Skocz do zawartości


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć

#1
malobialo

malobialo

    Wczuwa się w forum

  • Uzytkownicy
  • PipPip
  • 135 postów
Witam. Mam 25 lat i za soba operacje guzka tarczycy. Po tej operacji bardzo bolała mnie głowa. Przez jakiś czas nie moglam tez zarzywać żadnych środków przeciwbolowych ze względu na przyjmowanie innych leków po operacji. Doszłam do siebie i głowa przestała mnie boleć. Jednak minał miesiąc i głowa znow mnie boli. Tym razem moge brać tabletki przecibólowe, ale to się ciągnie juz 3 tydzień. To negatywny skutek po operacji?
  • 0

Doradca KFD

Doradca KFD
  • KFD pro

Siemanko, w tym przypadku, mogę polecić Ci takie produkty (dla ułatwienia przygotowałem boks ze zdjęciami):


  • VPX Life Lift Bar - 60gVPX Life Lift Bar - 60g 12.00 zł 9.25 zł
  • Atlethic Edge PreSurge Unleashed - 270gAtlethic Edge PreSurge Unleashed - 270g 159.00 zł 139.00 zł
  • KFD Premium Waxy Maize - 1000 gKFD Premium Waxy Maize - 1000 g 26.00 zł 21.99 zł
  • Infinite Labs Infinite Pro 100% Whey Protein - 1800gInfinite Labs Infinite Pro 100% Whey Protein - 1800g 179.99 zł 169.00 zł
  • PVL BCAA 300gPVL BCAA 300g 119.00 zł 109.00 zł
  • ISS Oh Yeah Bar - 45 gISS Oh Yeah Bar - 45 g 12.00 zł 6.21 zł
  • Activlab 6 Protein Blend - 750gActivlab 6 Protein Blend - 750g 69.99 zł 54.99 zł
  • Dedicated Epic - 500gDedicated Epic - 500g 156.48 zł 139.00 zł
  • Universal Amino Liquid - 1000 mlUniversal Amino Liquid - 1000 ml 109.00 zł 74.9 zł


  • Poniżej kilka linków do tematów podobnych do Twojego:

    #2
    electro89

    electro89

      Wczuwa się w forum

    • Uzytkownicy
    • PipPip
    • 140 postów
    Cześć. Moze to migrena? Wiążesz wszystkie bóle z operacja tarczycy. Migrena najcześciej dopada osoby żyjace pod presją, czy też kiedy osłabiony jest organizm. Moja znajoma pracowala w fabryce i cały czas bolała ją głowa,bo bylo głośno. Kiedy przestała pracowac miała rowniez i migreny. w takim przypadku trzeba udac sie do lakraz, który zna sie na leczeniu migren. Pozdrawiam
    • 0

    #3
    czarna.pantera11

    czarna.pantera11

      Wczuwa się w forum

    • Uzytkownicy
    • PipPip
    • 150 postów
    Możliwe, ze to skutek po operacji tarczycy... Czasami zbyt duża ilość tabletek doprowadza do uzależnień i organizm nawet jak juz nie potrzebuje , domaga się tym bardziej i głowa znów zaczyna boleć. Odstaw tabletki i zobacz czy po tygodniu ci nie przejdzie. Oto moja rada:)
    • 0

    #4
    mal0

    mal0

      Wczuwa się w forum

    • Uzytkownicy
    • PipPip
    • 152 postów
    Moja mama po operacji guza tarczycy czuła się nawet lepiej niz wcześniej. Nadal brała leki, te które wcześniej na nadczynnosc tarczycy, ale głowa ją nie bolała. Czasami tylko cisnienie miała zbyt wysokie, ale to wszystko mijało po zarzyciu odpowiedniej tabletki hormonalnej. Przebadaj głowę, ale ta opinia o uzaleznieniu brzmi najprawdopodobniej. Pozdrawiam.
    • 0




    0 użytkowników czyta ten temat

    0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników


    Najważniejsze działy: Kulturystyka | Dieta | Przepisy | Trening | Doping | Fitness | MMA
     Zamknij okienko