Skocz do zawartości

Zdjęcie

BSN Nitrix

* * * * - 36 głosów nitrix

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

Ankieta: BSN Nitrix - Ocena i opinia (56 użytkowników głosowało)

Opinia o produkcie

 1. Polecam (48 głosów [87.27%])

  Procent głosów: 87.27%

 2. Nie Polecam (7 głosów [12.73%])

  Procent głosów: 12.73%

Ocena dzialania

 1. Masa (26 głosów [26.53%])

  Procent głosów: 26.53%

 2. Sila (34 głosów [34.69%])

  Procent głosów: 34.69%

 3. Wytrzymalosc (27 głosów [27.55%])

  Procent głosów: 27.55%

 4. Redukcja tkanki tluszczowej (11 głosów [11.22%])

  Procent głosów: 11.22%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1
Leksykon

Leksykon

  Jestem dumny z KFD

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 1096 postów
nitrixbsn.jpg

Dodany obrazek
Kup >> BSN Nitrix << NAJTANIEJ W POLSCE

Tlenek Azotu (NO) jest gazem naturalnie występującym w organizmie ludzkim wywołującym szereg efektów o korzystnym działaniu. BSN ujarzmiło i dopracowało moc NO wykorzystując jego działanie. Nitrix jest owocem wielu lat badań, formułowania i testów beta, jako jedyny na świecie zawiera formułę kontrolowanego uwalniania. Te nowe odkrycie wywołuje efekt wolumizacji i rozszerzenia każdego naczynia krwionośnego i komórki mięśniowej w organizmie. Pozwala to doświadczyć niesamowitego efektu napompowania całego ciała przez 24 godziny na dobę.

Zaawansowany Wolumizer Promujący Mega Pompy!

Nowy Fenomem, który Zmieni Świat Suplementów na Zawsze! Nitrix został uznany za jeden z najsilniejszych budujących mięśnie fenomenów jak dotąd odkrytych. Ta nowo stworzona klasa suplementów wykorzystuje przełomowa cząsteczkę NO (ostatnio wyróżniona nagrodą Nobla w 1998) pomagająca promować wzrost i wizualnie zmiany Twojego ciała. Zmiany wywołane przez Nitrix zmienią całe pokolenia na zawsze; najważniejsze jest to, że jest to przełomowy produkt niezawierający ŻADNYCH HORMONÓW!

Czego Można Spodziewać się po Nitrix!

Tydzień 1 - W Twoim Organizmie Zainicjowana Zostanie Faza Ładowania NO, Przygotuj się na następujące objawy! Zaczniesz odczuwać początkowe sygnały puchnięcia mięśni, powodujące napompowanie całego ciała! Odczujesz również początkowe stadium zwiększonej siły, rekuperacji i wytrzymałości.

Tydzień 2 - Nitrix Zapoczątkowuje Fazę Transformacji! W pewnym momencie w 2 tygodniu nastąpi przełom w działaniu NO. Zaczniesz dostrzegać i odczuwać siłę transformacji wywołanej przez Nitrix. W 2 tygodniu Twoja siła, rekuperacja i wytrzymałość powinny znacząco wzrosnąć. Twoje mięśnie staną się pełniejsze, twardsze, możesz również zacząć doświadczać wzrostu "męskości" i sprawności seksualnej.

Tydzień 3 - Metamorfoza się już Zaczęła, od tego Momentu Może być już Tylko Lepiej! Zaczniesz odczuwać, że skóra wokół mięśni robi się bardziej napięta, a mięśnie stają się przesadnie unaczynione (niemalże nienaturalne). W tym momencie powinieneś doświadczać twardych jak skała pomp całego ciała, które będą trwały całe dnie. Rekuperacja będzie niemalże natychmiastowa, a siła i wytrzymałość powinny wystrzelić w górę. Twoje przyrosty powinny być tak znaczące, że każdy na siłowni będzie się pytał, co bierzesz.

Tydzień 4 i Później - Każdego Dnia Patrząc w Lustro Powinieneś Widzieć Nową, Bardziej Muskularną Sylwetkę. W tym okresie powinieneś odnotowywać kolejne przyrosty siły, beztłuszczowej masy, gęstości mięśni, które można osiągnąć dopiero po latach ćwiczeń! Jeśli myślisz, że jest dobrze, poczekaj; Transformacja Nitrix dopiero się rozpoczęła!

Nitrix - Najbardziej Zaawansowany Suplement NO!

Firma BSN przeniosła wolumizację na kolejny poziom tworząc doskonały buzzer NO zapewniający dużo bardziej optymalną produkcję NO w porównaniu z innymi buzerami. Alfa Keto-Glutarat L-Argininy (AAKG) posiada wyjątkową zdolność do usprawniania procesu konwersji Argininy w NO. Jednakże, siła działania NO, tego specyficznego aminokwasu jest w dużym stopniu uzależniona od stosunku związania L-Argininy z AKG. Po miesiącach rozległych badań, BSN stworzyło precyzyjny stosunek wiązania L-Argininy z AKG. Tak dobrany stosunek sprzyja dużo większemu wzrostowi produkcji NO w porównaniu ze standardowymi wersjami L-Argininy AKG. Zastrzeżona technologia AAKG firmy BSN sprawia, że Nitrix jest najlepszym na świecie buzerem NO.

Methocel - Technologia Kontrolowanego Uwalniania!

Korzystne działanie NO jest tak skuteczne jak skuteczny jest system dostarczania, który jest w stanie utrzymać stężenie tej cząsteczki na stałym poziomie we krwi. Do niedawna niemożliwe było kontrolowane uwalnianie NO i utrzymywanie długiego tempa jego uwalniania. Bez tego rodzaju uwalniania, organizm nie mógłby skorzystać z tego silnego wolumizera. Dlatego BSN zadało sobie wiele trudu, aby Nitrix posiadał najbardziej zaawansowany naukowo i najskuteczniejszy system uwalniania NO, jaki został kiedykolwiek stworzony. W celu stworzenia systemu dostarczania o potwierdzonym działaniu, przewyższającym inne systemy dostarczania innych produktów tej przełomowej klasy suplementów, powołaliśmy do współpracy jedną z najlepszych firm farmaceutycznych.

Wyjątkowa technologia uwalniania firmy BSN (vel Methocel - a micro-polymer hydrophilic ether matrix) została odkryta przez Dow Chemical w celu kontrolowania tempa uwalniania specjalnych składników. W Nitrix, Methocel zapewnia, że tempo uwalniania NO jest stałe i na jednym poziomie oraz możliwe jest utrzymanie jego stężenia we krwi przez blisko 24 godziny. Technologia kontrolowanego uwalniani firmy BSN umożliwia nieograniczone wykorzystanie potencjału NO.

System Wspomagania Niezbędnych Składników Odżywczych!

Nitrix zawiera niezbędny system wspomagania, który dostarcza organizmowi specjalnych składników wymaganych do skutecznego wykorzystania właściwości NO.

Składnik #1 - Niezbędny Enzym NO - Nikotynoamido-Adeninowy Dwunukleotyd (NAD) jest niezbędnym enzymem NO, który odgrywa szczególną rolę w konwersji L-AAKG w NO. Bez tego enzymu konwersja w NO byłaby zminimalizowana, poniżej oczekiwanego poziomu. Jednakże, dzięki dodatkowemu wspomaganiu tego enzymu, produkcja NO może znacząco wzrosnąć do poziomu, który jeszcze nigdy nie był osiągnięty przez Twój organizm.

Składnik #2 - Kluczowy Donor NO - L-Cytrulina jest aminokwasem, który jest bardzo silnym donorem NO. Ten stosunkowo nieznany aminokwas, ze względu na swoją unikalną zdolność do ciągłego recyrkulowania siebie w NO, odgrywa ważną rolę w organizmie w procesie produkcji Tlenku Azotu. Ta ciągła procedura recyrkulacji sprzyja zwiększonemu i utrzymującemu się dłużej poziomowi NO we krwi.

Składnik #3 -Precyzyjna Mieszanka Niezbędnych Fosforanów - Phosphoplexx jest precyzyjną mieszanką niezbędnych fosforanów, które są niezastąpione przy wychwytywaniu i gromadzeniu składników odżywczych w komórce. Bez tych fosforanów, zdolność organizmu do zwiększania ilości zapasów białka (aminokwasów), glukozy (węglowodanów), ATP, kreatyny, tlenu i wapnia wewnątrz komórki jest znacznie ograniczona. Phosphoplexx usprawnia wychwytywanie tych składników do mięśni, co jest niezwykle ważne w celu osiągnięcia i wykorzystania potencjału NO.

Składnik #4 - Wspomaganie NOS -Kwas Foliowy pomaga zwiększyć i wydłużyć półokres rozpadu NO we krwi przez usprawnianie Syntazy Tlenku Azotu.

Dołączenie tego systemu wspomagania drastycznie wzmacnia i wydłuża efekt napompowania wywołany przez NO; dodatkowo zwiększając jego korzystne właściwości dla mięśni. W rzeczywistości, jedno składnikowe produkty NO nie są najlepsze dla uzyskania optymalnych wyników. Wieloskładnikowa formuła Nitrix tworzy synergistyczne uderzenie, które zapewnia lepsze działanie i rezultaty niż jednoskładnikowe produkty! BSN jest pierwszą firmą, której udało się wzmocnić i zwiększyć skuteczność NO w organizmie przez dodanie silnych składników zwiększających ilość NO i wolumizujących komórki!

Sposób użycia:

Dla osób poniżej 90 kg: Należy przyjmować 3 tabletki 3 razy dziennie (każdego dnia). Pierwszą porcję należy przyjąć rano na pusty żołądek, drugą przed lunchem na pusty żołądek i trzecią przed obiadem również na pusty żołądek.

Dla osób powyżej 90 kg: Należy przyjmować 4 tabletki 3 razy dziennie (każdego dnia). Pierwszą porcję należy przyjąć rano na pusty żołądek, drugą przed lunchem na pusty żołądek i trzecią przed obiadem również na pusty żołądek.
Zaleca się przyjmowanie Nitrix na pusty żołądek około 30-45 minut przed każdym posiłkiem. Przyjmowanie Nitrix z jedzeniem lub na pełny żołądek osłabi jego działanie. Dodatkowo, podczas stosowania Nitrix najlepiej jest stosować L-glutaminę w ilości do 10 gram dziennie lub mniej. Stosowanie produktów zawierających efedrynę również osłabia działanie Nitrix. Aby w pełni wykorzystać działania Nitrix zaleca się stosowanie go każdego dnia i picie 3,5 l wody oraz stosowania diety bogatej w białko i węglowodany. Czas, w jakim Nitrix w pełni rozwinie swoje działanie będzie się różnił w zależności od indywidualnych predyspozycji. Wiele osób może odczuć pierwsze efekty w przeciągu 7-14 dni, a każdego następnego tygodnia działanie będzie się nasilać. Inni mogą zacząć odczuwać jego działanie w przeciągu 14-21 dni i znowu każdego następnego tygodnia działanie będzie się nasilać. Nitrix osiąga pełnię działania w przeciągu 3-12 tygodni. Po 12 tygodniach stosowania należy zrobić 4 tygodniową przerwę.

Edytowany przez Yaro, 03 wrzesień 2009 - 11:54 .

 • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
 • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
bona.fide

bona.fide

  Wczuwa się w forum

 • Użytkownicy
 • PipPip
 • 132 postów
 • Wiek: 31
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:RADOM
  • Staż [mies.]: 12
  siem akupilem sobie 180 caps . biore 5 caps przed treningiem i mam wieksza pompe troche sila do gory poszla i jak robie klate to mi zyly wychdza %) ;) ;)
  • 0

  #3
  marcik123

  marcik123

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 124 postów
 • Wiek: 38
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Dublin/3miasto/podWA
  • Staż [mies.]: 24
  Smak : tabsa :) jest okej
  Dzialanie : BDB
  Kombinacje : Najlepiej dowalic do niego jeszcze no xplode i cell mass i jest SI KA LA FIOR tryka jak sie mazy

  ogolnie ocena 7/10
  • 0

  #4
  testUK

  testUK

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 74 postów
 • Wiek: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:United Kingdom
  • Staż [mies.]: 14
  jak tylko nitrix bez niczego to nie warto, lepiej dziewczyne do kina zabierz :)
  • 0

  #5
  P A K E

  P A K E

   KFD Gold

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2666 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:KFD.PL
  • Staż [mies.]: --
  ja brałem z cell masem i xplode'em i połączenie mistrz, żyły powyłaziły dobra pompa na treningach (ale to raczej zasługa xplode'a) polecam. tabsy troche słabo sie łyka są wielkie jak %-)
  • 0

  #6
  swierzy100

  swierzy100

   Na KFD prawie jak w domu ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1342 postów
 • Wiek: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Hoderlakowo Olbrzymie
  • Staż [mies.]: up
  cellmass + no-xplode+nitrix(360t)
  dziala swietnie a super pompa jest dopiero po miesiacu - tak jak pisza w opisie nitrixa
  • 0

  #7
  MicveR

  MicveR

   Chyba zostanę tu na dłużej

  • Bez aktywacji
  • PipPipPipPip
  • 1013 postów
 • Wiek: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:aas
  ja zrobie No-Xplode +CELLMASS + NITRIX i jeszcze chyba treemass to dobre bedzie ? Bo teraz mam same ns nie czuje za bardzo działania może troszkę pompy i siły :D
  • 0

  #8
  -MAD-

  -MAD-

   Get Big or Die Tryin'

  • KFD Mod
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7592 postów
 • Wiek: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:USA
  • Staż [mies.]: 7lat
  Nitrix jest OK. Mozna stosowac przed samymi treningami np. 6-7 tabsow z kawa - pompa jest fajna, ew. do codziennej suplementacji zgodnie z zalecaniem producenta wtedy pompa utrzymuje sie caly dzien.
  • 0

  #9
  Tekken

  Tekken

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 17 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Jawor
  • Staż [mies.]: 12
  czyli idzie masa ? i chwalicie BSN Nitrix ;> ; )
  • 0

  #10
  Majsterr

  Majsterr

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 186 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: na +
  Jak po tym chesz się masy spodziewac ??? tu supel na pompke i żeby żyłki wyszły bynajmniej im lepsza pompa tym bardziej rozrywasz mięsień co przyczynia się do wzrostu ;d bierze go mało ludzi ze względu na cene ; p
  • 0

  #11
  gocin

  gocin

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 93 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Stalowa Wola
  • Staż [mies.]: 140

  Jak po tym chesz się masy spodziewac ??? tu supel na pompke i żeby żyłki wyszły bynajmniej im lepsza pompa tym bardziej rozrywasz mięsień co przyczynia się do wzrostu ;d bierze go mało ludzi ze względu na cene ; p
  skoro przyczynia się do wzrostu, to masa nie rośnie, tylko co??
  bo chyba mówiąc o masie mówimy o czystym mięsie, a to właśnie na czysty mięsień jest supel...
  Swoją drogą polecam, przytyłem kiedyś 6 kg po 180:)
  • 0

  #12
  Majsterr

  Majsterr

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 186 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: na +
  Najlepiej nie kupuj białka ,carbo , jedz biały chleb + Nitrix.. To po prostu pomper lepszy transport... może trochę się przyczyni do wzrostu masy ale ludzie.. <_<


  Ale co my możemy wiedziec soz :teletubbies:

  Edytowany przez Majsterr, 02 sierpień 2011 - 16:48 .

  • 0

  #13
  NaturalTeam

  NaturalTeam

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2181 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 72

  skoro przyczynia się do wzrostu, to masa nie rośnie, tylko co??
  bo chyba mówiąc o masie mówimy o czystym mięsie, a to właśnie na czysty mięsień jest supel...
  Swoją drogą polecam, przytyłem kiedyś 6 kg po 180:)


  %) :loler:

  Na czysty mięsień to kolego jest DIETKA .
  • 0

  #14
  gocin

  gocin

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 93 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Stalowa Wola
  • Staż [mies.]: 140

  Najlepiej nie kupuj białka ,carbo , jedz biały chleb + Nitrix.. To po prostu pomper lepszy transport... może trochę się przyczyni do wzrostu masy ale ludzie.. <_<


  Ale co my możemy wiedziec soz :teletubbies:


  no to skoro się przyczyni, tzn, że idzie:)
  bo jak byś nie wziął, to by się nie przyczyniło, to by nie poszło.
  czytajcie, co piszecie:p
  • 0

  #15
  NaturalTeam

  NaturalTeam

   KFD Silver

  • KFD pro
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2181 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [mies.]: 72

  no to skoro się przyczyni, tzn, że idzie:)
  bo jak byś nie wziął, to by się nie przyczyniło, to by nie poszło.
  czytajcie, co piszecie:p  Napisałeś czy po tym idzie,to napisał Ci że po tym nie idzie bo idzie od jedzenia,a to tylko pomoże.
  • 0

  #16
  gocin

  gocin

   Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 93 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Stalowa Wola
  • Staż [mies.]: 140

  Napisałeś czy po tym idzie,to napisał Ci że po tym nie idzie bo idzie od jedzenia,a to tylko pomoże.  czyli na jedno wyszło:)
  • 0

  #17
  Tekken

  Tekken

   Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 17 postów
 • Wiek: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Jawor
  • Staż [mies.]: 12
  i tyle zamieszania ; )
  • 0

  #18
  ~Gieksiarz

  ~Gieksiarz

   Super spamer

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8142 postów
 • Wiek: 50
  • Płeć:b/d
  BSN nitrix jak dla mnie spełnia swoje zadania.
  • 0

  #19
  michalteamkfd

  michalteamkfd

   Się rozkreca

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 557 postów
 • Wiek: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Warszawa
  • Staż [mies.]: 30+
  Nitrix bardzo dobry suplement dziala jak tzeba :) Polecam
  • 0

  #20
  -Steve

  -Steve

   KFD to mój dom ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2558 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Poznań / Ustronie Morskie
  W połączeniu z no-xplode i cell massem jest miazga .
  Sam nitrix też jest ok - również polecam !!

  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko