Skocz do zawartości

Zdjęcie

Harmonet

- - - - - harmonet

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
folololo

folololo

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 144 postów
Ostatnio byłam na wizycie u ginekologa. Po dłuższej naradzie z lekarką, doszłam do wniosku, że zacznę brać tabletki antykoncepcyjne. Ginekolog stwierdziła, że najlepszy dla mnie będzie Harmonet... ;) Zaczęłam go stosować... mam jednak zastrzeżenia... Po dwóch tygodniach zaczęłam mieć straszne wahania nastroju... Nigdy nie miałam z tym najmniejszego problemu... stąd moje ogromne zdziwienie. Nie pozwolę żeby jakieś tabletki psuły mi humor, już na pewno nie Harmonet! Myślicie, że to możliwe, że od tego mam jakieś swoje bziki? :-( :unsure:
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
hermes11

hermes11

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 145 postów
To może być od tabletek... ;) Moja dziewczyna też bierze Harmonet... Przy pierwszym opakowaniu ciągle chodziła i ryczała... miała jakieś smutne humory itd... masakra :-) Przy drugim opakowaniu miała mdłości... ale przynajmniej nie była płaczliwa... A przy trzecim jej organizm się przyzwyczaił i było ok ;) Teraz oboje jesteśmy zadowoleni :-)
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników