Skocz do zawartości


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
churtownia

churtownia

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 149 postów
Cześć. Od trzech tygodni cały czas boli mnie głowa. Mam kompletnie wyciętą tarczycę i biorę eltroxin 200. W ciągu kilku miesięcy schudłam 8 kg, a mam tylko 160 cm wzrostu. Martwi sie o mnie cała rodzina i ja się martwie o swoje zdrowie. Czy przyczyną bólu może być za duża dawka hormonu?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
matura09

matura09

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 164 postów
Ból głowy może być skutkiem ubocznym stosowania leków hormonalnych na tarczycę.
Ja czasami mam migreny po tym, jak za dużo czasu siedze przed komputerem.
Możliwe, że nie ból nie jest związany z Twoimi problemami z tarczycą. Weź środki przeciwbólowe i odwiedź endokrynologa.
Pozdrawiam!
  • 0

#3
laleczka23

laleczka23

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 139 postów
Witam was.
Hormony tarczycy mają wpływ na wszystko! Kiedy mnie bolał brzuch lekarz powiedział, ze za duża dawka leku! Jak mnie bolała głowa mówił,ze za mała dawka to mi zwiększył. Zmieniał mi też leki i do tej pory nie mam stałego leku.
Z tarczyca jest różnie i można oszaleć z tymi wahaniami zdrowia.
Odrazu idź do endokrynologa niech ci ustali odpowiednie dawki.
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko