Jump to content

Photo

BioTech USA Nitro Gain

- - - - - BioTech USA Nitro Gain biotech usa nitro gain

  • This topic is locked This topic is locked

#1
simon12

simon12

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 158 posts
Kup >> BioTech USA Nitro Gain << NAJTANIEJ W POLSCE

Najwyższej jakości odżywka węglowodanowo-białkowa (gainer) dedykowana dla początkujących i zaawansowanych kulturystów, którzy chcieliby skutecznie powiększyć masę mięśni.

Nitro Gain BioTech USA to pewność uzyskania szybko i skutecznie beztłuszczowej masy mięśniowej. Stosunkowo tania odżywka na masę Nitro Gain zawiera pro-anaboliczną mieszankę ziołową, najlepsze białka serwatkowe w postaci peptydów i koncentratów (37,5 g) w każdej porcji smacznego, łatwo rozpuszczalnego koktajlu. Silny i skuteczny gainer Nitro Gain posiada także w swym bogatym składzie dodatek aminokwasów oraz węglowodany złożone. Nitro Gain jest bogaty w witaminy, minerały i antyutleniacze. Najskuteczniejsza i najsilniejsza odżywka Nitro Gain to idealny suplement dla każdego - nie tylko zawodowego - kulturysty na zwiększenie suchej masy mięśniowej.

Nowość Bio Tech USA: środek do zwiększania masy Nitro Gain zawiera pożyteczne materiały odżywcze będące wyciągami z 46 ziół leczniczych i dzięki wielostronnej budowie wzmaga również poziom testosteronu. Odżywka węglowodanowo-białkowa (gainer, masówka) zwiększania masy, przy pomocy matrixu węglowodanowego zapewnia stabilną podstawę, która potrzebna jest kulturyście przy treningu do wytworzenia niezbędnego źródła energii i do ukształtowania odpowiedniej masy mięśniowej.

Wysoka, 25%-owa zawartość białka i dodatek wielu rodzajów ekstra aminokwasów w najlepszym gainerze umożliwiają dynamiczny i szybki wzrost mięśni. Najlepsza, bo najsilniejsza i najskuteczniejsza odżywka zawiera wiele witamin i składników mineralnych jak również ważne przeciwutleniacze, i w ten sposób przyczynia się do bardziej skutecznej absorpcji składników pożywienia.

Charakterystyka:
* wysoka zawartość białka (25%),
* najwyższej jakości węglowodany,
* dodatek aminokwasów,
* wzbogacona witaminami oraz wyciągiem z 46 ziół,
* najlepsza odżywka na szybką i beztłuszczową masę mięśniową,
* podnosi poziom testosteronu,
* wykazuje działanie anaboliczne,
* dwa pyszne warianty smakowe: czekolada szwajcarska oraz francuska wanilia,

Dla kogo jest dedykowana odżywka węglowodanowo-białkowa Nitro-Gain?
Najlepsza odżywka węglowodanowo - białkowa (gainer) Nitro Gain firmy BioTech USA przeznaczona jest dla początkujących oraz zaawansowanych kulturystów, którzy chcą poważnie podejść do budowy beztłuszczowej masy mięśniowej w jak najkrótszym czasie. Ponadto, odżywka Nitro Gain przeznaczona jest także dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię i białko, czyli nie tylko sportowców zawodowych, ale także tych ćwiczących rekreacyjnie oraz wszystkich sportowców, którzy dążą do szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej oraz zdolności wysiłkowych.

Charakterystyka preparatu sportowego BioTech Nitro Gain:

1 porcja odżywki masowej = 150 gram
Ilość porcji w opakowaniu: 16
Zawartość opakowania: 2,495 kg
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

 Zamknij okienko