Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dymatize Xpand Energized

* * * * * 28 głosów x pand energized dymatize

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: Dymatize X-Pand Energized (28 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
Xpandenergized.png

Dodany obrazek
Kup >> Dymatize XPand Energized << NAJTANIEJ W POLSCE


Firma Dymatize pragnie przedstawić państwu najlepszy suplement ostatnich lat - XPAND?, zwiększający beztłuszczową masę mięśniową, siłę, wytrzymałość oraz napompowanie podczas treningu. Xpand? to połączenie najnowszej technologii z najskuteczniejszymi składnikami w odpowiednich dawkach zawartych w opatentowanej XPANSION MATRIX? czyniąc ten produkt najlepszym suplementem wspomagającym budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej i zapewniającym niekończące się pokłady energii podczas ciężkiego treningu.

Teraz Jeszcze Bardziej Rewolucyjny Skład!!!

Czym różni się "Nowy" XPAND? od "Starego"?

*Jeszcze większa porcja, z większą ilością aktywnych składników-aż 18,5 g
* Specjalne podłoże Complex Carbohydrates (Weglowdanów Złożonych) pomagające transportować składniki Xpand? do komórek mięśniowych!
*Jeszcze większa skuteczność i biodostepność Xpand?, dzięki większej ilości XPansion Matrix? i zawartych w niej składników!
*Dodany Cinnulin PF protegujący działanie Kwasu Guanidynopropionowego i imitujący działanie insuliny!
* Jeszcze lepsza i szybsza regeneracji dzięki Recovery Matrix i zawartych w niej BCAA!

Składniki i ich ilości w XPAND?:

Opatentowana formuła CREATINE ESTER FUSION? składająca się z Jabłczanu Etyl Estru Kreatyny (Creatine Ethyl Ester Malate) oraz Jabłczanu Kreatyny (TriCreatine Malate).

Najnowsze badania donoszą, że monohydrat kreatyny jest niestabilną formą kreatyny w organizmie. Znaczna jego cześć zamienia się w bezużyteczną kreatyninę szkodliwą dla organizmu. Im więcej spożywamy kreatyny, tym mniej przenika jej do komórek mięśniowych. Co więcej, monohydrat kreatyny łączy się w organizmie z cząsteczkami wody, co powoduje, że osoby stosujące taki rodzaj kreatyny są "spuchnięte" i ociężałe?

W celu zahamowania przemiany kreatyny w nieaktywną kreatyninę, sprzęga się jej cząsteczkę z inną molekułą np. alkoholem lub kwasem. W taki sposób powstał etyl estr kreatyny HCL (CEE), który jest całkowicie wykorzystywany przez organizm. Już 1g CEE może zastąpić 10g monohydratu kreatyny. Co najważniejsze, etyl estr kreatyny nie łączy się z cz?steczkami wody, dzięki czemu nie występuje efekt "spuchnięcia", ale widoczny wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

Jako pierwsi na świecie naukowcy z laboratoriów Dymatize połączyli etyl estr kreatyny z kwasem jabłkowym dla uzyskania maksymalnych efektów suplementacji CEE. Powstały jabłczan etyl estru kreatyny jest nie tylko najbardziej biodostępne formą kreatyny, ale również jest w stanie zwiększyć naturalną produkcję energii ATP. Dodatkowo, do formuły Xpand włączono popularny i ceniony na całym świecie Jabłczan Kreatyny (TriCreatine Malate), który tak samo jak CEE pomaga w budowaniu mięśni bez łączenia się z wodą. Sól kreatyny, jaką jest jabłczan kreatyny, nie wymaga ładowania, posiada dobrą biodostępność i przynosi rewelacyjne efekty

Alfa-Ketoglutaran Argininy(AAKG)

Alfa-Ketoglutaran Argininy jest jedną z najlepszych form aminokwasu argininy, która promuje dodatni bilans azotowy w organizmie. Tlenek azotu kontroluje wiele czynności życiowych takich jak:

-krążenie krwi
-aktywność mózgu
-pracę w?troby, płuc

Ponadto, pomaga w transporcie składników pokarmowych do komórek. Dzięki AAKG Twoje mięśnie będą "pełniejsze", zwiększy się wytrzymałość, oraz skróci się czas regeneracji. W każda porcja XPAND? zawiera aż 3000mg AAKG, co jest niemalże 3-krotnie większą dawką w porównaniu z innymi preparatami tego typu. Dzięki tak dużej ilości AAKG uczucie napompowania będzie dużo bardziej odczuwalne, a żyły będa rozrywały skórę.

Betaina podobnie jak arginina i glikocyjamina jest prekursorem kreatyny, tzn. substancją stymulującą powstawanie endogennej kreatyny w organizmie. Ponieważ, poziom energii ATP utrzymuje się ciągle na wysokim poziomie, dzięki zwiększonej ilość fosforanu kreatyny Xpand? może być stosowany dłużej niż 5-6 tygodni. Jednorazowa porcja 2g jest wystarczającą dawką, aby wywołać maksymalny wzrost produkcji endogennej kreatyny.

Tauryna -jest to drugi, po glutaminie, najważniejszy aminokwas potrzebny do budowy masy mięśniowej, o wielu korzyściach dla ogólnego stanu zdrowia. Magazynując azot w organizmie jest rewelacyjnym antykatabolikiem, zmniejsza ilość cukru we krwi, zwiększa wytrzymałość oraz co najważniejsze jest transporterem kreatyny oraz glutaminy do mięśni.

Opatentowana formuła GLUTAMINE IFUSION? składająca się z Alfa-Ketoglutaranu Glutaminy (G-AKG) oraz N-acetyl glutaminy (NAG).

Jak dowodzą ostatnie badania syntetyczna L-Glutamina zostaje wykorzystana przez mięśnie jedynie w 3%. Najnowsze formy glutaminy - takie jak G-AKG i NAG mają ponad 17 razy lepsza biodostępność do tkanki mięśniowej niż L-glutamina! Dlatego już małe dawki tych substancji są w stanie maksymalnie chronić organizm przed katabolizmem i wprowadzać go w stan anaboliczny. Ponieważ AKG jest pośrednikiem w cyklu Krebsa, cząsteczka G-AKG łatwo przedostaje się do komórek mięśniowych, przyśpieszając w ten sposób proces regeneracji mięśni.

Opatentowana formuła XPANSION MATRIX? składaj?ca się z Glikocyjaminy, Glukoronolaktonu, L-Cytrulliny, GPA, oleju MCT, Winpocetyny 99%, Winkaminy 99%, siarczku krzemu).

Glikocyjamina podobnie jak betaina jest głównym prekursorem endogennej kreatyny, stymulując powstawanie naturalnej kreatyny. Glikcojamina może również zapobiegać hamowaniu produkcji kreatyny u osób niereagujących na nią, które nie odczuwają żadnych korzyści z jej przyjmowania. Dodatkowo, jest ona rewelacyjnym transporterem kreatyny do mięsni, niektóre badania wskazują wzrost ilości dostarczanej kreatyny do mięśni prawie o 70%, co znacznie poprawia skuteczność suplementacji kreatyną.

Glukoronolakton przyśpiesza wydalanie endogennych i egzogennych szkodliwych substancji w organizmie. Glukoronolakton jest prekursorem rybozy przedłużając i podtrzymując jej działanie. Od niedawna uważany jest za jedną z najlepszych substancji zwiększających poziom energii i wytrzymałości oraz zapobiegającą odkładanie się tłuszczu przez nadmierną stymulację insuliny.

L-Cytrulina zwiększa poziom tlenku azotu już po 2 godzinach od zażycia, w połączeniu z glutaminą działa aż do 24 godzin. Dzięki temu połączenie AAKG z L-Cytruliną zapewnia 24 godzinny zwiększony poziom tlenku azotu, co korzystnie wpływa na nasze wyniki.

Kwas Guanidynopropionowy (GPA) podnosi naturalnie poziom insuliny bez konieczności dostarczania dodatkowych cukrów prostych. Dzięki temu wszystkie składniki szybciej i w całości przedostają się do komórek mięśniowych.

Cinnulin PF (wodny wyciąg z cynamonu)- podobnie jak Kwas Guanidynopropionowy imituje i potęguje działanie insuliny, balansuje poziom glukozy, cholesterolu we krwi. Pomaga transportować składniki pokarmowe do mięśni.

Olej MCT zwiększa poziom energii bez odkładania się w tkankę tłuszczową, zwiększa biodostępność witaminy E, wapnia i magnezu oraz pozwala na oszczędzanie zapasów glikogenu mięśniowego podczas treningu.

Winpocetyna, podobnie jak Winkamina, jest wyciągiem z rośliny Barwinka Pospolitego. Usprawnia wykorzystywanie tlenu, zwiększa zapasy energii i poprawia koncentrację.

Sposób użycia: Jako suplement diety, najlepiej jest przyjmować 1 miarkę Xpand z 450 ml wody, soku lub ulubionego napoju 2 razy dziennie.

Przed-Treningiem: Przyjmować 1 porcję Xpand? 30 minut przed treningiem.

Po-Treningu: Przyjmować 1 porcję Xpand? 15-45 minut po treningu.

W Dni Nietreningowe: Przyjmować 1 porcję Xpand?.

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów nie należy spożywać posiłku lub odżywki białkowej przez przynajmniej 30 minut przed lub po przyjęciu XPand?. Stosując Xpand? należy pić przynajmniej 3 l wody dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-30 °C.
UWAGA! Przed użyciem najlepiej skonsultować się z lekarzem, jeśli przyjmujesz inne lekarstwa lub leczysz się na jakieś choroby. Trzymać z dala od dzieci. Produkt ten nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących.

Edytowany przez Torres, 26 grudzień 2009 - 20:48 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
SonyeR

SonyeR

  Who is the Best ?

 • Aktywny użytkownik
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 11262 postów
 • Wiek: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Barcelona
  • Staż [mies.]: XX
  1 serie były lepsze , gdy ja brałem nie bylem zbytnio zadowolony i raczej już nie kupie tego suplementu %)
  • 0

  #3
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 49
  • Płeć:b/d
  xp zgadzam się ze pierwsze serie były lepsze ale za tą cenę aktualnie jest opłacalny.
  bez rewelacji ale w stosunku do ceny moze byc.
  • 0

  #4
  maxx_krk

  maxx_krk

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 7 postów
 • Wiek: 35
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Kraków
  • Staż [mies.]: 36
  kupilem jakis czas temu, jako nastepna odzywke po cyklu xpanda zwyklego. Niestety trenuje po pracy kolo 20, i 3 treningi z rzedu jadlem miarke kolo 19-19.20 a zasypiac mi sie udawalo kolo 3-4 ;/

  Jak ktos cwiczy rano, w poludnie bedzie zadowolony , ja niestety musialem sie go pozbyc. Za bardzo pobudzal.
  • 0

  #5
  sniper

  sniper

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2471 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Głogów
  • Staż [mies.]: 120
  Jak najbardziej pozytywnie na mnie podziałał. Pobudzał odpowiednio, pompa na treningu wspaniała... aż zaskoczony byłem ;-)
  Do tego wyraźnie dawał więcej siły i wytrzymałości. Smak był znośny.
  • 0

  #6
  G-CUBE

  G-CUBE

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 4 postów
 • Wiek: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:szczecin
  • Staż [mies.]: 48
  xpand polecam,pod kazda postacia jest dobry i dziala za kazdym razem,kwestia zrobienia sobie dluzszej przerwy miedzy cyklami,jesli przerwa bedzie za krotka creatyna nie podziala i pompa bedzie troszke mniejsza ale bedzie.jak dla mnie okej
  • 0

  #7
  sebaton

  sebaton

   Nowy na pokładzie

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 35 postów
 • Wiek: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Witney
  • Staż [mies.]: 40
  Co sądzicie o połączeniu Animal Pump + Xpand Energize przed treningiem i po treningu Universal Storm i oczywiście do tego biało.
  ćwiczę rok czasu?
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko