Skocz do zawartości

Zdjęcie

Furazabolin (Furazabol)

- - - - -

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
Creatina231

Creatina231

  KFD to mój dom ;)

 • Aktywny user KFD
 • PipPipPipPipPipPip
 • 3319 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Miasto:Elbinghetto
 • Staż [mies.]: 18Lat+

Furazabolin (Furazabol)-17α-methyl-5α-androsta-2,3-furazan-17β-ol

Furazabol- jest doustnym sterydem anaboliczno-androgennym, pochodnym od dihydrotestosteronu.

Umiarkowanie anaboliczny i nisko androgenny.

W większych dawkach powoduje typowe skutki uboczne dla doustnych SAA.

Jest to typowy kosmetyk w działaniu przypominający oxandrolon czy stanazolol.

Przeciętne efektywne dawki stosowane przez sportowców to 10mg-20mg dziennie podzielone na dwa razy w ciągu doby np.po śniadaniu i po kolacji.

(na pewno znajdą się amatorzy dawek rzędu 50mg dziennie)

W tak niskich dawkach jest bardzo bezpiecznym sterydem przy bardzo korzystnych efektach i minimalnych skutkach ubocznych.

Nadaje się do wszystkich rodzai cykli.

Długość cyklu zależy od dawki i oczekiwanych efektów.

Sensowny minimalny okres dawkowania to 8 tygodni ,optymalny to 12 tygodni ,większość zawodników najwyższej rangi stosuje go nawet do 6 miesięcy w okresie poza startowym

oczywiście przy tak długim stosowaniu wszystko jest pod fachowym nadzorem lekarskim.

Furazabol-jest dosyć leniwy, pierwsze odczucia można już doznać po 2 tygodniach stosowania ,oczekiwany efekt działania zaczyna się po 4 tygodniach stosowania.

W małych dawkach nie blokuje,ale nie zaszkodzi zrobić lekkiego odbloku klomifenem.

Jak już wspomniałem jest to kosmetyk więc nie należy się spodziewać jakiś super efektów w postaci dużych przyrostów masy mięśniowej.

Dopiero w połączeniu z testosteronem daje duże przyrosty bardzo dobrej jakościowo masy mięśniowej .

W pojedynkę daje duże przyrosty siły ,wytrzymałości oraz spala tkankę tłuszczową nawet przy nie trzymaniu specjalistycznej diety redukcyjnej,dzięki czemu efekt wizualny muskulatury wyraźnie

się poprawia,efekt ten jest dzięki temu iż środek ten obniża poziom cukru we krwi nie powodując przy tym hipoglikemii co nie jest do końca właściwie wyjaśnione dlaczego tak się dzieje.

Ponadto nie wpływa nie korzystnie na stawy i poziom cholesterolu jak się dzieje to podczas cyklu na stanazololu.

Furazabol- na polskim rynku jest mało dostępny i zarezerwowany dla zawodników najwyższej rangi, tylko nie liczni mają do niego dostęp, dzieje się tak zapewne, iż nikt nie chce sobie robić konkurencji pod czas zawodów a na kasie im nie zależy bo i tak mają wysokie stypendia sportowe.Produkowany jest za wschodnią granicą , dostępny jest w opakowaniach po 60 tabletek o stężeniu 10mg.Jest stosunkowo tanim specyfikiem ,porównać można go z czarnorynkową ceną stanazololu.

Załączone pliki


 • 4

#2
kavior55

kavior55

  KFD to mój dom ;)

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2370 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 58
  właśnie szkoda że taka mała dostępność tego środka chętnie bym skosztował :rolleyes:
  • 0

  #3
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  Dobra robota dobry środek tylko z dostępnością zonk.
  plusik ode mnie za pracę.


  Tu opis z zagranicznej stronki.

  Długi opis: Furazabol jest drogą pokarmową Sterydy anaboliczne pochodzące z dihydrotestosterone. Agenta można bardzo umiarkowanie właściwości anaboliczne, z tylko właściwości, androgennym łagodne.Jest to bez wątpienia ze względu na zmianę steroidy A-kołowych, co pozwala strukturze sterydów trwały i wiązania receptorów w tkance mięśniowej wystarczająco długi czas zapewnić anabolicznych korzyści. Dihydrotestosterone, dla porównania jest ubogich właściwości anaboliczne, szybko metabolitów w tkance mięśniowej dla nieaktywnych metabolitów. Zyski związane "z furazabol nie są wyjątkowo, a ściślej przypominałyby wzrostu jakości łagodne nie aromatizing anabolicznych jak stanozolol lub drostanolone, zamiast nawilżającego luzem testosteronu. Z tego powodu furazabol jest najczęściej stosowane fazach rozbioru szkolenia i przez sportowców w prędkości i ograniczone wagi sportu.


  Historia:
  Furazabol został opisany w 1965 roku. Jedynymi nowoczesnymi farmaceutycznych przygotowanie rekord zawierający furazabol, co najmniej znanych naukowców na zachodzie, został Miotolan z Daiichi Seiyaku Labs w Japonii, która została sprzedana w Japonii głównie w latach 70 i ' 80. Agent sam nie jest wymieniony w zachodniej Literatura medyczna, i w związku z tym dużą mit doszła do otaczających go wśród sportowców. Realistyczna ocena siedzi tego czynnika klasie bardzo podobny do stanozolol, jednak z obu czynników jest umiarkowanie silnych anabolics o niskiej aktywności androgennym. Oprócz tego trudno przypisują drastycznie unikatowe cechy na to lekarstwo.
  Furazabol-steroidy popularne wśród Olympic zawodników podczas lat 80-tych, gdy cicho wiadomo było między niektórymi instruktorów testowania urzędnicy nie miał jeszcze określone przez agenta i w związku z tym nie można przetestować go. Dr. Jamie Astaphan, lekarz, který je doplňkem tohoto Ben Johnson do Igrzysk Olimpijskich 1988 w Seulu, podobno był podając Johnson (i wiele innych sportowców w czasie) furazabol, ze świadomością leku nie jest wykrywany. To pozostaje niepewna jak Johnson ostatecznie przeanalizowanych stanozolol, które Dr Astaphan zdecydowanie odmowa dające jego zawodników. W ciągu dwóch lat opublikowano metody wykrywania furazabol w moczu, natychmiast wyeliminowanie wartości tego czynnika dawniej spłacenie jako steroidy pozostaje on niewidoczny dla narkotyków obrażeniom kontrolerów.
  Dziś furazabol bardzo nie wiadomo kulturystów. Marka Miotolan z Japonii zaprzestano wiele lat temu, a nie Farmaceutyczny preparat zawierający furazabol było znane istnieje od. Narkotyki od czasu do czasu znajduje się na czarnym rynku, jednak ze względu na fakt, że jest on nadal wyprodukowanych luzem (jako surowiec do wytwarzania produktu) w Azji. Stamtąd jest uzyskane w wyniku działań podziemnych sterydów produkcyjnych na zachodzie i produkowanych w ustnym tabletki oraz kapsuły obecnie rzeczywista liczba produktów zawierających furazabol jest małe, chociaż można łatwo należy rozszerzyć jej popyt rynkowy na wzrost agenta. Pozostaje ona mało produktu rzeczywiste recepty zawierające ten steroidy zostanie kiedykolwiek należy postrzegać ponownie.

  Cechy strukturalne:
  Furazabol jest zmodyfikowaną formę dihydrotestosterone. To różni się: 1) dodanie grupa metylowa na węgiel 17 alfa, która pomaga chronić hormon podczas podawania doustnego i 2) Załącznik zaczynu furazan, z pierścieniem A, zastępując grupy normalnej 3-keto. Podczas przeglądania w świetle 17-alfa methyldihydrotestosterone modyfikacji A-pierścień na furazabol wydaje się znacznie zwiększyć jego właściwości anaboliczne wytrzymałość podczas reducin jego względnej androgenicity.

  Skutki uboczne (estrogennym):
  Furazabol nie jest aromatyzowany przez organ, a nie jest bez wątpienia estrogennym. Anti-estrogen nie jest konieczne przy tym steroidy, jak Ginekomastia nie powinny być problemem nawet wśród osób wrażliwych. Estrogeny jest zwykle winowajcę z własności retencji wody, to steroidy zamiast produkuje chudego mięsa, wygląd do physique with nie fear nadmiar podskórne przechowywania płynów.Umożliwia to preferowana steroidy używać podczas cykli rozbioru, gdy woda i przechowywania tłuszczu są poważne obawy.

  Skutki uboczne (androgennym):
  Chociaż sklasyfikowane jako Sterydy anaboliczne, androgennym efekty uboczne są nadal możliwe tej substancji, zwłaszcza w przypadku większych dawek. Może to obejmować napady skóry tłustej, Trądzik i wzrost sierści organ/twarzy. Steroidy anaboliczne/androgennym może także pogłębić deseń płci męskiej do włosów straty. Kobiety są ostrzegani potencjalnych skutków virilizing właściwości anaboliczne androgennym steroidy. Mogą one obejmować pogłębienie głosu, menstrual nieprawidłowości, zmiany karnacji tekstury, wzrost sierści twarzy i rozszerzenie clitoral. Furazabol jest steroidy stosunkowo niski androgennym działania w stosunku do jego działań tkanki, dzięki czemu próg dla silnych androgennym efekty uboczne porównywalnie wyższe niż z bardziej androgennym czynników, takich jak testosteronu, Metandienon lub fluoxymesterone. Należy zauważyć, że ta furazabol jest nienaruszona przez enzym 5-alfa reduktazy jego względnej androgenicity nie jest zagrożony współbieżne używanie Finasteryd lub dutasteride.

  Skutki uboczne (hepatotoksyczność):
  Furazabol – nieorganiczny alkilowane c17-alfa. Ta zmiana chroni narkotyków z dezaktywacji wątroby, umożliwiając bardzo wysoki procent wejścia narkotyków w krwiobieg po podaniu drogą pokarmową. Alkilowane steroidy anabolicznych androgennym C17-alfa mogą być hepatotoxic. Wysokie lub długotrwałego narażenia może spowodować uszkodzenia wątroby. W rzadkich przypadkach mogą opracować zagrażające życiu dysfunkcji. Zaleca się odwiedzenie lekarz okresowo podczas każdego cyklu monitorowania wątroby i ogólnej ochrony zdrowia. Spożycie steroidy alkilowane c17-alfa jest zwykle ograniczone do 6-8 tygodni, w celu uniknięcia Eskalacja wątroby szczepu.
  Stosowanie dodatku wątroby detoksykacji takich jak wątroba Stabil, Liv-52 lub Essentiale Forte jest powiadomiła przy uwzględnieniu wszelkich hepatotoxic steroidy anabolicznych androgennym.

  Skutki uboczne (krążenia):
  Steroidy anaboliczne/androgennym może mieć szkodliwy wpływ na cholesterolu surowicy. Obejmuje to tendencja do obniżenia HDL cholesterolu (dobra) wartości i podniesienia LDL (zły) cholesterolu wartości, które może skutkować przesunięciem HDL LDL równowagi w kierunku preferującą większe ryzyko miażdżycy. Względny wpływ anabolicznych androgennym steroidy w surowicy lipidów jest zależna od dawki, drogi podawania (doustna vs. wstrzykiwanej), typ steroidy (aromatizable lub innych niż aromatizable), a poziom odporności na metabolizmu wątrobowego. Furazabol posiada silny wpływ na wątrobowa zarządzanie cholesterolu ze względu na swój charakter nie aromatizable, strukturalnych odporności na podział wątroby i sposób podawania. Anaboliczne/androgennym steroidy może niekorzystnie wpłynąć na ciśnienie krwi oraz triglicerydów, zmniejszenie wypoczynek endotelium i obsługuje lewej komory Hipertrofia, wszystkie potencjalnie podwyższone ryzyko choroby układu krążenia i mięśnia sercowego.
  Należy zauważyć, że ta furazabol jest często błędnie opisane jako steroidy z unikatowym korzystnych skutków obniżenia cholesterolu. Takie stwierdzenia zwykle odnieść badań przeprowadzonych w początku 1970 roku, które rozpatrywane skutki Iipidlowering przez agenta. Takie stanowisko, brakuje jednak nowoczesnych perspektywy narkotyków.Aby narysować równoległego, podczas wczesnych lat siedemdziesiątych w było badania gotowe na oxandrolone, wykazując efektu obniżenia lipidów. W trakcie ściślejszej kontroli Jednakże wykazano że tego oxandrolone prowadzi do niższych HDL (dobra) cholesterolu, zwiększenie współczynnika HDL-LDL i atherogenic ryzyka. Ogólne obniżenie cholesterolu wniosków leku nigdy nie Caldwella. To samo dotyczy furazabol. Niektóre zostały przewiezione do tej pory mogło polecić tego steroidy z wysoki poziom cholesterolu! Absolutnie takiego użycia należy unikać.
  Aby pomóc w zredukowaniu sercowo-naczyniowe szczep, który zaleca się utrzymanie program aktywnego wykonywania układu krążenia i zminimalizować spożycia tłuszczów nasyconych, cholesterolu i węglowodanów proste na wszystkich razy podczas aktywnego zarządzania AAS. Także zaleca się uzupełniające w olejach rybnych (4 gramy dziennie) i formuły naturalnych cholesterolu/przeciwutleniające takie jak lipidów Stabil lub produktów o porównywalnej składników.

  Skutki uboczne (testosteron tłumienia):
  Wszystkie właściwości anaboliczne androgennym steroidy przy podejmowaniu w dawkach wystarczające, aby wspierać mięśni zysk oczekuje się pominąć endogenicznego testosteronu produkcji. Bez interwencji stymulowanie testosteronu substancji poziom testosteronu powinny powrócić do normalnego w 1-4 miesiące narkotyków secesji. Należy zauważyć, że przedłużony hypogonadotrophic Hipogonadyzm można rozwijać drugorzędny w stosunku do nadużywania sterydów, wymagających interwencję medyczną.

  Administracja (mężczyźni):
  Wydaje się, że skuteczna dawka furazabol rozpoczyna się w zasięgu 10-20 mg dziennie dla ludzi, podjęta nie dłużej niż 6 lub 8 tygodni. Na tym poziomie wydaje, s w celu nadania wymierne skutki mięśniowej budowy, któremu towarzyszą zazwyczaj statystycznie utratę i zwiększenie definicji. Dawek 30 mg dziennie lub więcej o znaczne zwiększenie anabolicznych potencjału narkotyków, butatthe koszt ofgreaterhepatotoxicity.Działalność mięśniowej budowy furazabol może zamiast dalej zwiększona poprzez dodanie wstrzykiwanej anabolicznych takich jak Deca-Durabolin ® lub Equipoise ®. W takim przypadku połączenie należy dostarczyć warte uwagi przyrostu masy stałej, jakość mięśni bez utraty definicji ze względu na własności retencji wody. Przemiennie można użyć bardziej prawdopodobne androgenów aromatizable takich jak testosteronu, chociaż tutaj zyski mogą być załączona przez pewien poziom własności retencji wody i potencjalnie spadek definicji mięśni.

  Administracja (kobiety):
  Na arenie athletic skuteczne ustne dawki dzienne czy mieszczą się w zakresie 2-5 mg, podjęte w cyklach trwających nie dłużej niż 4-6 tygodni aby zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia Maskulinizacja. Podobnie jak w przypadku wszystkich steroidy, virilizing skutki uboczne są nadal możliwe kobietami, ale nadal należą do rzadkości w konserwatywnym dawkowania.

  Edytowany przez ~Gieksiarz, 27 marzec 2012 - 14:36 .
  xxxxx

  • 0

  #4
  Creatina231

  Creatina231

   KFD to mój dom ;)

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3319 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Elbinghetto
  • Staż [mies.]: 18Lat+
  W odpowiednim środowisku jest dostępny ,im bliżej kalingradu łatwiej o dostępność, a ludzie ze wschodu są bardzo wrażliwi na dolary .Najlepiej zakolegować się z jakimś rosjaninem na zgrupowaniu oni mają bardzo dużo takich różnych ciekawych specyfików ,które w polsce są mało dostępne albo w ogóle nam jeszcze nie znane.
  • 0

  #5
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  Rosyjscy bracia zawsze skorzy do pomocy, ogólnie dla większości osób ten specyfik to czarna magia nawet w necie na polskich stronach info praktycznie zerowe.
  • 0

  #6
  kavior55

  kavior55

   KFD to mój dom ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2370 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 58
  heh mam wujaszka na Ukrainie przyjeżdża kilka razy w roku muszę z nim podgadać %-)
  tylko zastanawia mnie jedna sprawa jeżeli produkowany tak blisko nas i cenowo porównywalny z stanozololem z opisów wynika że to dobry środek to dlaczego taka słaba dostępność u nas ? w czym tu haczyk ...
  • 0

  #7
  Creatina231

  Creatina231

   KFD to mój dom ;)

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3319 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Elbinghetto
  • Staż [mies.]: 18Lat+

  heh mam wujaszka na Ukrainie przyjeżdża kilka razy w roku muszę z nim podgadać %-)
  tylko zastanawia mnie jedna sprawa jeżeli produkowany tak blisko nas i cenowo porównywalny z stanozololem z opisów wynika że to dobry środek to dlaczego taka słaba dostępność u nas ? w czym tu haczyk ...  Jak byś miał dostęp do niego a wiedziałbyś, że dzięki nie mu wykosisz konkurencję po stypendium sportowe , czy kfalifikacje olimpijskie to odpowiedz sobie sam dlaczego tak nie chętnie jest
  udostępniany .
  Kulturyści mają łatwo dostępny stanazolol ,większość nie patrzy na efekty uboczne .
  • 1

  #8
  blue-chees

  blue-chees

   indestructible madman:)

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8600 postów
 • Wiek: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:london
  • Staż [mies.]: 7lat
  widze ze zalozyles temacik fajnie dobra robota leci +
  • 0

  #9
  Creatina231

  Creatina231

   KFD to mój dom ;)

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3319 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Elbinghetto
  • Staż [mies.]: 18Lat+

  Rosyjscy bracia zawsze skorzy do pomocy, ogólnie dla większości osób ten specyfik to czarna magia nawet w necie na polskich stronach info praktycznie zerowe.  Po igrzyskach w londynie na pewno dam jakies nowe info o czyms .
  • 0

  #10
  kavior55

  kavior55

   KFD to mój dom ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2370 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 58

  Jak byś miał dostęp do niego a wiedziałbyś, że dzięki nie mu wykosisz konkurencję po stypendium sportowe , czy kfalifikacje olimpijskie to odpowiedz sobie sam dlaczego tak nie chętnie jest
  udostępniany .
  Kulturyści mają łatwo dostępny stanazolol ,większość nie patrzy na efekty uboczne .


  no dobra wszystko ładnie pięknie tyle że przecież jakiś tam zawodnik nie decyduje o tym co jest przemycane do naszego kraju i nie jest w stanie zablokować całego czarnego rynku bo to niemożliwe a ludzi trudniących się tym fachem (przemytem) jest wielu którzy przemycają tonami fajki , alkohol , dragi , medykamęty i też dużo koksu do nas przyjeżdża z zagranicy i raczej nie było by problemu przywieść ten specyfik tym bardziej że dla ludzi którzy to robią liczą sie tylko i wyłącznie zyski dlatego zastanawiam się gdzie ty haczyk ...
  • 0

  #11
  Creatina231

  Creatina231

   KFD to mój dom ;)

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3319 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Elbinghetto
  • Staż [mies.]: 18Lat+
  Przemyca się to na czym się najlepiej zarabia ,teraz przemyca się proch z Chin i się robi środki na miejscu ,czasy tak zwanego odzysku z Rosji już się skończyły .
  Ten środek za wschodnią granicą wcale też nie jest taki popularny i dostępny, trzeba mieć znajomości w śród sportowców .
  U dilera na pewno go nie znajdziesz .
  Jest bardzo wiele środków, które nie ujrzą jeszcze długo światła dziennego i są zarezerwowane dla najlepszych.
  • 0

  #12
  kavior55

  kavior55

   KFD to mój dom ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2370 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 58
  wydaje mi się że jeżeli jest to w cenie winka i taki świetny środek to chinole by robili proch jak do wszystkiego innego i szło by jak woda dziwne jest dla mnie że tak się nie dzieje ...
  • 0

  #13
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  Jak środek nie ma popularności i przebicia ro tak sie dzieję widocznie firmom ug nie opłaca sie tego produkować , podobnie było z turinabolem,
  najpierw flor medico wrzuciło to do swojej oferty, potem niektóre inne firmy, i tak turinabol mało kto kupuje stosunek cena efekt jest nieadekwatna dla
  wielu użytkowników saa.
  • 0

  #14
  kavior55

  kavior55

   KFD to mój dom ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2370 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 58
  no tak jak w przypadku oxy cena efekt jest mało adekwatna ale tutaj z opisów wynika że środek wręcz świetny a przybliżenie cenowe do winka które nie jest zbytnio drogie dlatego zacząłem się zastanawiać w czym problem no chyba że w rzeczywistości cena jest dużo wyższa wtedy miało by to sens ...
  • 0

  #15
  Creatina231

  Creatina231

   KFD to mój dom ;)

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3319 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Elbinghetto
  • Staż [mies.]: 18Lat+
  Inaczej jak kupujesz za wschodnią granicą to płacisz w dolarach lub w rublach,to przeliczając wychodzi cena jak winka ,jak by się chciało na tym zarabiać to wiadomo że cena była by już dużo większa.
  • 0

  #16
  kavior55

  kavior55

   KFD to mój dom ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2370 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 58
  pewnie i tak ale oxa też nie jest świetnym super środkiem i jest droga a jednak można trafić na działającą to samo primka i jest cała masa ug a w tym przypadku totalna czarna dziura przynajmniej u mnie w mieście a co do popularności to wszyscy wiemy że nawet mała grupa ludzi może skutecznie spimpować każdy środek a tym bardziej taki który z samego opisu wynika że jest świetny i dlatego mnie zastanawia jego totalna niedostępność trochę to dziwne ...
  a co do kupna za granicą w wielu krajach przecież się robi prochy u chinoli u ryskich i w innych krajach 3 świata tak samo jak idą z tamtąd do nas prochy na testa oxe i cały inny towar ten drogi jak i tani to jaki problem wyprodukować i ten środek takie to trochę wszystko naciągane no chyba że problem w tym że ten furazabol to tak dobrze wygląda tylko w opisach a w rzeczywistości jest tylko kosmetykiem i to bardzo słabym i może dlatego jego produkcja jest nie opłacalna sam nie wiem ....
  • 0

  #17
  Creatina231

  Creatina231

   KFD to mój dom ;)

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3319 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Elbinghetto
  • Staż [mies.]: 18Lat+
  Testowałem ten środek i mam porównanie do innych dla mnie pierwsza klasa .Wszystko zależy od oczekiwań ,moje spełnił .
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko