Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziwna reakcja skóry po cyklu Sustanon + Metanabol

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
MaestroSS

MaestroSS

    Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 28 postów
  • Wiek: 35
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 48
    Witam jakieś 1,5miecha temu skończyłem cykl meta+susta wszystko przebiegło bezproblemowo, lecz gdy zacząłem łykać clomid, to jakoś w połowie odbloku zauważyłem dziwną rzecz, że gdy jest bardzo zimno lub myje dłonie w zimnej wodzie to bardzo szybko skóra po zewnętrznej stronie dłoni robi sie czerwona a po niedługiej chwili wyskakuje jakby uczulenie takie białe punkty jak by nas komar użarł, jak pokazałem to koleżce to powiedział mi że coś hujo.. mi krew krąży i to może być od tego. Wcześniej jak byłem na cyklu było ok dopiero po clomie takie akcje skończyłem odblok ok. miesiąca temu i dzisiaj to samo po umyciu rąk w zimnej wodzie. Myslicie że to jeszcze wina clomidu bo jest jeszcze gdzieś w obiegu?
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko