  5079 - Następuje coś, co Vanga określa mianem końca świata.

  No proste że ludzie wytrzymają na Ziemi jeszcze 3000 lat z takim zanieczyszczeniem środowiska jakbym mial wierzyc w jej przepowiednie to teraz zamiast siedzieć w sql kopał bym bunkier %)

  Edytowany przez MISIEEEEKU, 02 marzec 2011 - 17:49 .

  • 0

  #9
  ..Kamil..

  ..Kamil..

   Prezes Sezonowiec

  • Super Mod
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 20886 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  ----> %)
  • 0

  #10
  KrzysiekZM

  KrzysiekZM

   Chyba zostanę tu na dłużej

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 23
  Baba Vagina? Pierwsze słyszę...

  Edytowany przez KrzysiekZM, 02 marzec 2011 - 22:41 .

  • 0

  #11
  impuls

  impuls

   KFD to mój dom ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2040 postów
 • Wiek: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Stolica WM Olsztyn
  • Staż [mies.]: w toku
  smiejcie sie smiejcie .. a koniec jest bliski %)
  • 0

  #12
  SimonOSD

  SimonOSD

   Constant fighting ...

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3365 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Początek końca
  • Staż [mies.]: Rośnie

  i trzeba będzie zająć dobre miejsca %)  na żylecie !!! hahhaa %)
  • 0

  #13
  Fuuton

  Fuuton

   Super spamer

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8461 postów
 • Wiek: 25
  • Płeć:Mężczyzna
  Co za bajki %)
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników


  Najważniejsze działy: Kulturystyka | Dieta | Przepisy | Trening | Doping | Fitness | MMA
   Zamknij okienko