TROCHĘ O MNIE
Nazywam się Tomek, z siłownią miałem nieco wspólnego w przeszłości, ale można mnie jawnie i otwarcie uważać za totalnego amatora (nie mylić z ignorantem).
Aktualne wymiary zgadzają się z tymi wpisanymi w profilu, czyli:
Obwód przedramienia 30 cm
Obwód klatki piersiowej 110 cm
Obwód uda 60 cm
Obwód łydki 45 cm
Waga 105 kg
Wzrost 173 cm
Obwód ramienia 40 cm
Obwód w pasie w 107 cm
Jak można łatwo wywnioskować, moim głównym celem jest zdecydowane zmniejszenie obwodu w pasie. Wszelka moja motywacja wynika przede wszystkim ze zdjęcia, które zaraz po zrobieniu wylądowało w profilu, jako przestroga dla Was :)

DIETA
Wcześniej stosowałem dietę dra Dukana i Montignaca. Efekt mnie wcześniej zadowalał, bo straciłem ponad 30 kg w czasie kilkunastu miesięcy. Na szczęście waga się utrzymała.
Teraz zamierzam stosować dietę Low Carb, która została mi przesłana z "Indywidualnej Pomocy". Uwzględniając wszelkie wskazówki zawarte w diecie będzie to wyglądało następująco
6 - 6.30 - śniadanie
9 - 9.30 - II posiłek
12.30 - 13.30 - III posiłek
15.30 - IV posiłek (posiłek przed treningowy)
17 - 17.30 - początek treningu
19 - 19.30 - przekąska po treningu FBW (niestosowana w przypadku dni, w których wypadają same aeroby)
20 - V posiłek - posiłek po treningowy
22.30 - 23 - przekąska kolacyjna (na godzinę, półtorej przed snem)
Co do samej diety, to zalecono mi jeszcze stosowanie odżywki białkowej, jako zamiennik niektórych składników i składnik przekąski po treningowej.
TRENING
Na tą chwilę w planach jest dokładna realizacja treningu opartego na zasadach Full Body Workout. Wziąłem sobie do serca Wasze sugestie i w pełni dopasowałem go zgodnie z zasadami opisanymi na Forum. Jeszcze nie wiem jakie obciążenie będzie przeze mnie stosowane, bo prawdę mówiąc się nad tym nie zastanawiałem.
Dodatkowo, jako sugestię od dietetyka, będę ćwiczył aeroby. Niestety na siłownie nie mam zbyt dużego wyboru sprzętu do tego rodzaju ćwiczeń, więc pozostaje rowerek i orbitrek. Aeroby w przypadku roweru, to dystans od 25, do nawet 45 km (czas trwania od 35 do 70 minut).
Poczytałem to o czym jedna osoba wspomniała w temacie o moim treningu i od poniedziałku biorę się dodatkowo za ABS II.
Mam nadzieję, że takie ułożenie wszystkich elementów jest poprawne i da mi, oczywiście po jakimś czasie, spodziewane efekty.
Prawdę mówiąc nie znam jeszcze możliwości jakie oferuje takie połączenie, ale mam nadzieje, że kilogramy będą spadały :)
PODSUMOWANIE
W podsumowaniu chciałbym prosić o ocenę powyższych kwestii.
Pomoc

















