Skocz do zawartości

Zdjęcie

HiTec HMB

* * * * * 39 głosów hitec

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: HiTec HMB - Ocena i opinia (0 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Sila (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 3. Wytrzymalosc (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
Dodany obrazek

Dodany obrazek
Kup >> HI TEC HMB << NAJTANIEJ W POLSCE

HMB w kapsułkach to silny antykatabolik w postaci soli wapniowej kwasu ?-hydroksy ?-metylomasłowego. HMB jest produktem metabolizmu leucyny, uwalnianej z białek mięśniowych w procesie proteolizy. Pierwszym etapem rozpadu tego aminokwasu, odbywającym sie w mięśniach pod wpływem wysiłku fizycznego, jest pojawienie się kwasu ?-ketoizokapronowego (KIC), który transportowany jest do komórek wątroby. Tam ulega przekszałceniu w cytoplazmie komórkowej do HMB lub w mitochondriach (siłowniach komórkowych) do ciał ketonowych. Następnie HMB dostając się z powrotem do krwiobiegu, rozprowadzany jest po organizmie, gdzie pełni dwie zasadnicze funkcje. Po pierwsze hamuje enzymy proteolityczne w mięśniach, degradujące białka mięśniowe, dzięki czemu znacznie ogranicza katabolizm (rozpad) wysiłkowy jak i powysiłkowy tkanki mięśniowej. Po drugie jako prekursor HMG-CoA i mewalonianu , jest głównym źródłem syntezy cholesterolu m.in. w komórkach mięśniowych, gruczołowych, układu odpornościowego. Cholesterol jest niezbędnym składnikiem błon biologicznych, zużywanym w procesie regeneracji uszkodzonych komórek lub syntezy nowych. HMB przyspiesza adaptacje organizmu do zwiększonego wysiłku fizycznego, znacznie ogranicza uszkodzenia wywołane intensywnym treningiem, pobudza wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, zwiększa jej siłę i wytrzymałość, a także wpływa korzystnie na wydolność tlenową organizmu. Ponadto kwas ?-hydroksy ?-metylomasłowy hamuje gromadzenie tłuszczu zapasowego w organizmie. HMB to idealny produkt dla każdego sportowca, pragnącego w krótkim czasie poprawic jakośc umięśnienia.

Sposób użycia:
Dni treningowe: 2 kapsułki rano na czczo, 2 kapsułki ok. 30min. przed treningiem, 2 kapsułki bezpośrednio po treningu, 2 kapsułki przed snem. Dni nietreningowe: 2 kaspułki rano na czczo, 2 kapsułki w ciągu dnia miądzy posiłkami, 2 kapsułki przed snem.

Wartość odżywcza w 8 kapsułkach (maksymalna dzienna dawka):
Białko 0,86g
Węglowodany 0,0g
Tłuszcz 0,06g

Substancje szczególne w 8 kapsułkach (maksymalna dzienna dawka):
Ca-HM? 5000 mg
HM? 4000 mg

Edytowany przez Torres, 09 listopad 2010 - 13:48 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:
Aminostar FAT ELIMINATION | 60 kaps. , Hmb+bcaa | już oklepane, ale chciałbym coś więcej wiedzieć :P , Syntrax Matrix 5.0 + Kreatyna UNIVESAL + BCAA Aminostar + HMB | co z czym , Kreatnka Treca 400 kapsułek | Kreatnka Treca 400 kapsułek , Prolongatum kontra Entex 200 | ...?0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko