Witam. Ważę 70kg, mam 201cm wzrostu. Jestem mega leniwy, więc zamiast jeść śniadania śpię dłużej :P Postanowiłem to zmienić, ale mam pytanie, jak ma wyglądać dieta dla kogoś, kto jest tak chudy i w sumie mało je. Od razu mówię, że kiedyś jadłem dużo i i tak byłem chudy. Mam też krzywy kręgosłup i kiedyś coś mi strzeliło 2 razy na siłowni.

Dieta na masę
#1
Posted 28 April 2013 - 15:03 PM

#2
Posted 28 April 2013 - 15:07 PM

Oo rzeczywiscie chudy jestes i to bardzo !
Poczytaj o diecie , masz tu wszystko http://www.kfd.pl/di...na-mase-4.html/
#3
Posted 28 April 2013 - 15:13 PM

Ale właśnie jeśli niewiele jem, to mogę od razu sobie zrobić tę dietę dla 70kg, czy muszę "przyzwyczaić" się powoli?
#4
Posted 28 April 2013 - 15:21 PM

I jak często można zjeść kebab np. w tortilli?
#5
Posted 28 April 2013 - 15:56 PM

Mozesz przejsc odrazu Raz na jakis czas mozesz zjesc nic nie zaszkodzi
#6
Posted 28 April 2013 - 17:00 PM

I jak często można zjeść kebab np. w tortilli?
Jak samo sobie bedziesz robił placki (z dobrej mąki - nie pszennej) to nawet codziennie, chodź bez sensu ograniczac się do jednej potrawy, skoro jest dużo możliwości
Ja dzisiaj jadłem pizze (mojej roboty oczywiście) bez żadnych odstępstw od diety :) Tylko tak sobie wyliczylem ze 2 pizze pokryły moje całe dzienne zapotrzebowanie (ponad 3000kcal )
W moim profil znajdziesz dużo moich przepisów.