Skocz do zawartości

Zdjęcie

armistante- dziwne objawy

- - - - -

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
Krisu16

Krisu16

    KFD Basic

  • KFD pro
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Wiek: 33
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Śląsk
    • Staż [mies.]: 60

    Witam
    Zaznacze na początku ze brałem armistante z olympus labs 2x juz nazywa sie to eliminate.Zawsze leciało 75mg ed i efekty lepsze libido ubicie ogólnie lepsze samopoczucie. Od 2 tygodni znowu lece przerwa byla ponad pół roku i postanowiłe wrócić na miesieczny cyklik. Do tego kreatynka. Po kilku dniach brania zauwazyłem dziwne uczucie nie jest to zadne kłócie ale taki dyskomfort w jądrach. Wizualnie zauwazyłem że zrobiły się takie jak po zimnej kąpieli, jak by sie skurczyły. Leciałem keidys metke, epi, winko i nie miałem nigdy takich objawów. Czasem czytałem tutaj że ktoś pisał o takich objawach ale ja nie uswiadczyłem więc nie mam odzwierciedlenia czy to faktycznie jest skurczenie czy co, dotykałem bo myslalem ze przepuklina ale guzka zadnego nie ma nie boli jak leze ani nie kluje , poprostu taki dyskomfort czuje. W pracy troche sie tez naszarpie...Teraz nie wiem czy leciec dalej to armistante czy przerwać


    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko