Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gaz rozweselający - czy jest bezpieczny?

- - - - - rozweselajacy

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
uzytkownik_660077

uzytkownik_660077

    Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 313 postów
Siemanko. chcemy zrobić kawał na naszej potańcowce w szkole i chcemy kupić naboje z gazem rozweselającym. Ja jeden z naszej ekipy zastanawiam się czy jest to bezpieczne..moze im zaszkodzimy? Czy możecie mi jakieś informacje o tym gazie zamieścic. pozdr

Edytowany przez Wielki Chu, 18 luty 2009 - 16:10 .

  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:
Suwnica czy przysiady?- Co lepsze na mase ? , Czy warto kupić wyciąg górny? , Kaptury | do jakiej partii je dolączyć ? , Dieta na przyrost masy | Waże 57kg, jestem chudy, chce przytyć na siłowni , Czy podczas redukcji odslonimy mięśnie brzucha?

#2
uzytkownik_174597

uzytkownik_174597

    Specjalistka pomocnik :)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
Kiedyś gaz rozweselający stał się popularnym narkotykiem. Dziś równiez można tak to nazwać. Lekarze ostrzegają o potencjalnym ryzyku jego używania. Z nowych badań przeprowadzonych w Nowej Zelandii wynika, że co ósmy student stosował choć rAZ gaz rozweselający dla rozrywki.
Podtlenek azotu (gaz rozwe.)ma zastosowanie w gospodarstwie domowym i można go bez problemu nabyć w produktach dostępnych w sklepach gospodarstwa domowego.
Lekarze ostrzegają, że wdychanie gazu może wywołać halucynacje i dezorientację, a przedawkowanie może być przyczyną długotrwałych kłopotów ze zdrowiem. Niektórzy stosuja go do celów rozrywkowych nie myśląc o konsekwencjach. Przemyślcie ten pomysl, może lepiej bęðzie kupić im po balonie. Pozdrawiam :)
  • 0