Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fitmax Kre-Alkalyn +R-ALA

* * * * - 40 głosów kre alkalyn r ala fitmax

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Fitmax Kre-Alkalyn +R-ALA - Ocena i opinia (1 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (1 głosów [100.00%])

  Procent głosów: 100.00%

 2. Nie Polecam (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Ocena dzialania

 1. Masa (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

 2. Sila (1 głosów [50.00%])

  Procent głosów: 50.00%

 3. Wytrzymalosc (1 głosów [50.00%])

  Procent głosów: 50.00%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (0 głosów [0.00%])

  Procent głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
kre_alkalynRALA.png kre_alkalynRALA60.png

Dodany obrazek
Kup >> Fitmax KRE-ALKALYN+R-ALA << NAJTANIEJ W POLSCE

Wszystkie firmy na całym świecie, produkujące suplementy, szukają coraz nowszych połączeń substancji aktywnych. Elementy składowe odżywki są dobierane w taki sposób, aby maksymalnie oddziaływały na siebie, dając tym samym większe możliwości działania tegoż suplementu. Firma Fitmax? , nie pozostając w tyle za gigantami w branży, także prowadzi intensywne badania w celu uzyskania oryginalnych produktów. Dzięki tym zabiegom i pracy wielu osób powstał preparat Kre-Alkalyn? + R-ALA .

Produkt przeznaczony jest szczególnie dla sportowców trenujących dyscypliny siłowe, szybkościowo-siłowe oraz wytrzymałościowe. Zawiera: KRE-ALKALYN? - patentowany, buforowany monohydrat kreatyny, który nie konwertuje w organizmie do kreatyniny i
R-ALA (kwas R-alfa liponowy) ? biologicznie czynną substancję usprawniającą transport i działającą antyoksydacyjnie. R-ALA stabilizuje poziom glikeniczny organizmu, zwiększając poziom glikogenu i obniżając stężenie lipidów we krwi. Zwiększa wydajność psychiczną i fizyczną.

W suplemencie dostępne są dwie substancje aktywne:

Kre-Alkalyn? - nazwa skomplikowana, a działanie bardzo proste. Jest to bowiem opatentowany, buforowany monohydrat kreatyny o specjalnych właściwościach. Odpowiedzialny jest on w organizmie, podobnie jak jego poprzednik, za powstawanie energii (poprzez fosfokreatynę oddająca cząsteczkę fosforu do ADP), za znacznie krótszy czas regeneracji potreningowej oraz odpowiednie środowisko wodne w komórkach mięśniowych sprzyjające procesom anabolicznym. Posiada on jednak tzw. pH Controlled Delivery - system dzięki, któremu Kre-Alkalyn? po zetknięciu z wodą nie zamienia się w produkt odpadowy jakim jest kreatynina, utrzymując cały czas pH w obszarach zasadowych (nawet przy znacznym zakwaszeniu ustroju).

R - ALA - R-izomer kwasu alfa liponowego . Dzięki biologiczne aktywnej formie jest znakomicie "tolerowany" przez organizm, naśladuje działanie insuliny, działa antyoksydacyjnie, podwyższa sprawność układu immunologicznego poprzez sprawniejsze stymulowanie glutationu, działa jako segregator substancji odżywczych, odgrywa znaczącą rolę przy ochronie tlenowej degradacji mózgu, jest znakomitym transporterem i aktywatorem.

Sposób użycia:
W dni treningowe: 2 kapsułki (1600mg) 30min przed sesją treningową oraz 2 kapsułki (1600mg) bezpośrednio po sesji treningowej. Dni nietreningowe: 2 kapsułki (1600mg) 30min przed pierwszym posiłkiem oraz 2 kapsułki (1600mg) 30min przed ostatnim posiłkiem. Przy każdyj porcji należy spożywać min. 250 ml wody niegazowanej. W celu nasilenia działania Kre-Alkalyn?`u i R-ALA warto łączyć z Amino 2000 i Carbo firmy Fitmax.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produktu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.
Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Edytowany przez Yaro, 04 wrzesień 2009 - 13:13 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
pYtOnnnnn

pYtOnnnnn

  Się rozkreca

 • Użytkownicy
 • PipPipPip
 • 498 postów
 • Wiek: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: >5lat

  ktoś moze brał ??


  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko