Skocz do zawartości


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
butterfly787

butterfly787

    Wczuwa się w forum

  • Uzytkownicy
  • PipPip
  • 151 postów
Witam,mam bardzo wazne pytanie dotyczące mojego TSH.Od dwóch miesięcy biorę lek Lutenyl, na podniesienie progesteronu, co jest skonsultowane z lekarzem. Czy branie tego leku mogło spowodować podwyższenie TSH 3 do warości 6,305 ?Wcześniej, tzn w czerwcu miałam robione TSH 3 i było idealnie 2,0 - aa teraz jest inaczej ;-( Lekarz nie odstawił mi tego leku, a jedynie każe zrobić kolejne badania hormonów. Mam ten lek brać jeszcze przez 2 miesiące, ale martwie się, ze nie bede mogła zajść w ciaże, bo miesiączki mam skąpe. Odstawić lek?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemanko, w tym przypadku, mogę polecić Ci takie produkty (dla ułatwienia przygotowałem boks ze zdjęciami):




Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

#2
mal05

mal05

    Wczuwa się w forum

  • Uzytkownicy
  • PipPip
  • 138 postów
Cześć. Możesz próbować zajść w ciąże. Jednak ostrzegam , ze nie będzie łatwo. Problemy hormonalne i na to wplywają. Chyba, że masz bardzo silne jajeczka w macicy a Twoj partner plemniki. Nalezy równiez o tym porozmawiać z lekarzem. Twoje TSH się waha, ale to naturalne przy problemach z tarczycą. Raz może byc idealne, a jak zaraz odstawisz lek znów możesz poczuc sie dużo gorzej.
  • 0

#3
fretka12

fretka12

    Wczuwa się w forum

  • Uzytkownicy
  • PipPip
  • 170 postów
Siemanko. Umnie lekarz kiedy zobaczył, że mam TSH w normie. Po odstawieniu leków, zaszłam w ciąże. Ale nasłuchalam się ile mam uważać, że mam co 2 miesiące robic USG tarczycy i wrócić do leków. Staraj się, powodzenia! :)
  • 0




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników


Najważniejsze działy: Kulturystyka | Dieta | Przepisy | Trening | Doping | Fitness | MMA
 Zamknij okienko