Skocz do zawartości

Zdjęcie

Applied Nutriceuticals Lipotrophin-PM

* * * * * 1 głosów

 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
Mainevant

Mainevant

  Team KFD

 • Partner KFD
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 26420 postów
 • Wiek: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:Piła

  Lipotrophin-PM – Spalaj tłuszcz w trakcie snu!  Dodany obrazek


  Dodany obrazek


  Zespół badaczy z Applied Nutriceuticals z dumą przedstawia Lipotrophin-PM - absolutnie najmocniejszy ze wszystkich niepobudzających środków termogenicznych. Zresztą może się przy nim schować niejeden fatburner oparty na stymulantach...

  Tę wydajną formułę stworzyliśmy po dokładnym przetestowaniu niemal stu substancji, które znaleźć można w różnych produktach wspomagających spalanie tłuszczu. Przeprowadziliśmy też dogłębną analizę kilku substancji odkrytych niedawno. W oparciu o wyniki tych badań stworzyliśmy Lipotrophin-PM.

  Brak stymulantów sprawia, że nasz środek idealnie nadaje się na noc. Z drugiej strony – nie działa nasennie, dlatego świetnie sprawdzi się również w dzień, zwłaszcza jeśli wolisz unikać środków pobudzających. Częściowo jest to zasługa aminokwasu zwanego L-DOPA, który jest metabolizowany do dopaminy. Ona z kolei zwiększa syntezę hormonu wzrostu oraz hormonów odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu, stabilizuje poziom cukru we krwi, stymuluje wzrost komórek mięśniowych – oraz polepsza jakość snu.

  Lipotrophin-PM zawiera również kwas korozylowy (corosolic acid), który – jak potwierdzają najnowsze badania – pozytywnie wpływa na poziom cukru we krwi. Testy kliniczne wykazały, że stymuluje on transport glukozy do komórek reagujących na insulinę, jednocześnie redukując jej transport do komórek tłuszczowych. W rezultacie rośnie wrażliwość organizmu na insulinę, dzięki czemu poziom cukru ulega stabilizacji oraz ogólnemu obniżeniu. Mówiąc prościej: więcej glukozy gromadzi się w mięśniach (w formie glikogenu), a mniej odkłada się jako tłuszcz. Glikogen dostarcza mięśniom energii potrzebnej podczas intensywnych treningów – jest to szczególnie istotne w trakcie stosowania diety nisko-węglowodanowej.

  Lipotrophin-PM oferuje jeszcze jeden sposób walki z tłuszczem: zwiększenie produkcji hormonów T4 oraz T3 wytwarzanych przez tarczycę. Te dwa silnie hormony bezpośrednio wpływają na tempo metabolizmu oraz obniżają poziom kortyzolu – który sprzyja odkładaniu się tłuszczu oraz powoduje rozpad mięśni. Poza tym pomagają utrzymać jednolity poziom cukru we krwi i w ten sposób uniknąć wieczornych napadów głodu, które potrafią zmarnować cały dzień dobrej diety.

  Lipotrophin-PM znacznie ogranicza apetyt. Jest to zasługa holecystokininy – hormonu, który powiadamia centralny układ nerwowy o najedzeniu. Hamuje on też proces trawienia spożywanych tłuszczów, które dzięki temu nie zostają zmagazynowane. Z drugiej strony zwiększa się wydajność tłuszczów jako źródła energii. W efekcie spalasz ich więcej, magazynujesz mniej i czujesz mniejszy głód.

  Lipotrophin-PM działa również jako silny antykatabolik – pomaga zachować, a nawet zwiększyć masę mięśniową, która przy diecie redukcyjnej zwykle spada. Regularne stosowanie naszego środka sprawia, że głównym źródłem energii dla organizmu stają się tłuszcze, a nie węglowodany i białka. Chronione są więc proteiny tworzące mięśnie.

  Lipotrophin-PM stanowi jeden z najdokładniej przetestowanych fatburnerów dostępnych na rynku. Świetnie sprawdza się w połączeniu ze swoim odpowiednikiem opartym na stymulantach – Lipotrophinem-AM. Jednak już sam w sobie jest wystarczająco silny, by zapewnić szczupłą sylwetkę, zwiększoną siłę i lepszy stan zdrowia. Rezultaty zauważysz w mgnieniu oka, i to nie przepłacając za przereklamowane i niezbyt skuteczne produkty znanych marek.

  Należy spożywać suplement przed snem popijając wodą. Nie należy przekraczać dawki 3 kapsułek na porcję.

  Dla lepszych rezultatów należy łączyć ten suplement z Lipotrophin-AM.

  Opis udostępniony przez firmę Body Planet, który jest jej własnością.
  Wszelkie jego kopiowanie oraz wykorzystywanie bez wiedzy firmy Body Planet jest jawnym naruszeniem praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz 170 oraz Ustawą o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji Dz. U. nr 47 poz. 211 i stanowi podstawę do wszczęcia roszczeń w stosunku do osób prywatnych i firm, które takiego czynu się dopuszczą.

  • 0

  Doradca KFD

  Doradca KFD
  • KFD pro

  Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
  Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

  #2
  PACO

  PACO

   Learn From The Pain

  • Aktywny user KFD
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6347 postów
 • Wiek: 32
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miasto:RotterdamTerrorCorps
  • Staż [mies.]: 4 L
  ładnie spalacz na noc !! ;d
  • 0
  0 użytkowników czyta ten temat

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

   Zamknij okienko