Dokaldnie tylko po co dla paru groszy tak oszczędzać to jest masakra Co się dzieje Z labami teraz dlatego ja wolę malo znane rzeczy nie masowe produkcje które często zdarzają się nawet nie filtrowanie oczywiście nie mówię tego w kierunku boom bo nie znam tego labu I pewnie nie poznam bo nie mam takiej potrzeby 
Nie każdy ma dostęp do czegoś innego, dlatego kupują tam. Niektórzy dają się skusić na darmowego propa za 100 pimpów, albo inne tego typu akcje.
Moim zdaniem, lab raczej sypie do pełna. Ktoś opierając sprzedaż w miejscu takim jak grupy FB i fora raczej nie będzie odwalał fuszerki, bo można w 10minut stracić wszystkich klientów. Ba, nawet takie coś masz pewniejsze od typowych labów UG, nawet jak dill jest ok, lab może puścić gówno i co mu zrobisz. Mało użytkowników tych labów korzysta z for, większość to opinie z podwórka czy siłki, więc ciężko spier. sobie reputację. A nawet jak coś napiszesz to większość osób na forach to pimperzy i Cię zjedzą. Na takim sojowym więcej jak połowa userów w dopingu dilluje i pimpuje, tam poza pimpem dwóch czy trzech ekip nic nie przejdzie.