Skocz do zawartości

Zdjęcie

ALRI Restore

- - - - - ALRI Restore alri restore

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany

#1
fidako

fidako

    Wczuwa się w forum

  • Użytkownicy
  • PipPip
  • 146 postów
Kup >> ALRI Restore << NAJTANIEJ W POLSCE

* ZWIĘKSZA POZIOM TESTOSTERONU
* PRZYSPIESZA ANABOLIZM
* HAMUJE KATABOLIZM
* POPRAWIA SAMOPOCZUCIE

Restore - to produkt firmy ALRI stworzony z myślą o zwiększeniu produkcji Testosteronu u mężczyzn. Jego twórcy mieli na uwadze fakt, że oprócz wspomnianego Testosteronu, istnieją w naszym organizmie inne hormony, które często ograniczają efekty działania tego typu produktów. Dlatego Restore działa również na: Estrogen – obniżając jego poziom poprzez hamowanie działania enzymu Aromatazy (odpowiedzialny za konwersje Testosteron –> Estrogen).

Kortyzol – ogranicza jego powstawanie, tym samym chroni mięśnie przed rozpadem.

Prolaktynę – wywołuje takie efekty jak ginekomastia czy laktacja.

SHGB – Globulina Wiążąca Hormony Płciowe – zmniejszenie jej aktywności oznacza więcej wolnego, a tym samym aktywnego, Testosteronu. Takie oddziaływanie na nasz organizm jest wynikiem połączenia: Free-T™ – opatentowana mieszanka Avenakozyd, związków pochodzących z Owsa Zwyczajnego. Wykazują zdolność ograniczania aktywności SHGB, dzięki czemu podnoszą poziom wolnego Testosteronu (tylko taka forma ma zdolność wywierania wpływu na nasz organizm). 6-Bromodion – inhibitor enzymu Aromatazy. W skład Restore wchodzą dwa jego analogi:

6-Alfa-Bromodion – łączy się z enzymem Aromatazy, nie pozwalając innym hormonom androgennym na interakcje z nim. Działa szybko ale krótkotrwale.

6-Beta-Bromodion – w przeciwieństwie do 6-Alfa-Bromodionu nie odłącza się od enzymu Aromatazy, pozostając z nim aż do jego biologicznej degradacji. Połączenie obu związków zapewnia zarówno szybkie jak i długotrwałe zablokowanie przekształcania Testosteronu w Estrogen. Prolact-X™ (Mieszanka Dwuterpenów pochodzących z Ekstraktu Niepokalanka Mnisiego) – odpowiada za obniżenie poziomu Prolaktyny (hormon odpowiedzialny m.in.: za efekt laktacji czy hamowanie wydzielania Hormonu Wzrostu). Działa poprzez zablokowanie receptorów DA2 do których zazwyczaj przyłącza się Dopamina. Jest to o tyle istotne, że, jak pokazują badania, jej aktywność ma bezpośredni wpływ na podniesienie poziomu Prolaktyny. M-Beta-Androstenetriol – metabolit DHEA (Dehydroepiandrosteron, naturalny hormon sterydowy). Hamuje działanie enzymu 11b-HSD-1, odpowiedzialnego za przemianę kortyzonu w kortyzol. Dzięki tej właściwości nie tylko pomaga chronić mięśnie, ale również ogranicza gromadzenie się tkanki tłuszczowej, przyspiesza regeneracje, wspiera układ odpornościowy oraz zwiększa stężenie cAMP w organizmie. CYP-X™ (Opatentowany Ekstrakt Grejfruta) – zawiera DHB (Dihydroksybergamottyn) substancje hamującą działanie enzymu CYP-450 odpowiedzialnego za dezaktywacje związków przyjmowanych z zewnątrz (np.: leków). Dzięki dołączeniu go do Restore uzyskujemy o wiele większą skuteczność i biodostępność całego preparatu. Piperyna – związek obecny w Pieprzu Czarnym. Wzmaga diurezę, polepsza ukrwienie tkanek, pobudza zakończenia nerwowe w przewodzie pokarmowym, wzmacniając wydzielanie soków trawiennych, tym samym wpływa na lepsze wykorzystanie przyjmowanych z nią substancji. Dzięki takiemu składowi, Restor gwarantuje, że będziemy mogli w pełni cieszyć się zwiększoną ilością Testosteronu, bez obawy o wpływ innych, szkodliwych dla naszej sylwetki i samopoczucia, hormonów.
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemka, sprawdź ofertę specjalną:
Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

 Zamknij okienko