Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gaspari Nutrition - Size ON

* * * * * 1 głosów size gaspari nutrition

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Gaspari Nutrition - Size ON - Ocena i opinia (76 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (74 głosów [98.67%])

  Procent głosów: 98.67%

 2. Nie Polecam (1 głosów [1.33%])

  Procent głosów: 1.33%

Ocena dzialania

 1. Masa (44 głosów [38.26%])

  Procent głosów: 38.26%

 2. Sila (43 głosów [37.39%])

  Procent głosów: 37.39%

 3. Wytrzymalosc (24 głosów [20.87%])

  Procent głosów: 20.87%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (4 głosów [3.48%])

  Procent głosów: 3.48%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
Gaspari_Nutrition___Size_ON.jpg

Dodany obrazek
Kup >> Gaspari Nutrition Size On << NAJTANIEJ W POLSCE

SizeOn?: Ostateczne Rozwiązanie
Żadna inna Kreatyna czy Wolumizer Komórek nie działa tak szybko i tak długo jak SizeOn?.
SizeOn? nasza nowa potreningowa formuła, jest jedynym wolumizerem komórek zawierającym Glukonian Kreatyny (Creatine Gluconate).
SizeOn? jest pierwszą kreatyną z dwu stopniowym systemem dostarczania nie wymagającą absolutnie żadnej fazy "ładowani", a gwarantującą natomiast szybką, wydłużoną i maksymalną woluzimację komórek mięśniowych. Dodatkowo, SizeOn? jest jedynym na rynku wolumizerem komórkowym z Outlast?, pierwszym bio-zmodyfikowanym węglowodanem specjalnie stworzonym dla sportowców i kulturystów. Dzięki formule mitochondrial re-energizing, nic innego nie równa się SizeOn? w dostarczaniu energii na dłuższe, cięższe treningi i rozrywające skórę napompowanie mięśni. SizeOn? działa tak szybko, że pierwsze rezultaty w postaci zwiększenia wielkości brzuśca i siły włókien mięśniowych mogą być zauważone już po 24-36 godzinach od pierwszej porcji i w przeciwieństwie do innych wolumizerów komórkowych, SizeOn? gwarantuje zero problemów żołądkowych, wzdęć, nudności jak również częstych wizyt w ubikacji.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY TEGO PRODUKTU

- Naukowo Potwierdzone Składniki i Dawki*
- Maksymalizuje Ilość Komórek Mięśniowych*
- Zwiększa Koncentrację ATP w Komórkach Mięśniowych*
- Zmniejsza Oporność Insulinową*
- CZTERY (4) Wyjątkowe Mechanizmy*
- Przyśpiesza Okres Regeneracji po Treningu Tlenowym i Beztlenowym*
- Przyśpiesza Tempo Usuwania Metabolitów, takich jak Kwas Mlekowy i Amoniak, z Organizmu i Komórek Mięśniowych *
- Maksymalizuje Wewnątrzkomórkową Produkcję Energii przez Dostarczanie Egzogennego ATP*
- Zwiększa Ilość Dostarczanego Tlenu i Składników Pokarmowych do Komórek Mięśniowych*
- Optymalizuje Wewnątrznaczyniowy Poziom Płynów i Przepływ dla Niewyobrażalnego Napompowania*
- Spełnia Zwiększone Zapotrzebowanie na Energię Komórek Mięśniowych Ciężko Trenujących Sportowców*
- Zmienia Skład Ciała Poprawiając Walory Estetyczne i Nastrój*
- Przenosi Sposób w Jaki Trenujesz na Najwyższy Poziom*

SizeOn? - Najlepsza Kreatyna, Wolumizer Komórkowy!
Jeśli byłeś na targach Mr. Olympia Contest Expo 2006 z pewnością słyszałeś o nowej kreatynie, o Glukonianie Kreatyny firmy Gaspari Nutrition, zwiększającej ilość komórek mięśniowych- SizeOn?. Jeszcze nigdy nie było tak technologicznie i naukowo zaawansowanego wolumizera jak SizeOn?, dlatego jesteśmy pewni, że "podniesie on poprzeczkę" dla innych wolumizerów komórkowych dostępnych na rynku. Co sprawia, że SizeOn? jest tak wyjątkowy? Lubimy twierdzić, że jest to "najszybciej działający- najdłużej trwający, wolumizer komórkowy na Ziemi", ale to zbyt ogólne określenie. Porozmawiajmy o tym, co składa się na tak wyjątkowe i skuteczne działanie SizeOn?.

Glukonian Kreatny jest najnowszym rodzajem kreatyny, który prawdopodobnie stanie się jej najskuteczniejszą formą, jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku. Stworzona przez Brucea Knellera wyłącznie dla Gaspari Nutrition, w rzeczywistości jest to połączenie jonu soli kreatyny z jonem glukozy. W wyniku takiego połączenia, otrzymaliśmy coś, co zostaje absorbowane do ustroju podobnie jak glukoza (z łatwością i niemalże całkowicie), dobrze rozpuszcza się w wodzie, świetnie smakuje i co ważniejsze, jest najwyraźniej najskuteczniejszą formą kreatyny. Powód jest prosty: Większość systemów dostarczania, aby przetransportować kreatynę do krwi i mięśni z przewodu pokarmowego wykorzystuje "jedno stopniowe systemy dostarczania "-działają, niektóre działają nawet bardzo dobrze, ale nie są one optymalnym lub najlepszym sposobem dostarczania kreatyny. Na przykład Etyl Estr Kreatyny (CEE) wykorzystuje etylowy estr do transportowania kreatyny do krwioobiegu ( i to bardzo dobrze) jednakże, kiedy cząsteczka rozpadnie się na jony, pozostaje ci kreatyna (dobrze) i etanol/ alkohol etylowy (nie dobrze). W tym przypadku nie istnieje żadne działania, które mogłoby zmusić cząsteczkę kreatyny do wniknięcia w komórkę mięśniową szybciej lub z większą siłą. Ostatecznie kreatyna "dostaje się do komórki mięśniowej" jednakże poniżej optymalnego lub maksymalnego tempa. W przypadku Glukonianu Kreatyny, systemem dostarczania jest glukoza. Jest ona łatwo absorbowana z przewodu pokarmowego do krwioobiegu i kiedy następuję "rozpad", otrzymujesz kreatynę i glukozę (dużo lepiej niż alkohol), następnie glukoza powoduje "uderzenie" insulinowe, które pomaga wepchnąć ją wraz z kreatyną do komórki mięśniowej z większą "siłą" i dużo szybciej. Ten dwu stopniowy system dostarczania jest najbardziej wyjątkowym z pośród dostępnych dzisiaj systemów. Pamiętajcie, która firma go zastosowała jako pierwsza.

SizeOn? zawiera również wyjątkowy, zastrzeżony i oczekujący na patent oligosacharyd zwany Outlast?, który jest nisko glikemicznym kompleksem węglowodanów, które zostały umyślnie bio-zmodyfikowane, aby posiadały wyjątkowe właściwości takie jak posiadają mieszanki amylazy/amylopektyny bez efektu zbrylania jak w przypadku wspomnianych substancji. Gaspari Nutrition jest pierwszą (i jedyną) firmą z licencją na wykorzystywanie Outlast? w swojej linii produktów, w najbliższym czasie Outlast? zostanie również włączony produktach skład innych produktach z Gaspari. Smakuje on i miesza z wodą wyśmienicie, ale co ważniejsze, jest to węglowodan, który wchłania się powoli. Prawdę mówiąc, potrzeba 8 godzin, aby został on w pełni wchłonięty z jelita do osocza krwi, co powoduje, że dostarcza on energię ciągle i na stałym poziomie. Jest to doskonały węglowodan dla tych, którzy potrzebują ciągłych dostaw energii, na wysokim poziomie przez długi czas - triatloniści, kolarze, maratończycy itp.- jak również dla tych, którzy potrzebują utrzymać wysoki poziom energii dłużej niż 45-60 minut (jak ma to miejsce po zastosowaniu glukozy, sacharozy lub maltodekstryny), aby wykonać te "super ciężkie treningi". Dość interesujące jest to, że składnik Outlast?, jak zostało dowiedzione, towarzyszy zapobieganiu gromadzenia się tkanki tłuszczowej oraz posiada korzystne działanie neuropsychiczne - stając się pierwszą nootropową mieszanką węglowodanów. Outlast? jest wysokiej jakości źródłem energii, a dzięki jego wyjątkowej naturze dużo łatwiej będzie Ci się skupić i pozostać zmotywowanym.

SizeOn? zawiera również Dwusodowe ATP. ATP jest źródłem energii dla wszystkich komórek. Nie wiadomo, czy ATP z egzogennego źródła jest bezpośrednio absorbowany do mięśni (wiemy, że jest transportowany do wątroby), jednakże niezależnie od tego, Dwusodowe ATP jest to przydatny związek ze względu na dogłębne działanie insulinogenne i korzystny wpływ na wrażliwość na insulinę dzięki oddziaływaniu na system purynowy.
SizeOn? zawiera wzmocnioną formę glicerolu; Monostearynian Glicerolu. Od dawna kulturyści twierdzili, że glicerol jest doskonałym suplementem, który pozwala uzyskać "szczupłą sylwetkę". Dzięki niemu "woda śródmiąższowa z tkanek przestrzeni międzykomórkowych zostanie przetransportowana do wewnątrz komórkowej cytoplazmy", aby zapewnić Ci rozrywające skórę napompowanie! Jednakże, większość form glicerolu jest płynna, dlatego włączenie go w skład suplementu było trudne. Monostearynian Glicerolu jest pierwszą sproszkowaną formą glicerolu jaka kiedykolwiek została dodana do składu wolumizera komórkowego lub jakiegokolwiek innego suplementu!
SizeOn? dodatkowo zawiera wiele innych cyto-wolumizujących składników jak 4-hydroksy-izoleucynę, kwas 2 alfa-hydroksyursolowy (corosolic acid- odpowiedzialny za transport glukozy), olbrzymią ilość wapnia, wszystkie trzy rozgałęzione aminokwasy w prawidłowej i odpowiedniej proporcji wraz z 100% ilością dziennego zapotrzebowania witamin rozpuszczalnych w wodzie

SizeOn? miesza się z łatwością - jedną porcje można bez problemu wymieszać w 450 ml wody lub soku. Dostępne są dwa przepyszne smaki - Arctic Lemon Ice i Wild Berry Punch. Stosuje się go z łatwością - jedną porcję podczas lub po treningu lub przed pójściem spać. Jest to pierwszy produkt zwiększający ilość komórek, który nie wymaga fazy ładowania - jeśli zastosujesz SizeOn? pierwsze niezwykłe rezultaty zobaczysz już w przeciągu pierwszych 24-48 godzin, a jedna porcja działa do 72 godzin (lub w niektórych przypadkach nawet dłużej). Dlatego mówimy, że jest to "najszybciej działający- najdłużej trwający, wolumizer komórkowy".

SizeOn? jest doskonały jako pojedynczy suplement, ale jeszcze lepiej działa w połączeniu z SuperPump 250? z Gaspari, które daje podwójne powalające uderzenie, jakiego do tej pory jeszcze nie doświadczyłeś. Stosuj jedną porcję SuperPump 250? 30 minut przed treningiem, a następnie weź SizeOn? podczas lub po treningu. Niewyobrażalne pompy, zwiększony rozmiar brzuśca mięśni i niekończące się pokłady energii, które razem spowodują daleko idące zmiany Twojej sylwetki.

Edytowany przez Yaro, 04 wrzesień 2009 - 13:05 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
TheDebil

TheDebil

  Znafca cykli białkowych %)

 • Aktywny user KFD
 • PipPipPipPipPipPip
 • 3573 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Miasto:Z apteki %)
 • Staż [mies.]: 25
Jestem po cyklu na Size On, wymiary na + i dużo szybsza regeneracja. Smak bez rewelacji.
Może mi się wydawało ale na tym cyklu miałem dużo większe libido które zmniejszyło się po odstawieniu Size On %)
 • 0

#3
~Łukasz

~Łukasz

  teamKFD

 • KFD Mod
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9191 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:kyfydy
  Jeden z lepszych stacków po treningowych na rynku w proporcjach cena/jakość.
  Smak, oczywiście jest to kwestia indywidualna.

  Bardzo dobrze sprawuje się po treningu. Zdecydowanie lepsza regeneracja mięśni.
  Ciekawostką jest stosowanie go w czasie treningu popijając go (według propozycji producenta). Jego skład pozwala no wiele opcji stosowania.
  Powyższa opcja dobra jest gdy nie mamy nic przed treningowego.
  Osobiście nie stosowałem tej metody na dłuższą metę, więc nie wiem jak z rezultatami. Przy jednorazowej próbie działanie podobne do NO jednak słabsze.
  • 0

  #4
  matipe

  matipe

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 7 postów
 • Wiek: 35
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:północ
  • Staż [mies.]: 24
  Dla mnie rewelacja.. mieszam to sobie delikatnie z węglami i popijam na treningu. Leci już druga puszka i nie wyobrażam sobie żeby to odstawić. Zdecydowanie lepsza regeneracja pomiędzy ćwiczeniami. Świetnie uzupełnia się z superPumpem 250 , jeden z pół godzinki przed treningiem a drugi w trakcie. Zostawiam sobie zawsze trochę na popicie aminokwasów po treningu. W takiej kombinacji świetnie wspiera regenerację. Zdecydowanie warte swojej ceny. Próbowałem kombinacji cytonex i cytocel, wypada u mnie jednak blado przy tym zestawie Gaspariego. Smak 6/10 , ale to nieistotne. %-)
  • 0

  #5
  fifarafa

  fifarafa

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 194 postów
 • Wiek: 30
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:dalekoo
  • Staż [mies.]: 33
  Ciekawe jak sie prezentuje nowy Sizeon Maximum preformance.

  Edytowany przez fifarafa, 11 maj 2010 - 13:13 .

  • 0

  #6
  -MAD-

  -MAD-

   Get Big or Die Tryin'

  • KFD Mod
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7592 postów
 • Wiek: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:USA
  • Staż [mies.]: 7lat
  Jestem na cyklu Size ON i jestem dosyc zadowolony.
  1. Dzialanie - zdecydowanie lepsza regeneracja, sila tez do przodu+masa tez jako tako idzie.
  2. Smak (winogronowy) 8/10 prawie jak sok winogronowy tylko trzeba rozpuscic raczej z duza iloscia wody.
  3. Rozpuszczalnosc 4/10 - tu mogloby byc lepiej, mimo nawet sporej ilosci wodny zawsze zostaje osad.
  Ogolnie dla mnie jeden z lepszych stackow potreningowych.
  • 0

  #7
  sw.piotr

  sw.piotr

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 19 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 36+
  generalie dobry wybur jednak najlepiej polaczyc z superpump250(przed) i size(po) i wtedy sa efekty extra
  • 0

  #8
  Mihsam

  Mihsam

   Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 43 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 36
  Zauwazyliscie ze ten produkt znikl ze strony gaspariego?
  Ciekawe czemu...
  • 0

  #9
  -MAD-

  -MAD-

   Get Big or Die Tryin'

  • KFD Mod
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7592 postów
 • Wiek: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:USA
  • Staż [mies.]: 7lat
  Wprowadzili zamiast starego Size On dwa nowe produkty Size On Maximum Performance i Size ON Pre Contest.
  • 0

  #10
  Mihsam

  Mihsam

   Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 43 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 36
  zauważyłem, że ostatnio pojawił się nowy size on, ale ciekawi mnie po prostu jego brak na stronie producenta...
  tak po prostu głośno myśle..
  • 0

  #11
  BodzioS13likes

  BodzioS13likes

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 4 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Poznań
  • Staż [mies.]: 30
  Witam ! Czym sie różnią Size On Maximum Performance od Size ON Pre Contest. Jakoś inaczej sie je stosuje? Pozdrawiam
  • 0

  #12
  bony28

  bony28

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 122 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Ciechanów
  • Staż [mies.]: 8
  Witam, czy stosowaliście Size ON Pre Contest w trakcie treningu bez stacka przedtreningowego? Odczuwaliście efekty już w trakcie treningu? Oraz ponoć można go brać przed snem, ktoś próbował. Przymierzam się do zakupu.
  • 0

  #13
  nolabek

  nolabek

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 6 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 40
  Witam ! ja również zastanawiam sie czy one się różnią.. czy jakies rożnice w działaniu?

  planuje zakupic i połączyć z sp250. pozdrawiam
  • 0

  #14
  bony28

  bony28

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 122 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Ciechanów
  • Staż [mies.]: 8

  Witam ! ja również zastanawiam sie czy one się różnią.. czy jakies rożnice w działaniu?

  planuje zakupic i połączyć z sp250. pozdrawiam

  Najczęściej zadawane pytania:

  Jaka jest różnica pomiędzy SizeOn Pre-Contest a SizeOn Maximum Performance?
  SizeOn Pre-Contest został stworzony dla kulturystów kontrolujących ilość spożywanych węglowodanów oraz sportowców starających się ograniczyć ilość kalorii, aby kontrolować reakcję insulinową na węglowodany. SizeOn Pre-Contest idealnie nadaje się do stosowania w trakcie diety i przygotowań do zawodów. W porównaniu do SizeOn Maximum Performance, wersja przedstartowa zawiera on też więcej hydrolizatu białka, gdyż przy deficycie kalorycznym może ono być lepiej wykorzystane do podtrzymywania z trudem zdobytej masy mięśniowej.

  Jaka jest różnica między SizeOn Pre-Contest a wersja poprzednią?
  SizeOn Pre-Contest nie zawiera węglowodanów OUTLAST, posiada natomiast w swoim składzie kluczowe dla wywoływania anabolizmu oraz ochrony mięśni w czasie redukcji aminokwasy.

  Czy SizeOn Pre-Contest przeznaczony jest tylko dla kulturystów czy też mogą go stosować sportowcy innych dyscyplin chcący rozbudować masę mięśniową i jednocześnie poprawić regenerację?
  SizeOn Pre-Contest może zostać wykorzystany do przyspieszenia regeneracji, rozbudowy masy mięśniowej oraz zwiększenia wydajności, czy to na siłowni, czy to w dowolnym innym sporcie.

  Skład w 1 porcji 66g:

  Kalorie 50
  Kalorie z tłuszczu 5
  Tłuszcze 1 g
  Tłuszcze nasycone 0 g
  Tłuszcze trans 0 g
  Cholesterol 23 mg
  Węglowodany 2 g
  Błonnik 0 g
  Cukry (z izomaltulozy,d-glukozy i trehalozy) 0 g
  Białko 10 g
  Witamina C (jako kwas askorbinowy) 60 mg
  Tiamina (jako chlorowodorek tiaminy) 10 mg
  Ryboflawina (jako ryboflawino-5 7,6 mg
  Niacyna (jako amid niacyny) 50 mg
  Witamina B6 (pirydoksyno-5 16,8 mg
  Kwas foliowy 200 mcg
  Witamina B12 (jako metyl kobalamina) 75 mcg
  Kwas pantotenowy (jako pantotenian dwuwapnia) 9 mg
  Wapń 51 mg
  Fosfor 103 mg
  Magnez 45 mg
  Sód 280 mg
  Potas 125 mg
  SizeON Proprietary Blend 27,3 g
  Protein Synthesis Acceleration Matrix
  Hydrolizat białka serwatkowego
  L-leucyna (5g), L-izoleucyna, L-walina, L-aspartat L-ornityny
  OsmoDrive Advanced Hydration Complex
  L-Tauryna, glicerofosforan sodu, glicerofosforan wapnia
  glicerofosforan potasu, Sustamine™ (L-alanyl-L-glutamina), glicyl magnezowy glutaminy
  PhosmoDrive Endurance Complex
  Creapure&reg; (monohydrat kreatyny)
  Kreatyna MagnaPower&reg; (chelat magnezowy kreatyny)
  Sól disodowa fosforanu kreatyny
  Inne składniki (CONCORD GRAPE):

  Kwas jabłkowy
  kwas cytrynowy
  lecytyna
  krzemionka
  sukraloza
  acesulfam
  naturalne i sztuczne substancje smakowe
  barwniki FD&C Red No. 40, FD&C Blue No. 1, FD&C Blue No. 2.
  Sposób użycia: SizeOn jest przeznaczony to spożywania w dni treningowe W czasie treningu w tym także w czasie treningów aerobowych. Zmieszaj jedną miarkę z 550 – 850 ml zimnej wody i popijaj w czasie treningu. Jeśli odczuwasz potrzebę większego nawodnienia organizmu, możesz dodać jeszcze więcej wody.
  • 1

  #15
  nolabek

  nolabek

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 6 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 40
  Ogarnałem temat, dzieki z a podpowiedz. Nie rozumiem tylko jednego Gaspari Nutrition Size ON Max Performance - 1575 g // GASPARI NUTRITION Size ON Pre-Contest 747g, porcja w jednym i drugim ma wynosic 66 g. Wynika z tego ze Max Performance starczy na 2 razy dluzej.. chyba ze porcja w Pre-Contest jest inna?

  Mysle bardziej o tym Max Performance, czy bral ktos ta nowa formułe? Czy lepsze byloby Pre contest?
  • 0

  #16
  bony28

  bony28

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 122 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Ciechanów
  • Staż [mies.]: 8

  Ogarnałem temat, dzieki z a podpowiedz. Nie rozumiem tylko jednego Gaspari Nutrition Size ON Max Performance - 1575 g // GASPARI NUTRITION Size ON Pre-Contest 747g, porcja w jednym i drugim ma wynosic 66 g. Wynika z tego ze Max Performance starczy na 2 razy dluzej.. chyba ze porcja w Pre-Contest jest inna?

  Mysle bardziej o tym Max Performance, czy bral ktos ta nowa formułe? Czy lepsze byloby Pre contest?


  Troche poszperałem i znalazłem:
  SKŁADNIKI AKTYWNE Size ON Pre-Contest
  Porcja 1miarka(30,6g)
  Ilość porcji w opakowaniu 24
  Opakowanie 734,3g

  SKŁADNIKI AKTYWNE Size ON max performance
  Porcja 1 miarka (66 g)
  Ilość porcji w opakowaniu 24
  Opakowanie 1575g
  • 1

  #17
  nolabek

  nolabek

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 6 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 40
  No właśnie szukałem w kilku miejscach i wszędzie było że porcja Size On Pre contest 66g... nawet w sklepie:
  http://sklep.kfd.pl/...47g-p-1672.html,
  co można by zarzucić przed treningiem? super pump 250 pewnie byłby niezły, stosowałem niecały rok temu już horse power - dawał niezłą pompe, no x-plode tez nieźle (2 lata temu)

  podpowiedzi mile widziane :) dzieki za pomoc bony28
  • 0

  #18
  bony28

  bony28

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 122 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Ciechanów
  • Staż [mies.]: 8
  Od poniedziałku zaczynam przygodę z Pre-Contest w trakcie ćwiczeń. Z racji że trenuję 3 x w tyg. opakowanie powinno starczyć mi na 2 mieciące. Z tego co czytałem efekt działania odczuwa sie już w pierwszych treningach, więc swoja opinię powinienem wstawić jakos pod koniec przyszłego tygodnia.
  • 0

  #19
  nolabek

  nolabek

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 6 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 40
  czemu akurat pre-contest a nie maximum performance? ja planuję zacząć cykl od następnego poniedziałku wiec czekam na opinie :)

  pozdrówki!
  • 0

  #20
  bony28

  bony28

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 122 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Ciechanów
  • Staż [mies.]: 8

  czemu akurat pre-contest a nie maximum performance? ja planuję zacząć cykl od następnego poniedziałku wiec czekam na opinie :)

  pozdrówki!

  Zaczynam ograniczać wegle a spożywać więcej białka.
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko