Skocz do zawartości

Zdjęcie

CREATESTON czy TRI ANABOL?

- - - - -

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
Kamil-Nowakowski

Kamil-Nowakowski

  HI TEC NUTRITION

 • Partner KFD
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 11988 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Giżycko
  • Staż [mies.]: długo
  Od dłuższego czasu dostaje duszo maili z zapytaniem, co brać CREATESTON czy TRI ANABOL, postaram się odpowiedzieć na to pytanie

  CREATESTON NORMAL ( HI TEC i PEAK ) jest przeznaczony dla SOFTGAINER i normalnych osób, które muszą patrzeć na ilość węglowodanów w diecie.

  CREATESTON MASSIV ( PEAK ) zawiera mniej substancji stymulujących insulinę ale za to więcej węglowodanów, dlatego jest to odzywka przeznaczona dla HARDGAINERów jak i osób które chcą szybko zbudować masę.

  CREATESTON PROFESSIONAL ( PEAK ) zawiera dodatkowo specjalny matrix bardzo skutecznych ERGOGENIC ( stymulatory wydolności organizmu ). Dzięki tymi substancjami organizm szybciej się regeneruje i skuteczniej rekompensuje straty poniesione podczas treningu, ten produkt jest przeznaczony dla sportowców wyczynowych.

  CREATESTON stosujemy codziennie niezależnie od tego czy trenujemy czy nie.

  Tri-Anabol w przeciwieństwie do CREATESTON stosujemy tylko po bardzo ciężkim treningu - wiec mamy tu suplement w stylu All-in-One Post Workout Supplement a nie jak CREATESTON All-in-One Muscle Builder. Sportowcy, którzy wykonują bardzo ciężki trening i waza więcej niż 70kg powinni stosować podwójna porcje, tak dostarcza niezbędne węglowodany, białko jak i inne substancje.

  - Atleci, którzy sa na diecie redukcyjnej lub uważają na węglowodany powinni stosować CREATESTON, TRI ANABOL posiada ogromny ładunek kaloryczny.

  - Tri-Anabol stosujemy wyłącznie po bardzo ciężkim treningu, przeznaczony dla osób które nie uważają na węglowodany i sa w fazie bardzo intensywnego treningu.

  - Osoby powyżej 70kg lub przy długich treningach stosujemy 2 – 2,5 porcje Tri-Anabol po treningu, wtedy nasz organizm będzie naładowany mega dużą ilością substancji.

  - Createston stosujemy codziennie. Sportowcy, którzy chcą przez cały rok być w “good shape” lub sa w fazie przygotowań do zawodów, lub maja dużo stresu, powinni stosować CREATESTON, który umożliwi bardzo szybka regeneracje organizmu. W dni treningowe stosujemy Createston bezpośrednio po treningu, w dni nie treningowe bezpośrednio po przebudzeniu, Createston możemy stosować przez długi okres, nawet 12 miesięcy.

  - Hardgainer mogą przetestować, czy lepiej działa na nich 2 – 2,5 porcje Tri-Anabol lub Createston Massiv. Można cyklicznie wymieniać te dwa suplementy, Createston Massiv ma ta przewagę ze w dni nie treningowe stymuluje mięśnie do wzrostu.

  - Niektórzy sportowcy stosowa własne kombinacje tych suplementów: Createston codziennie rano bezpośrednio po przebudzeni, TRIANABOL bezpośrednio po treningu, do tego niektóre osoby stosują przed treningiem PLUTONIUM a podczas treningu INTRAVENOUES lub BCAA TST, to już profesjonalny zestaw.
  • 0

  Doradca KFD

  Doradca KFD
  • KFD pro

  Siemka, sprawdź ofertę specjalną:  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko