• 304 postów
  • Wiek: 37
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 24/7

9 listopada o godzinie 19.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu odbędzie się pierwsza gala MMA Fighters Club. Kibice będą mieli okazję zobaczyć siedem pojedynków zawodowych i dwa amatorskie.

Karta walk:

Walka wieczoru:
    Open: Bob Sapp (11-18) vs. Marcin Świtalski (0
    -1)

Świtalski ma na koncie tylko jedną walkę w MMA. Inowrocławianin w czerwcu w Stargardzie Szczecińskim uległ Adamowi Wiśniewskiemu przez TKO w ostatniej sekundzie pierwszej rundy.

Boba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Główna karta:

66 kg: Marcin Wrzosek (6-2) vs. Aleksander Georgas (5-2)

W mieszanych sztukach walki zadebiutuje Bartłomiej Bartnicki.

Urodzony w Bydgoszczy Bartnicki to wielokrotny medalista mistrzostw Polski w zapasach w stylu wolnym. Dwukrotnie startował na igrzyskach olimpijskich. W swoim dorobku ma także brązowy medal Uniwersjady oraz 4. miejsce mistrzostw Europy. W 2004 roku w Atenach Bartnicki odpadł w eliminacjach, przegrywając z późniejszym mistrzem Strikeforce, a obecnie jednym z absolutnie najlepszych zawodników MMA na świecie Danielem Cormierem.

Jego rywalem będzie Adam Wiśniewski, który na gali MMA Nokaut w pięć minut pokonał Marcina Świtalskiego, którego z kolei zobaczymy w starciu ze słynnym Bobem Sappem.

120 kg: Barłomiej Bartnicki (0-0) vs. Adam Wiśniewski

Ciekawie zapowiada się starcie w wadze ciężkiej Michała Andryszaka (Longera) z Rosjaninem Bagą Agaevem. Polak jest eksportowym towarem organizacji MMA Fighters Club i walczył już na galach w Anglii i Czeczenii. 28 – letni Rosjanin specjalizuje się w walce w parterze, aż 17 pojedynków wygrał przez poddania.

120 kg: Michał Andryszak (9-3-1) vs. Baga Agaev (26-14)

W wadze półśredniej spotkają się niepokonani Paweł Pawlak i Mateusz Strzelczyk. Ten pierwszy 7 z 8 swoich walk wygrał przed czasem. Również 22 - letni Strzelczyk gromi ostatnio kolejnych zawodników.
    77 kg: Paweł Pawlak (8-0) vs. Mateusz Strzelczyk (6-2)

W klatce zaprezentują się również panie. W kategorii do 50 kilogramów walczyć będą Szwedka Iman Darbari i Lena Tkhorevska z MMA Biała Podlaska.
    50 kg: Lena Tkhorevska (2-0) vs. Iman Darabi (0-0)

66 kg: Bartłomiej Kurczewski (5-2) vs. Sebastian Grabarek (5-3-3)

W wadze średniej zadebiutuje w zawodowym MMA Adam Pachucki. Zawodnik Fighting Division Bydgoszcz

84 kg: Adam Pachucki (0-0) vs. Paweł Latało (1-2)

Wejściówki na galę MMA FC będzie można kupić w Galerii Solnej w Inowrocławiu. Tam też odbędą się ważenie zawodników, trening medialny i spotkania z kibicami. Bilety będą dostępne w cenach: 30zł, 50 zł, 100 zł, 150 zł i 200 zł (VIP).