Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andractim - brać czy nie brać?

- - - - - andractim brac

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
xeroboy

xeroboy

    Nowy na pokładzie

  • Nowi na forum
  • Pip
  • 3 postów
Witam. Cwicze na silowni, stosuje tylko kilka oryginalnych odzywek (xpand, nitobolon itp), jestem dosc chudy, w gornych czesciach jestem dosc ubity, rozwinalem juz troche miesnie klaty, ale... jest jedna rzecz ktora mnie dobija - gino. Stwierdzilem ze to wlasnie gino, gdyz moje suty sa tak jakby napompowane, odstaja, a przy napietych miesniach klaty wszystko jest twarde poza obszarem sutka, obszar sutka i troszke poza nim jest miekki i nieestetyczny. Nawet przy skurczonych sutkach obszar ten odstaje, nieco mniej ale jednak. Gdy dotykam sutka czuje ze pod nim cos jest, cos twardszego i niemilego w dotyku o obwodzie nieco wiekszym niz sam sutek. Podalem dosc doklady opis, zeby potem nie bylo :D
Na silowni cwicze okolo 7 miesiecy, a ginekomastie mam odkad skonczylem 12-13 lat, teraz mam 17.
O zelu Andractim wyczytalem juz ok pol roku temu, ale nie kupowalem, zyjac z nadzieja ze moze gino zniknie :D, ale juz teraz wiem ze to go...o nie odpusci samo. Na dodatek teraz sie zrobilo zaj...scie cieplo, a za poltory miesiaca jade na wakacje... i gdzie tu z takim ginem sie pokazac ;/ no, ale... kupilem Andractim za 150 zl. Dzis wlasnie przyszedl i nie wiem, czy zastosowac czy nie... Nie wiem jakie moga byc skutki uboczne, a bardzo mi zalezy zeby gino zniklo. Co robic?!
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
Electrohunter

Electrohunter

    Ryjówkarz Kokardo-Aksamitny

  • Mod Ogólny
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18027 postów
  • Wiek: 43
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Czarnobyl
    • Staż [mies.]:
    W Twoim wieku nie stosował bym żadnych środków farmakologicznych w celu zlikwidowania ginekomastii.
    W dalszym ciągu przechodzisz okres dojrzewania i tego typu ingerencje przy użyciu środków hormonalnych
    może pogłębić problem. Tu trzeba iść do lekarza. W tym wieku często gino samoczynnie zanika, zaburzenia
    hormonalne okresu dojrzewania mają wiele objawów.
    • 0

    #3
    xeroboy

    xeroboy

      Nowy na pokładzie

    • Nowi na forum
    • Pip
    • 3 postów
    W jaki sposob moze mi lekarz pomoc? Podobno jedyny sposob to skalpel lub ten zel... nie chce sie z tym dluzej meczyc, marnuje wiele okazji na pokazanie sie bez koszulki, a jeszcze teraz jest cieplo.. a tym bardziej ze nie mam pewnosci ze to zniknie.
    • 0

    #4
    Jarass1

    Jarass1

      Się rozkreca

    • Użytkownicy
    • PipPipPip
    • 222 postów
  • Wiek: 29
    • Płeć:Mężczyzna
    • Staż [mies.]: 6
    to po prostu pokaż się z tym , nie ma co się wstydzić swojego ciała . Też początkowo byłem zniechęcony do pokazywania się nad jeziorem z powodu rozstępów ale sie przełamałem . Tylko jedna osoba spytała sie od czego to mam , wytłumaczyłem i tyle .
    • 0

    #5
    xeroboy

    xeroboy

      Nowy na pokładzie

    • Nowi na forum
    • Pip
    • 3 postów

    to po prostu pokaż się z tym , nie ma co się wstydzić swojego ciała . Też początkowo byłem zniechęcony do pokazywania się nad jeziorem z powodu rozstępów ale sie przełamałem . Tylko jedna osoba spytała sie od czego to mam , wytłumaczyłem i tyle .

    Chyba zartujesz? Nie mam zamiaru sie z tym pokazywac! Nie chce tego g...a, chce sie czuc komfortowo. Poza tym bywam na plazach, basenach i nie chce przyciagac wzroku innych na cos co mnie krepuje... jesli juz ma cos przyciagac to wysportowane cialo...
    • 0

    #6
    Electrohunter

    Electrohunter

      Ryjówkarz Kokardo-Aksamitny

    • Mod Ogólny
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
    • 18027 postów
  • Wiek: 43
    • Płeć:Mężczyzna
    • Miasto:Czarnobyl
    • Staż [mies.]:
    Widać że psychicznie jesteś słabiutki. Proponuje przejść się do lekarza zanim w ogóle się rozsypiesz.
    Ten sam problem ma wielu nastolatków i z czasem to znika a oni zamiast płakać, cieszą się z życia.
    Było to już pisane. Czego chcesz jeszcze? Cudu zniknięcia na "pstryk"? Nie da rady. Wszelkie środki
    farmakologiczne omijaj dalekim łukiem i niczego nie rób na własną rękę bo możesz sobie bardzo
    zaszkodzić. Zamykam ten temat bo ciągnięcie tego dalej nie ma żadnego sensu. Czas się wziąć w
    garść młody człowieku bo prawdziwe życiowe problemy dopiero przed Tobą...
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

     Zamknij okienko